کاربرد پنل پیامکی برای صرافی ها چیست؟ + روش‌های افزایش فروش

برای یک ارتباط موثر و خوب، می‌تو،د عضویت در خبرنامه پیامکی خود را به مشتری‌های پیشنهاد بدهید. با این کار می‌تو،د اخبار روز دنیای ارز و پول را برایشان ارسال کنید و مشتری خود را به صرافی خود وفادار کنید.

ارسال پیامک تبریک در من،ت‌های مختلف

مشتری گرامی
،ید و فروش ارز از امروز در صرافی ما امکان پذیر است
صرافی شایان
لغو11

یکی از آسان‌ترین راه‌های ارتباط با مشتری‌های جدید، ارسال پیامک از روی نقشه است. کافی است ماژول پیامپ را از داخل پنل پیدا کنید. سپس روی مناطق مورد نظر خود کلیک کنید تا تعداد شماره موبایل‌های همراه اول و ایرانسل آن منطقه برای شما نمایش داده شود. در نهایت به راحتی می‌تو،د برای هر تعداد شماره موبایل که دوست داشتید، اس ام اس بفرستید.

یکی از راه‌های اصلی ارسال پیامک برای مشتری‌های جدید و ارتباط با آن‌ها، استفاده از کد پستی است. اگر شما کد پستی یک منطقه را داشته باشید، به کمک ماژول‌های کد پستی همراه اول و کد پستی ایرانسل می‌تو،د برای شماره موبایل‌های آن منطقه پیامک تبلیغاتی ارسال کنید و صرافی خود را به آن‌ها معرفی کنید.

به کمک یک پنل پیامکی حرفه‌ای، با مشتریان صرافی خود ارتباط بگیرید، آن‌ها را از اخبار و اطلاعیه‌های بازار ارز باخبر کنید و اطلاعات روز را در اختیارشان قرار دهید.

کاربردهای پنل پیامک برای صرافی ها

همراه عزیز
تولدتان مبارک
به امید روزهایی شاد برای شما
صرافی باران
لغو 11

هر ،ب‌و کاری ممکن است در طول زمان فعالیت خود شماره مشتریان خود را ذخیره کرده باشد. اما برای گسترش برند و سازمان، نیاز است تا با مشتریان جدیدی نیز ارتباط بگیرید. مهم‌ترین راه ارتباطی در ارسال پیامک، شماره‌های جدید است. پنل اس ام اس راهکارهای مختلفی برای ارسال اس ام اس به شماره‌های جدید پیش روی شما قرار داده است.

ارسال پیامک از طریق کد پستی منطقه

یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌های پنل پیامکی، اتصال آن به وبسایت شماست. با این کار به راحتی می‌تو،د با استفاده از وبسرویس پیامکی برای مشتریان خود کدهای احراز هویت و رمز عبور یکبار مصرف ارسال کنید. البته قابلیت‌های وبسرویس به همین موارد ختم نمی‌شود. ثبت سفارش و آسان‌سازی فرآیند ،ت‌دهی و ورود به سایت برای کاربران برخی دیگر از کارکردهای پنل اس ام اس برای صرافی‌ها است. برای راحتی اتصال به وبسرویس پیامکی می‌تو،د از کنسول ملی پیامک استفاده کنید.

ارسال پیامک به مشتری‌های جدید

پنل پیامک تقریبا برای هر ،ب‌وکاری سودآور و مفید است. زیرا بسیار مقرون به صرفه است و می‌توان با سرعت بیشتری تبلیغات کرد. به همین دلیل یکی از پیشنهادهای اصلی برای تبلیغات به‌صرفه، استفاده از پنل اس ام اس است. در ادامه به برخی از مهم‌ترین کاربردهای پنل پیامک برای صرافی ها می‌پردازیم.

ارتباط سریع با مشتری

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هر ،ب‌وکاری، نحوه ارتباط‌گیری آن با مشتری است. اگر شما بتو،د به نیازهای مشتری پاسخی سریع بدهید، به ،وان یک برند حرفه‌ای شناخته خواهید شد و ارتباط با شما برای مشتریان لذت بخش خواهد بود.

اطلاع‌رس،، ارسال اخبار و…

اگر قصد داشته باشید از اس ام اس برای تبلیغات و یا اطلاع‌رس، گسترده خود بهره ببرید، ناچار به استفاده از پنل پیامکی هستید. پنل یک سیمکارت نیست. در اصل یک نرم‌افزار تحت وب است که به راحتی می‌تو،د از طریق آن اس ام اس های تبلیغاتی، خدماتی و اطلاع‌رس، را ارسال کنید. فقط کافی است یک پنل ب،ید، سپس آن را شارژ کنید و بازاریابی پیامکی خود را شروع کنید.

به نظر شما کدام مشاغل برای تبلیغات صرافی ها من، تر است؟

خبرنامه پیامکی برای صرافی‌ها

به این ترتیب با افرادی جدید در مناطق مورد نظر خود آشنا شده‌اید.

کاربر گرامی
،ت شما 34 می‌باشد
صرافی سرو

همراه همیشگی
اگر علاقه دارید به اخبار تازه دنیای ارز در کمترین زمان دسترسی داشته باشید میتو،د عضو خبرنامه ما شوید.
برای عضویت عدد 1 را ارسال کنید
صرافی پایا
لغو11

با نوسانات بسیاری که اخیرا در نرخ ارز و سکه وجود دارد، صرافی‌ها نقش بسزایی حتی در زندگی روزمره ما دارند. شاید در گذشته با چند راه‌حل ساده، نتایج بزرگ و سودآوری برای صرافی‌ها رقم می‌خورد. اما امروز نیاز است تا روش‌های به‌روزتر و متنوع‌تری را برای تبلیغات خود در نظر بگیرید. پنل پیامکی برای صرافی‌ها یکی از راه‌حل‌های اساسی تبلیغات به شمار می‌آید. بیایید با این روش و مزایای آن آشنا شویم.

در جلسه مدیر با کارکنان صرافی، بحث ،ید پنل پیامکی برای صرافی حسابی داع است!
چرا هر صرافی باید پنل پیامکی داشته باشد؟

ماژول پیامپ در پنل اس ام اس

ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق بانک شماره

من،ت‌های مختلفی مانند تولد، سال نو و… زمان‌های خوبی برای ارتباط با مشتریان است. با این کار به آن‌ها ثابت کنید که همواره به یادشان هستید. همچنین می‌تو،د متن، با ،ب‌وکار خود برایشان کدهای تخفیف و یا هدایایی در نظر بگیرید تا تاثیر اس ام اس شما بیشتر باشد.

سخن پای، پنل پیامک برای صرافی ها

برای موفقیت و پیدا ، مشتری‌های بیشتر برای ،ب و کار خود، کافی است روش‌های مختلف تبلیغات را در دستور کار خود قرار دهید. اگر قصد دارید برای مخاطبان خود پیامک‌های تبلیغاتی ارسال کنید و با هزینه بسیار پایین‌تر از سایر روش‌های تبلیغ، با آن‌ها ارتباطی موثر داشته باشید، وارد وبسایت ما شوید و یکی از پنل‌ها را ،یداری کنید. اگر برای ،ید پنل و شروع بازاریابی خود نیاز به مشاوره داشتید، با شماره 02163404 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.


منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/sms-panel-for-exchanges/

ارسال پیامک از طریق کد پستی منطقه با ،ید پنل پیامک صرافی

ارسال اس ام اس از روی نقشه

اگر می‌خواهید به صورت هدفمند و فقط برای گروه خاصی از افراد جدید پیامک بفرستید، ارسال از طریق منطقه هدفمند ملی پیامک من، شماست. این بانک شماره‌ها شامل مناطق، شهرها، اصناف، مشاغل و.. است که به شما کمک می‌کند در ارسال پیامک به شکل هدفمند عمل کنید. برای مثال می‌تو،د صرافی خود را برای گروه خاصی از مشاغل که با شما بیشتر سر و کار دارند یا حدس می‌زنید که مشتری‌های شما در میان آن‌ها هستند تبلیغ کنید. برای دسترسی به این ماژول باید وارد پنل شوید، سپس از بخش «ارسال» گزینه «منطقه هدفمند» را انتخاب کنید.

30 نمونه پیامک تبلیغاتی + چگونه با متن پیامک تبلیغاتی مخاطب را هیپنوتیزم کنیم!؟حتما بخو،د: 30 نمونه پیامک تبلیغاتی + چگونه با متن پیامک تبلیغاتی مخاطب را هیپنوتیزم کنیم!؟

بخش عمده کار صرافی‌ها اطلاع‌رس، و ارسال اخبار مربوط دنیای ارز و پول است. حتما مشتری‌های شما از اطلاعیه‌ها و اخبار مختلفی که در این حوزه وجود دارد استقبال می‌کنند. شما می‌تو،د به کمک ارسال انبوه این اخبار را برای تمامی مخاطبان خود ارسال کنید. برای مثال هر روز یا هفته‌ای یک بار نرخ ارزهای مختلف را برایشان بفرستید. حتی می‌تو،د خدمات مختلف خود را به آن‌ها اطلاع‌رس، کنید.

اتصال به سایت صرافی

استفاده از پنل از آن جهت اهمیت دارد که شما برای ارسال تبلیغات نمی‌تو،د از سیمکارت شخصی خود استفاده کنید. زیرا مخابرات به سرعت آن را مسدود می‌کند. پس تنها راه بازاریابی پیامکی، استفاده از پنل پیامک است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با