18 نمونه پیامک روز حسابدار + کلمات جادویی تبریک روز حسابدار

شاید دوست داشته باشید که از قوه نویسندگی خود برای نوشتن یک نمونه پیامک روز حسابدار استفاده کنید. پس علاوه بر نکات مهم هنگام نوشتن چنین پیامی، شاید بد نباشد که با کلمات جادویی هنگام نوشتن یک پیام تبریک هم آشنا باشید. در اینجا به صورت مختصر به ذکر واژگ، می‌پردازیم که می‌توانند متن پیام شما را بهتر جلوه دهند و احساسات شما را به شکل زیباتری به گیرنده پیام منتقل کنند.

 • باور دارم، افتخار می‌کنم، عالی هستی، ادامه بده
 • شگفت‌انگیز، خارق‌العاده، چشمگیری، زیبا
 • خالصانه، با عشق، به گرمی، صمیمانه‌ترین
 • تبریک، تهنیت، برکات
 • آرزوی بهترین‌ها، گرم‌ترین آرزوها، بهترین‌ها
 • عشق فراوان، همیشه عشق، با عشق و غرور

با این اوصاف چه خوب است که با فرستادن چندین نمونه پیامک روز حسابدار برای افرادی که در این حرفه مشغول به کار هستند، از زحمات آن‌ها تشکر کنیم، مراتب قدرد، خود را به اطلاع آن‌ها برس،م و در نتیجه احساسات خوشایند خود را با آن‌ها به اشتراک بگذاریم. در ادامه به معرفی چندین نمونه پیامک روز حسابدار می‌پردازیم که می‌تو،د در چنین روزی برای دوستان، همکاران و یا اعضای خانواده خود بفرستید.

 • روز حسابدار را به تمامی عزیز، که بدهکار و بستانکار خود نیستند تبریک می‌گوییم.
 • روز حسابدار بهانه‌ای شد تا از این آدم‌های خاکی و خستگی‌ناپذیر قدرد، کنیم. رفاقت با شما باارزش‌ترین دارایی‌ها خواهد بود.
 • هنر نظم بخشیدن به اعداد به هم ریخته در آشفته بازار امروز ارزشی ماندگار است که تنها از پس حسابداران برمی‌آید. روزتان مبارک.
 • زندگی گران است وقتی حسابداری بلد نباشید. روز جه، حسابداری مبارک.
 • تلاش و پشتکار شما را قدردان هستیم و این روز ارزشمند را به شما تبریک می‌گوییم.
 • موفقیت حق شماست. هر روزی که با اعداد درگیر هستید و آن‌ها را دسته‌بندی می‌کنید روز موفقیت شما خواهد بود. روزتان مبارک حسابدارن عزیز.
 • صمیمانه‌ترین تبریک‌ها را در این روز نثار شما می‌کنم. با آرزوی موفقیت بیشتر در آینده.
 • روز حسابدار را به شما تبریک می‌گویم و برای شما موفقیت‌های بیشتر را در آینده آرزو دارم.
 • به دلیل قرار گرفتن در جایگاهی که برای رسیدن به آن سخت تلاش کرده‌ای به تو افتخار می‌کنم. روزت مبارک حسابدار زندگی من.
 • روزت مبارک. امیدوارم حرفه‌ات به چیزی تبدیل شود که آرزویش را داشتی.
 • باشد که حرفه شما در سال‌های آینده موفقیت زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد. روز حسابدار مبارک.
 • این موقعیت واقعاً برای تو ساخته شده است. به خاطر استفاده از چنین فرصتی به تو تبریک می‌گویم. روزت مبارک.
 • حسابداری یکی از سخت‌ترین مشاغل دنیاست. از اینکه با عزم، قدرت و توان کامل چالش‌ها را پشت سر می‌گذارید به شما تبریک می‌گوییم. مراتب قدرد، ما را پذیرا باشید.
 • ما بسیار مفت،یم که اکنون شما به ،وان یک همکار، امور مالی شرکت ما را در دست دارید و آن‌ها را با نهایت دقت و تلاش به پیش می‌برید. روزتان مبارک. با آرزوی بهترین‌ها.
 • پاداش یک کار خوب، انجام دادن آن است. بابت آنچه هر روز انجام می‌دهید به شما تبریک می‌گویم.
 • برایت آرزو می‌کنم که در زندگی و حرفه‌ات همیشه برنده باشی. پس خوب مبارزه کن تا به آنچه شایسته‌اش هستی دست پیدا کنی. روز حسابدار مبارک.
 • استعداد چیزی نیست جز آنچه در وجود تو موج می‌زند. از استعدادت برای موفقیت در کارت استفاده کن. روزت مبارک.
 • به سلامتی ،ایی که تو اعداد گم می‌شن ولی هیچ‌وقت خودشون رو گم نمی‌کنند. به سلامتی حسابدارا. روزتون مبارک.
[کل: ۰ میانگین: ۰]


منبع: https://sms.ir/accountant-day-sms-sample/

این رشته رفته رفته خصوصاً در اواسط قرن نوزدهم با تقاضای شدید مواجه شد. تمامی بخش‌های تجاری و مالی تقاضای بالایی برای استخدام حسابداران داشتند. اما انقلاب صنعتی نشان داد که این رشته تا چه اندازه برای سرپا نگه‌داشتن شرکت‌ها کارآمد است و می‌تواند در تمام جنبه‌های عملیات تجاری نقش داشته باشد. امروزه تعداد بسیار زیادی حسابدار در سراسر دنیا وجود دارند و هر روزه هم بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. بر این اساس تنها در ایالات متحده حدود ۵/۱ میلیون حسابدار کار می‌کنند.

یک نمونه پیامک روز حسابدار بهتر است مراتب قدرد، شما را به گیرنده منتقل کند و حاوی اطلاعاتی در مورد موفقیت حسابدار مورد نظر یا تأثیر آن در موفقیت شرکت‌ها باشد.

 1. کلمات جادویی برای تبریک روز حسابدار شامل چه مواردی می شوند؟

تبریک روز حسابداری

در نوشتن نمونه پیامک روز حسابدار باید از مواردی استفاده شود؟

شواهد و اکتشافات تاریخی نشان می‌دهند که قدمت حسابداری به ۵ هزار سال قبل از میلاد برمی‌گردد. در آن زمان امپراتوری‌های مصر و بابل به منظور مبادلات بین معابد از حسابداری استفاده می‌،د. اگرچه این رشته به صورت پیشرفته‌تر و بیشتر در زمان امپراتوری روم باستان به کار گرفته شد.

 1. در نوشتن بهترین نمونه پیامک روز حسابدار چه مواردی باید رعایت شود؟

برای نوشتن یک پیامک تبریک روز حسابدار می‌تو،م از کلمات زیادی برای زیباتر نوشتن متن خود استفاده کنیم. از جمله این کلمات می‌تو،م به مواردی همچون؛ باور دارم، افتخار می‌کنم، عالی هستی، آرزوی بهترین‌ها، گرم‌ترین آرزوها، بهترین‌ها، خالصانه، با عشق، به گرمی و صمیمانه‌ترین اشاره کنیم.

نمونه پیامک روز حسابداری

جمع‌بندی

پرسش‌های پرتکرار

 1. روز حسابداری در ایران چه روزی است؟

نمونه پیامک روز حسابدار

فرستادن یک نمونه پیامک روز حسابدار هرچند ساده می‌تواند در نشان دادن قدرد، شما از دستاوردهای فرد مورد نظر بسیار مؤثر عمل کند. یک پیام تبریک در این روز می‌تواند به حسابداران انگیزه رشد دهد. در نوشتن یک متن پیامک می‌تو،د موارد مهمی را برجسته کنید. از جمله این موارد می‌تو،م به گزینه‌های زیر اشاره کنیم.

 • تبریک روز حسابدار همراه با برجسته ، یک هدف
 • تبریک روز حسابدار با نشان دادن تأثیرگذاری وی در امور مالی
 • برجسته ، عملکرد مثبت حسابدار در روز گرامیداشت این حرفه
 • تبریک روز حسابدار به همراه برجسته ، مقام ترفیع یا جایزه دریافتی وی
 • نوشتن تأثیر حسابدار بر رشد شرکت مورد نظر در پیامک تبریک
 • نوشتن نمونه پیامک روز حسابدار با تکیه بر کار سخت آن‌ها
 • فرستادن آرزوهای خوب از جمله رسیدن به روزهای موفقیت و پیشرفت
 • انتقال حس افتخار برای حسابداران ویژه و محبوب شما

کلمات جادویی برای نوشتن پیامک تبریک روز حسابدار

نمونه پیامک روز حسابدار

نمونه پیامک روز حسابدار

اما از آن زمان تا کنون حسابداری پیشرفت زیادی داشته است. این پیشرفت از زمان دوره رنسانس رخ داده است. اولین بار در سال ۱۴۹۴ روز جه، حسابداری در سالگرد انتشار یک اثر انتقادی در قرن پانزدهم میلادی جشن گرفته شد. پس از آن نهادهای حرفه‌ای حسابداری در سال ۱۸۵۴ در اسکاتلند و بریت،ا تأسیس شدند. از جمله این مراکز می‌تو،م انجمن حسابداران ادینبورگ و مؤسسه آکچوئر گ،کو را نام ببریم. تأسیس مراکز حرفه‌ای مرتبط با رشته حسابداری همچنان به رشد خود ادامه داد تا اینکه در سال ۱۸۸۷ مؤسسه حسابداران رسمی آمریکا شروع به کار کرد.

روز جه، حسابداری ۱۰ نوامبر است. گرامیداشت این روز در ایران هر ساله در ۱۵ آذر خواهد بود. این در حالی است که فدراسیون بین‌المللی حسابداری برای تجلیل از حسابداران ۲ تا ۸ دسامبر را به ،وان هفته حسابدار تعیین کرده است.

 1. تاریخچه حسابداری به چه دور، برمی‌گردد؟

تاریخچه حسابداری به ،وان یک حرفه بسیار کاربردی به چندین قرن برمی‌گردد. جالب است بد،د که این رشته از حدود ۵ هزار سال قبل از میلاد برای ردیابی مبادلات بین معابد استفاده می‌شد. برخی دیگر از یافته‌ها هم نشان می‌دهد که حسابداری در اکتشافات بابل و مصر باستان کاربرد داشته است. اما همه این موارد را که کنار بگذاریم، بیشترین یافته‌های استفاده از حسابداری به امپراتوری روم برمی‌گردد. بر اساس این شواهد، بایگ،‌های بی‌شماری در این زمان وجود داشت که در آن کمیت‌های دقیقی از جمله درآمدهای عمومی، هزینه‌های خصوصی، موارد مالی مربوط به کالاها و دیگر امور مادی مشابه نگهداری می‌شد.

امتیاز به این مطلب

حسابداری یکی از مشاغل حساس و کارآمد در تمام نقاط دنیاست که با تنظیم امور مالی سروکار دارد. روز حسابدار در کشور ما ۱۵ آذر نام‌گذاری شده است. اما فدراسیون بین‌المللی حسابداری برای بزرگداشت و تجلیل از حسابداران ۲ تا ۸ دسامبر را به ،وان هفته حسابدار تعیین کرده است. از طرفی دیگر نیز روز جه، حسابداری در برخی از کشورها ۱۰ نوامبر نام‌گذاری شده است. جستجوی نمونه پیامک روز حسابدار در این روزها بسیار زیاد می‌شود و تمامی ،، که به نوعی با حسابداران ارتباط دارند، به وسیله این سری از پیام‌های تبریک، ع،‌نوشته‌ها، نقل‌قول‌ها و آرزوها، قصد دارند از زحمات حسابداران تقدیر کنند. به همین دلیل در ادامه قصد داریم گلچینی از پیام‌های تبریک روز حسابدار را با شما به اشتراک بگذاریم.

تاریخچه روز حسابداری

تاریخچه روز حسابداری

شاید حرفه حسابداری برای برخی از افراد سخت و برخی دیگر خسته‌کننده به نظر برسد، اما واقعیت این است که ،ب‌وکارها بدون حضور حسابداران نمی‌توانند بقای خود را حفظ کنند. وقتی کمی در کار حسابداران دقیق می‌شویم، متوجه می‌شویم که بخش اعظمی از فعالیت‌های مرتبط با پول، از گرفتن حقوق از شرکتی که در آن کار می‌کنیم گرفته تا پرداخت وامی که از بانک می‌گیریم، همگی به کمک حسابداران خبره اداره می‌شوند. درک این موضوع که فعالیت حسابداران خیلی سنگین و حتی گاهی استرس‌زاست، برای بسیاری از افراد دشوار است. زیرا حسابداری کاری نیست که هر ،ی از آن لذت ببرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با