پنل پیامک شهرداری + مزایا و کاربردهای ارسال اس ام اس برای شهرداری

اطلاع‌رس، که با ابزار ارسال انبوه انجام می‌شود، مهم ترین مزیت پنل پیامک شهرداری است که هم سرعت بالایی در رسیدن به دست شهروندان دارد، هم خیلی از نیروی انس، سازمان وقت و انرژی نمی‌گیرد و از طرف دیگر قیمت بسیار من،ی هم دارد.

بیایید همین اول و قبل از شروع استفاده از پنل اس ام اس برای شهرداری با سامانه پیامکی آشنا شویم. سامانه ارسال پیامک نرم افزاری آنلاین و تحت وب است که برای ارسال پیامک و مدیریت پیام‌های ارسالی استفاده می‌شود.

حتماً می‌د،د که شما از یک تعداد محدود بیشتر نمی‌تو،د از سیمکارت شخصی پیامک بفرستید که این کار هم هزینه بالایی دارد و هم زمان زیادی از شما می‌گیرد. از طرف دیگر در ارسال پیامک با موبایل به بانک شماره هم دسترسی ندارید، پس باید سراغ سیستمی بروید که همۀ این امکانات راه همراه تعدادی مزیت کاربردی دیگر داشته باشد. اینجا دقیقا همان نقطه‌ایست که به سامانه پیامکی نیاز دارید.

اگر سازمان شهرداری در شرایطی باشد که بخواهد اطلاع‌رس، مهمی را فقط در محل مشخصی انجام دهد، مثلاً اخبار بسته بودن اتوبان، ساخت‌وساز عمر، یا قطعی موقت آب یا برق در بعضی از محله‌های خاص و … را به ارسال پیامک منطقه‌ایاطلاع شهروندان برساند، به ابزار ارسال اس ام اس منطقه‌ای ی،ی ارسال از روی کدپستی و پیامپ نیاز دارد.

بعد از هر پروژه شهرداری، هر برنامه عمر، یا … می‌توان با ابزار نظرسنجی از میزان رضایت و نظر شهروندان مطلع شد و حتی نظرشان را درباره برنامه های بعدی و … پرسید.

کاربردهای درون سازم، پنل پیامک شهرداری

سومین کاربرد مهم پنل اس ام اس شهرداری برگزاری نظرسنجی از شهروندان است. در حال حاضر، این ابزار بهترین امکان و قابلیت پنل برای تعامل با شهروندان و اطلاع از نظراتشان است، حتی از همین طریق می‌تو،د پیشنهادات و نظر کاربران را هم بشنوید و سیستم دریافت شکایت و انتقادات را هم فعال کنید.

اطلاعیه‌ها و اخبار مهم مانند اخبار طرح ترافیک، اخبار رسیدگی به مناطق خاص برای گازکشی یا تعمیرات، بسته بودن احتمالی خیابان یا جاده، قو،ن جدید مانند طرح محدودیت تردد از ساعت 21 در دوران اپیدمی کرونا، قطعی موقت برق یا گاز و …. همگی از جمله اخبار مهمی هستند که باید خیلی سریع به گوش مردم برسند. با ابزار ارسال انبوه پنل پیامکی، این اطلاع‌رس، را خیلی راحت و سریع‌تر از حالت معمولی می‌تو،د انجام دهید تا در طول 5 تا 15 دقیقه تمام اخبار جدید به گوش شهروندان برسد.

ارسال پیامک منطقه‌ای

استفاده درون سازم، پنل پیامک شهرداریشاید مهم‌ترین مزیت پنل اس ام اس شهرداری در سطح درون سازم، ارسال پیامک هوشمند زماندار باشد. با این ابزار شما به صورت اتوماتیک پنل را تنظیم می‌کنید تا در بازه‌های زم، مشخص مثلاً کدام روز و کدام ساعت برای کاربران پیامک ارسال کند.

جمع‌بندی پنل اس ام اس شهرداریتا اینجا مفصل درباره مزایای استفاده از پنل اس ام اس برای شهرداری صحبت کردیم و به هر دو سطح استفاده درون سازم، و ارسال انبوه اشاره کردیم. با توجه به ارتباط مستقیم سازمان شهرداری با زندگی مردم و امور جاری شهر به نظر می‌رسد که سریع‌ترین، کاربردی‌ترین و در عین حال کم‌هزینه‌ترین روش برای ارتباط و تعامل با مردم، اطلاع‌رس، و …. استفاده از سامانه پیام کوتاه است.

همانطور که گفتم، مزایای پنل شهرداری علاوه بر استفاده در سطح کلان و انبوه، شامل استفاده درون سازم، هم می‌شود که در این ،مت از مقاله می‌خواهیم درباره همین مورد صحبت کنم.

مزایای پنل پیامک شهرداریبیایید اول از همه دربارۀ مزایای عمومی پنل اس ام اس برای شهرداری صحبت کنیم. همانطوری که پیشتر هم گفتم شهرداری از جمله ارگان‌هاییست که ارتباط مستقیمی با مردم و نیازهایشان دارد، اخبار مختلف را به اطلاعشان می‌رساند و وظیفه اصلی‌اش رسیدگی به مشکلات مردم و بررسی مسائل مختلف شهریست. در همین راستا اولین کاربرد مهم پنل، اطلاع‌رس، اخبار مختلف است.

اطلاع‌رس، اخبار مهم

ارسال هرگونه پیامک من،تی، تسلیت ایام سوگواری، تبریک تولد کارمندان، یادآوری پرداحت ا،اط وام و …. از همین طریق برای تمام کارمندان قابل ارسال است. پیامک اطلاع‌رس، زمان برگزاری جلسات، نظرسنجی پیامکی، پیامک واریز حقوق یا اخبار برخی تغییرات و … بخش دیگری از کاربردهای پنل پیامک شهرداری است.

جمع‌بندی

شهرداری یکی از آن ارگان‌های ،تیست که مستقیم با مردم و شرایط زندگی‌شان در ارتباط است. پس باید انتظار داشت که این سازمان پر مسئولیت به دنبال بهترین راه و روش‌ها برای تعامل و ارتباط مستقیم با پنل اس ام اس برای شهرداریمردم باشد. در سال‌های اخیر با گسترش استفاده از تکنولوژی تقریباً شهرداری‌های تمام مناطق به سایت دسترسی دارند و اخبارشان را از همین طریق به گوش مردم می‌رسانند که در این میان جای یک روش کاربردی‌تر ی،ی پنل اس ام اس برای شهرداری خالیست.

حالا شاید بپرسید که استفاده از سامانه غیر از موارد بالا، دیگر به چه نتایجی می‌رسد؟! در این ،مت از مقاله دقیقاً به همین سوال پاسخ می‌دهیم و مزایای استفاده از پنل اس ام اس شهرداری را به دو دسته استفاده عمومی سامانه و استفاده درون سازم، ت،یم می‌کنم.

مزایای پنل اس ام اس برای شهرداری

از طرف دیگر راه‌اندازی پنل، به ،وان شخص حقوقی یا شخص حقیقی به زمان زیادی نیاز ندارد. با آماده ، مدارک، ثبت‌نام در صفحه اصلی سایت ملی پیامک یا تماس با شماره  02163404 می‌تو،د کمتر از یک ساعت پنلتان را دریافت کرده و شروع به ارسال پیامک کنید. در ضمن برای مشاهده آموزش پنل اس ام اس ملی پیامک میتو،د به آپارات ملی پیامک مراجعه کنید.

روزانه اطلاعیه‌های مهمی به سازمان شهرداری می‌رسند که باید فوراً و به صورت منطقه‌ای برای مردم ارسال شوند. اینجاست که باید از ابزار ارسال منطقه‌ای پنل استفاده کنند. ابزار ارسال از روی نقشه (پیامپ) فعلاً فقط برای 17 کلانشهر بزرگ ایران فعال است و برای شهرستان‌های کوچک هم باید از ابزار ارسال از روی کدپستی استفاده کرد.

نظرسنجی با پنل اس ام اس شهرداری

به دنبال رشد ،ب و کارتان هستید؟
ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه


منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/sms-panel-for-muni،lity/

اگر هنوز چیز زیادی در این مورد نمی‌د،د خیلی هم نگران نباشید، چون مفصل می‌خواهم درباره سامانه پیامک شهرداری و شورای شهر صحبت کنم تا با سیستمی آشنا شوید که اگر وارد روند کاری‌تان شود انجام خیلی از کارها را برای سازمان شما آسان، کم هزینه و البته سریع‌تر خواهد کرد.

پنل ارسال اس ام اس چیست؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با