پیامک تبریک ۱۳ سپتامبر روز برنامه نویس (به همسر،همکار و..)

و، ارتباطات روسیه نیز در سال ۲۰۰۹، درخواستی مبنی بر در نظر گرفتن چنین روزی را اعلام کرد و در نهایت روز ۱۳ سپتامبر به ،وان روز برنامه نویس توسط رئیس جمهور زمان روسیه اعلام شد.

بهترین پیامک تبریک روز برنامه نویسانبهترین پیامک تبریک روز برنامه نویسان

روز ۲۲ شهریور به ،وان روز برنامه نویسان اعلام شده است. به من،ت این روز پیام‌ها و متن‌های تبریک زیادی وجود دارد که افراد می‌توانند از آن، جهت تبریک روز جه، برنامه نویس به دوستان و آشنایان یا همسر برنامه نویس خود استفاده کنند.

برنامه‌نویسان از دسته افرادی هستند که در دنیای امروز نقش مؤثر و قابل توجهی را ایفا می‌کنند. بر این اساس عادلانه است، اگر یک روز از سال را به ،وان روز برنامه نویس اعلام کرد و از آن در جهت تقدیر از این عزیزان استفاده کرد. ما هم در این مطلب از ایده پردازان مجموعه‌ای از بهترین متن‌های تبریک روز برنامه نویس را آماده کرده‌ایم.

روز برنامه نویس چه روزی است؟تاریخ روز برنامه نویس

با استفاده از متن تبریک روز برنامه نویس و ع، نوشته‌های موجود در این مطلب می‌تو،د روز جه، برنامه نویس را به همسر، دوست یا همکار خود تبریک بگویید.

  • ،یب خلاقیت و تفکر، عملی است که یک برنامه نویس هر روز با ابتکار خود انجام می‌دهد. به این امید که در روز برنامه نویسی آرامش داشته باشد. روز برنامه نویس را به همه برنامه نویسان خلاق تبریک عرض می‌کنم.
  • پشت پرده همه زرق‌وبرق‌های دنیای مدرن، برنامه نویس‌ها هستند که با خلق برنامه‌های جدید، باعث لذت شما می‌شوند. چرا که آن‌ها هم می‌آفرینند، هم طراحی می‌کنند و هم می‌سازند. چه خوبه که یک روز در سال هم شده به یادشان باشیم. روز جه، برنامه نویس گرامی باد.
  • ضمن تبریک روز جه، برنامه نویس، از همه برنامه نویسان که نقش مؤثری در پیشرفت صنعت و تکنولوژی جامعه داشته‌اند، تشکر می‌کنم.
  • برنامه‌نویسی از آن دسته شغل‌های پیچیده، دقیق و ۲۴ ساعته‌ای است که تنها افرادی که عاشق کد نویسی هستند، می‌توانند در آن دوام بیاورند. روز برنامه نویس بر شما همکار عزیز مبارک باد.
  • روز برنامه نویس به ما یادآوری می‌کند که پشت هر نرم افزاری، تلاش زیاد و خلاقیت عظیمی نهفته است. روز جه، برنامه نویس بر شما و همه برنامه نویسان خلاق مبارک باد.
  • برنامه‌نویسی ابزاری است که باعث شده است تا پیشرفت صنعت، زندگی و جامعه، بسیار سریع‌تر از گذشته اتفاق بیفتد. روز برنامه‌ نویسان گرامی باد.
  • در این متن تبریک روز برنامه نویس، جا داره از خوارزمی پدر برنامه نویسی و الگوریتم هم تشکر کنیم. روز جه، برنامه نویس مبارک باد.
  • فقط یک برنامه نویس می‌تواند درک کند کد نویسی و پایان یک پروژه چه لذتی دارد. روز برنامه نویسان مبارک باد.
  • برنامه نویسان معتقدند که حقیقت در کدها نهفته است و این زندگی بدون آن‌ها ،ل کننده خواهد بود. روز برنامه نویس بر شما مبارک باد.
  • بهترین ،مت برنامه نویسی، حل ، معماهای یک روز در میان معماهاست. آرزوی روزی شاد برای همه برنامه نویسان در روز برنامه نویسی را دارم.

بهترین پیامک تبریک طنز برای روز برنامه نویسانبهترین پیامک تبریک طنز برای روز برنامه نویسان

روز جه، برنامه نویس، ۱۳ سپتامبر است که مصادف با ۲۲ شهریور خواهد بود. این روز که ۲۵۶امین روز هر سال در نظر گرفته شده است، عدد ۱۰۰ در مبنای ۱۶ است. دلیل انتخاب ۲۵۶ به ،وان روز برنامه نویس این است که عدد ۲۵۶ بزرگ‌ترین توان عدد ۲، از ۳۶۵ روز که تعداد روزهای یک سال است، کوچک‌تر است. از طرفی در سیستم دودویی کامپیوتر، تعداد اعداد منحصربه‌فردی که می‌توان توسط یک بایت تولید کرد، ۲۵۶ تاست. می‌توان گفت این عدد برای برنامه ‌نویسان بسیار آشناست.

[کل: ۱ میانگین: ۵]


منبع: https://sms.ir/developers-day-13-sep/

روز برنامه نویسان برای اولین بار در کشور روسیه به رسمیت شناخته شد. به این صورت که یک کارمند شرکت کامپیوتری در سال ۲۰۰۲ با ارسال نامه‌ای به ،ت روسیه، تقاضای به رسمیت شناخته شدن روزی برای برنامه نویسان کرد.

پیام روز برنامه نویسان

شغل برنامه نویسی از جمله مشاغلی است که گاهی اوقات لازم است ۲۴ ساعت بدون وقفه روی برنامه خود کار کرد تا در نهایت بتوان با دیدن نتیجه کار، یک نفس آسوده کشید. برخی مواقع نیز با مشاهده یک پیام متنی طنز به من،ت تبریک روز برنامه نویس، از طرف همسر یا دوست، حس قشنگی خواهد بود.

جمع‌بندی

امتیاز به این مطلب

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با