کد پستی استان البرز ، ارسال پیامک بر اساس محل زندگی مشتری

در ضمن برای پیدا ، رنج کدپستی هم نگران نباشید، از طریق نقشه سامانه ملی پست می‌تو،د رنج کدپستی مناطق موردنظرتان را در هر نقطه از استان البرز به راحتی پیدا کنید.

پنل اس ام اس ملی پیامکحتماً می‌د،د که بازاریابی پیامکی ابزارها و قابلیت‌های مختلفی در اختیار کاربران قرار می‌دهند تا تبلیغات هدفمند و مطمئنی را اجرا کنند. یکی از این ابزارهای مهم قابلیت ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان البرز است که شرایط تبیلیغات هدفمند و مطمئن را در این استان فراهم کرده است. به این ترتیب، کاربران می‌توانند بر اساس محل زندگی مخاطب تبلیغات اجرا کنند و به صورت منطقه‌ای بازاریابی و جذب مشتری داشته باشند. اما چطور؟

برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی بر حسب کد پستی استان البرز اولین بانک شماره از طریق کدپستی ایرانسل در اختیارتان قرار می‌گیرد. به این ترتیب باید در محیط کاربری پنل روی گزینه کد پستی ایرانل کلیک کنید. مطابق تصویر زیر در ،مت متن پیامک، اس ام اسی که می‌خواهید برای مخاطب ارسال شود را نوشته و حتما از مینی دوره بازاریابی پیامکی برای نوشتن متن جذاب اس ام اس کمک بگیرید.

یادتان باشد که به صورت همزمان نمی‌تو،د برای ایرانسل و همراه اول پیامک بفرستید ولی به صورت مجزا برای تمام محله‌ها یا هر منطقه که مدنظرتان است، می‌تو،د تبلیغات پیامکی را اجرا کنید

کد پستی همراه اول

ج، کد پستی استان البرز

بعد از انتخاب هر محله با، قرمز رنگی با رنج کدپستی محله، تعداد شماره‌های ایرانسل و همراه اول نمایش داده می‌شود و کاربر می‌تواند در ،مت تعداد گیرنده، تعدا پیام‌های ارسالی اش را مشخص کند. بعد از نوشتن تعداد گیرنده به صورت عدد مطابق شکل زیر، باید مشخص کنید که پیامک تبلیغاتی شما برای کدام اپراتور ارسال شود.

برای ارسال پیامک بر حسب کد پستی استان البرز برای شماره‌های همراه اول باید مطابق روش بالا عمل کنید، با این تفاوت که گزینه کدپستی همراه اول را انتخاب کرده و باقی مراحل را طی کنید.

برای اجرای تبلیغات منطقه‌ای بر اساس کد پستی استان البرز می‌تو،د از ج، زیر استفاده کنید. رنج کدپستی مناطق و شهرهای استان البرز شامل موارد زیر است:

اشتهارد 31871
رامجین 33631
برغان 33631
هیو 33371 – 33381 – 33391
احمد آباد مصدق 33331
ف، ایران 33311
آسارا 31551
ساوجبلاغ از 33313 تا 33319
شهر جدید هشتگرد از 33613 تا 33619
نجم آباد 33341
تنگمان 33351
طالقان 33691
کرج از 311 تا 319

پیامپ کرج، ارسال اس ام اس تبلیغاتی از روی نقشه

پنل اس ام اس ملی پیامکاگر شما هم به دنبال اجرای تبلیغات منطقه‌ای هستید، پیشنهاد می‌کنم که حتماً از این قابلیت پنل استفاده کنید و بر خلاف روشی مانند تبلیغات محیطی یا پخش تراکت که قابل تححلیل نیست و هزینه زیادی هم دارد، از پنل پیامک و ارسال اس ام اس بر حسب محل زندگی مخاطب استفاده کنید. برای دریافت فوری پنل هم لازم نیست کار خاصی انجام بدهید، فقط با شماره 02163404 تماس بگیرید تا همکاران تیم پشتیب، در مورد مدارک راهنمایی‌تان کنند. بعد از احراز هویت، پنل شما ظرف سه تا 4 ساعت فعال شده و در دسترستان قرار خواهد گرفت.

ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس کد پستی استان البرز یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های بازاریابی پیامکی است که از طریق شرکت ملی پیامک در اختیار کاربران مختلف قرار می‌گیرد تا شرایط اجرای تبلیغات منطقه‌ای و محله‌ای را داشته باشند و بتوانند بر اساس محل زندگی مخاطب، از روی نقشه یا بر اساس کدپستی برایشان اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنند.

راهنمای جامع ارسال پیامک منطقه‌ای بر اساس کد پستی استان البرز

علاوه‌بر ارسال پیامک از طریق کد پستی استان البرز راه دیگری هم برای ارسال تبلیغات منطقه‌ای دارید که بر اساس نقشه است و در حال حاضر فقط برای مرکز استان ی،ی شهر کرج فعال است. به این ترتیب برای ارسال پیامک بر اساس محل زندگی مشتری باید روی گزینه پیامپ کلیک کنید و از روی نقشه کرج برای هر محله که دوست دارید، اس ام اس بفرستید.

یادتان باشد که اکر در منطقه بزرگی تبلیغات می‌کنید، بهتر است که گزینه ترتیبی را انتخاب کنید تا امکان ارسال پیامک تکراری به حداقل برسد، زیرا در ارسال به صورت تصادفی شماره‌ها به صورت رندم انتخاب می‌شوند و امکان ارسال‌های تکراری وجود دارد.

ارسال پیامک تبلیغاتی از روی رنج کد پستی استان البرز شرایط تبلیغات مبتنی بر محل زندگی مشتریان را برایتان فراهم کرده است. این روش ارسال شامل دو ماژول کد گستی ایرانسل و همراه اول است که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

ارسال اس ام اس با کدپستی ایرانسل

در ،مت ،وان کلیدواژهای را انتخاب کنید تا در دسته‌بندی پیام‌ها به شما کمک کند زیرا این ،وان برای کاربر ارسال نخواهد شد. بعد از انتخاب به صورت تصادی یا ترتیبی رنج کد پستی محلۀ موردنظرتان ی،ی 5 رقم اول را وارد کرده و سپس روی گزینه تائید کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید. با کنترل و تائید همه ورودی‌ها گزینه ارسیال کلیک کنید تا اس ام اس تبلیغاتی شما بر حسب کد پستی استان البرز و برای شهرها یا مناطق مورد نظرتان ارسال شود.

کد پستی ایرانسل

ارسال پیامک با کدپستی همراه اول

سامانه ارسال پیام کوتاه نرم افزار آنلاین ارسال پیامک انبوه است که با دسترسی به خط اختصاصی قابلیت دریافت پاسخ مخاطب هم دارد. به این ترتیب کاربران با استفاده از پنل اس ام اس می‌توانند تبلیغات گسترده‌ای را اجرا کنند که بر خلاف سایر روش‌ها قیمت زیادی ندارد، از طرف دیگر با ارائۀ فایل گزارش (در قالب فایل ا،ل) تحلیل خوبی از پیام‌های ارسالی، پیام‌های رسیده به مشتری و لیست سیاه مخابرات در اختیارتان قرار می‌دهد تا برای ارسال‌های بعدی هم ذهنیت خوبی داشته باشید.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان البرز

در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با قابلیت ارسال اس ام اس تبلیغاتی بر حسب کد پستی استان البرز و پیامپ ویژه کرج آشنا شوید و تبلیغات مبتنی بر محل زندگی مشتری را اجرا کنید.

پنل ارسال پیامکی چیست؟

به دنبال رشد ،ب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه


منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/postal-code-of-alborz-province/

کد پستی استان البرز

جمع‌بندی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با