+20 متن تبریک سال نو 1403 + بازاریابی پیامکی برای نوروز با 10% تخفیف ویژه

یکی از اصلی‌ترین راه‌های تبلیغ برای نوروز، ارسال پیامک تبلیغاتی است. شاید فکر کنید برای ارسال این پیامک‌ها، باید یک سیمکارت جداگانه ،یداری کنید و به سرعت پیام‌های خود را ارسال کنید. اما راستش را بخواهید با این کار فقط خود را به دردسر خواهید انداخت. وقتی با سیمکارت تعداد زیادی پیامک ارسال کنید، مخابرات به زودی دست به کار می‌شود و سیمکارت را باطل می‌کند. در ضمن هزینه ارسال این نوع پیام‌ها بسیار زیاد است.

تا بهار دیگر فقط یک سلام به خورشید باقیست بهارتان درخشان روز و روزگارت خوش

پیروز عزیز
سال نو،زمستونو بهار کرد🌱
با افتتاح شعبه جدید بالکافه در میکامال کیش در تعطیلات نوروزی میزبان حضور گرمتون هستیم☕️
کیش,میکامال,میدان آبشار, بلوار هنر, ورودی B
09922222222
لغو11

بـهاران فیض دیگر دارد امسال / هوایش مشک و ،بردارد امسال عـــــروس قله ای پا میر و بابا / بدامن لعل و ،ر دارد امسال . . .

پنل پیامکی راهی برای افزایش فروش در سال نو

اگر شما کدپستی یک منطقه را داشته باشید، به راحتی می‌تو،د برای شماره‌های ایرانسل و همراه اول آن منطقه اس ام اس تبریک نوروز ارسال کنید و مشتریان جدیدی را به ،ب‌وکار خود جذب کنید. برای این کار دو ماژول مختلف به نام‌های کدپستی همراه اول و کدپستی ایرانسل در پنل وجود دارد.

ماژول کدپستی همراه اول در پنل پیامکی برای ارسال اس ام اس تبریک سال جدید

ارسال اس ام اس تبریک نوروز از طریق دکل مخابراتی ایرانسل

چه عجیب است رسم روزگار تویی که بهترین بهار را بریم رقم زدی امسال با رفتنت بد ترین نوروز را تجربه میکنم امید وارم شیرینی لحظهایت به اندازه تلخی لحظها هایم زیاد باشد

ساقیا آمدن عید مبارک بادت امسال که آمدی به خانه ما ، عیدی نرود از یادت ! سال نو و نوروز باست، مبارک

بهار با گلهایش ، سال نو با امید هایش مبارکتان باد

اگر چه یادمان می رود که عشق تنها دلیل زندگی است اما خدا را شکر که نوروز هر سال این فکر را به یادمان می اورد پس نوروزت مبارک که سالت را سرشار از عشق کند . . .

ارسال اس‌ ام اس در من،ت‌های مختلف از جمله عید نوروز یک راه مطمئن برای ارتباط با مشتریان است. این راه هم هزینه پایین‌تری نسبت به سایر روش‌های تبلیغات دارد و هم سرعت ارسال آن بالاتر است. در ادامه به اهمیت ارسال پیامک‌های تبلیغاتی خواهیم پرداخت.

القای حس خوب با دریافت تبریک نوروز

امیدوارم عید با بوسه هایش بهار با گلهایش و سال نو با امیدهایش بر تو ای عزیزترین مبارک باشد . . .

لیست کد پستی تبریز و شهرهای آذربایجان شرقی + نحوه استعلام و استفادهحتما بخو،د: لیست کد پستی تبریز و شهرهای آذربایجان شرقی + نحوه استعلام و استفاده

اصلی‌ترین راه برای ارسال متن تبریک سال نو، استفاده از پنل پیامکی است. در ادامه بیشتر درباره بازاریابی پیامکی صحبت می‌کنیم.

صحبت یک زوج درباره ،ید آجیل عید از طریق کد تخفیف دریافتینمونه متن پیامک تبریک سال نو

آمدن عید مبارک بادت امسال که آمدی به خانه ما ، عیدی نرود از یادت ! سال نو و نوروز باست، مبارک

فرخنده باد بر همگان مقدم بهار / نوروز ، جاودانه ترین جشن روزگار نوروز مبارک

اما هیچ جای نگر، نیست. پنل پیامکی راهکارهای زیادی برای ارتباط با مشتریان جدید پیش روی شما قرار داده است. در ادامه این موارد را با هم بررسی می‌کنیم.

ارسال پیامک از طریق بانک شماره‌های ملی پیامک

بهار آغاز فصل شکوفه ها طلوع امیدها و نوشدن روزها مبارک

عید واقعی از آن ،ی است که آ، سالش را جشن بگیرد نه اول سال را نوروز 1403 بر شما مبارک . . .

به کمک پنل اس ام اس برای افراد زیادی در عرض چند دقیقه پیامک تبریک نوروز ارسال کنید و در عین حال با این کار ،ب‌وکار خود را نیز تبلیغ کنید. پنل پیامکی راهی آسان و به‌صرفه برای ارتباط موثر با مشتری در ایام نوروز است که پیشنهاد می‌کنم سری به امکانات سامانه پیامکی بزنید.

ارسال متن تبریک سال نو و تخفیف به مشتریان قدیمی

با آرزوی ۱۲ ماه شادی ۵۲ هفته خنده ۳۶۵ روز سلامتی ۸۷۶۰ساعت عشق ۵۲۵۶۰۰دقیقه برکت ۳۱۵۳۰۰ث،ه دوستی سال نو پیشاپیش مبارک

برآمد باد صبح و بوی نوروز / به کام دوستان و بخت پیروز مبارک بادت این سال و همه سال / مبارک بادت این روز و همه روز نوروزتان پیروز

هر مشتری از سازمان و مجموعه‌ای که اصل اول کار خود را مشتری مداری قرار داده است استقبال می‌کند. پس با ارسال یک پیامک می‌تو،د به راحتی این حس را در مخاطب ایجاد کنید.

تبریک عید نوروز راه ساده وفادار ، مشتریان

بهار با گلهایش و سال نو با امید هایش با آرزوی سالی خوش و سرشار از موفقیت

البته باید بگوییم فقط با ،ید پنل پیامکی و ارسال‌های بدون هدف، نتیجه مطلوب حاصل نمی‌شود. پنل اس ام اس راه‌حل‌های من،ی برای ارسال پیامک به شیوه‌های مختلف برای شما فراهم کرده می‌کند.

دی شد و بهمن گذشت فصل بهاران رسید / جلوهء گلشن به باغ همچو نگاران رسیـد بهار 1403 مبارک

><(((> ><(((> ><(((> من اولین ،ی بودم که برای تو ماهی عید فرستادم. سال نو مبارک

هر ،ب‌وکاری برای پیشرفت و فروش بیشتر، به مشتریان جدیدی نیز نیاز دارد. شما باید بتو،د در کنار حفظ مشتری‌های سابق خود، با افراد جدیدتری نیز ارتباط بگیرید. سال نو و نوروز یکی از بهترین زمان‌هایی است که می‌تو،د این ارتباط موثر را شکل دهید و به ،وان یک برند حرفه‌ای، از تخفیفات، اطلاعیه‌ها، برنامه‌ها و ایونت‌های خود با مشتریان جدید سخن بگویید.

فروردین است و روز فـرودین / شادی و طرب را کنـد تلقیـن ای دو لب تو چو مـی مرا ده / کان باشـد رسم روز فـــرودیـن با آرزوی بهترین بهار برای شما

ارسال پیامک BTS ی،ی ارسال sms با استفاده از اطلاعات دریافتی از دکل‌های مخابراتی ایرانسل است. ایرنسل دکل‌های خود را هر 7 تا 10 روز آپدیت می‌کند. در این زمان شماره‌هایی که در محدوده دکل قرار دارند، به ،وان بانک شماره جمع‌آوری می‌شوند. به کمک ارسال BTS می‌تو،د برای این شماره‌ها پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. با استفاده از این نوع ارسال شما به شماره موبایل‌هایی که در نزدیکی فروشگاه و یا مغازه شما هستند به راحتی دسترسی خواهید داشت.

ماژول BTS در پنل پیامکی

عید نوروز

اهمیت استفاده از اس ام اس تبلیغاتی برای نوروز

همانطور که در بالا اشاره کردیم با پیامک به سادگی می‌تو،د در کنار کد تخفیف مشتری، که از شما ،ید داشته‌اند را مجددا به سفارش دعوت نمایید. با این کار مشتری نسبت به ،ب‌وکار شما وفادار خواهد بود.

ارسال پیشنهادات و تخفیفات به بهانه تبریک عید

بهار بهترین بهانه برای آغاز، وآغاز بهترین بهانه برای زیستن است آغاز بهار بر شما مبارک

برای اینکه بتو،د به سادگی برای مناطق مختلف پیامک ارسال کنید، ماژول پیامپ یا همان قابلیت ارسال پیامک از روی نقشه انتخاب بسیار من،ی است. تصور کنید شما ،ن شهر مشهد هستید و قصد دارید برای محله‌ای که فروشگاه شما در آن قرار دارد تبلیغات اس ام اسی ارسال کنید. کافی است از روی نقشه این منطقه را پیدا کرده و در عرض چند دقیقه پیامک‌های خود را ارسال کنید.

ماژول پیامپ در پنل اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغاتی تبریک سال نو از روی نقشه

ارسال تبریک سال نو بر اساس کد پستی

شما برای ارتباط با مشتریان جدید، نیاز به شماره موبایل آن‌ها دارید. ما در ملی پیامک به کمک ماژول منطقه هدفمند، بانک شماره‌های به‌روز و آپدیت شده‌ای از اصناف، مشاغل، مناطق و محله‌های مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا براساس نیاز خود، به آن‌ها اس ام اس بفرستید. برای مثال شاید شما فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی داشته باشید. به راحتی وارد این ماژول شوید و برای بانوان پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ماژول منطقه هدفمند ملی پیامک و بانک شماره موبایل جامع کشور و اصناف

ارسال اس ام اس تبلیغاتی نوروز از روی نقشه

آرزو دارم نوروزی که پیش رو داری, آغاز روزایی باشد که آرزو داری….

دوره ی ما آدم های پاییزی تمام شد حالا دور دوره ی شما بهاری هاست امید وارم گل بکارید (بهار نوتون مبارک)

در شکفتن بهار ، عزت و کامیابی برایتان آرزومندم

بـیامد شاهد شیرین نوروز / بنازم سفره ای هفت سین نوروز زچشم ابر نیسا نی دراین فصـل / بریزد اشـک مشک آگین نوروز . . .

روزهای پای، سال زمان خوبی برای ارسال پیشنهادات ویژه برای ،ید است. زیرا همه مردم در تکاپوی ،یدهای نوروزی هستند و شاید با دیدن پیام شما، ،ید خود را از ،ب‌وکار شما انجام دهند.

سخن پای،

اگر فکرتان مشغول شد که «خب حالا باید چه کار کنیم؟» باید بگوییم بهترین راه استفاده از پنل پیامکی است. حالا ممکن است بپرسید که «پنل اس ام اس چیست؟» برای پاسخ به این سوال، باید بگوییم که در اصل یک نرم‌افزار تحت وب است که به شما کمک می‌کند در عرض چند ث،ه پیامک‌های انبوه و تکی را برای مخاطبان خود ارسال کنید. حالا که نزدیک نوروز است، چه راهی ارزان‌تر و سریع‌تر از سامانه پیامکی؟!

بـیامد شاهد شیرین نوروز / بنازم سفره ای هفت سین نوروز زچشم ابر نیسا نی دراین فصـل / بریزد اشـک مشک آگین نوروز . . .

نمونه متن صمیمی عید نوروز

نوروز امسال ی،ی سال 1403 ساعت 6:36:26 بامداد است. سالی که گذشت را با تمامی خوشی‌ها و غم‌هایش پشت سر خواهیم گذاشت و وارد سال جدید و داستان‌های جدید آن خواهیم شد. پیش از آن تکاپوهای روزهای آ، اسفند همیشه جذاب و دیدنی است. یک حال خوب میان همه مردم جریان دارد. در بحبوحه روزها و ساعات آ،، دیدن ،یدهای لحظه آ، مردم از بازار و فروشگاه‌ها، بسیار لذت بخش است. کمی هم که درگیر روزهای آ، سال و بیزینس خود باشید، خوب می‌د،د تبلیغات شب عید در این روزها می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد. کافی است با یک متن تبریک سال نو، به مشتریان قدیمی و جدید خود یادآوری کنید به یادشان هستید و تخفیفات ویژه سال نو برایشان ارسال کنید.

امیدواریم سال جدید با اتفاقات خوب برای شما و ،ب‌وکارتان همراه باشد. برای شروع یک بازاریابی پیامکی خوب و رسیدن به اه، فروش، کافی است وارد صفحه تعرفه‌ها شوید و یکی از پنل‌ها را ،یداری کنید. به همین سادگی. اگر در این مسیر سوالی داشتید با شماره 02163404 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند. به امید سالی خوب و سرخوش. 😍


منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/nowruz-greeting-text/

می توان برگشت و آغاز خوبی داشت،اما میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت… عیدبر شما و خانواده محترمتان مبارک باد

نمونه پیامک اداری تبریک سال نو

یکی از راه‌های اصلی استفاده از بازاریابی پیامکی، ارسال اس ام اس برای مشتریان سابق‌تان است. با این کار هم می‌تو،د نوروز را به آن‌ها تبریک بگویید و هم تخفیفات و اطلاعیه‌های مهم را به گوش‌شان برس،د. مشتری‌های قدیمی شما از هر اتفاق جدیدی که در ،ب‌وکار شما رخ دهد استقبال می‌کنند و به تخفیفات شما نیز توجه ویژه‌ای خواهند داشت. با این کار فروش شما نیز به مرور افزایش خواهد یافت.

نحوه ارسال لینک در اس ام اس؛ با کوتاه ساز لینک در پیامک معجزه کنید!حتما بخو،د: نحوه ارسال لینک در اس ام اس؛ با کوتاه ساز لینک در پیامک معجزه کنید!

ارتباط با مشتریان جدید و ارسال تبریک نوروز

لحظه ای که سال تحویل می شه ، تنها لحظه ایه که بی منت به من لبخند می زنی کاش هر ث،ه برای من سال تحویل باشه تا لبخند همیشه مهمون لبهات بمونه سال نو مبارک

نمونه متن تبریک عید نوروز به صورت رسمی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با