پنل اس ام اس کهنوج با 30% تخفیف، چرا بازاریابی پیامکی ؟!

بانک شماره‌های ملی پیامکبانک شماره همراه اول پنل اس ام اس کهنوج با 15515شماره اعتباری و 8004 شماره دائمی اولین انتخاب‌ برای ارسال پیامک انبوه است که آن را یک فرصت طلایی برای جذب مشتری بیشتر می‌د،م. علاوه‌بر این ملی پیامک بانک شماره به‌روز ایرانسل را هم در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد که قابلیت ارسال پیامک فقط برای ،ن یا مردان را دارد.

اگر مقاله پنل اس ام اس کهنوج را می‌خو،د، احتمالاً به دنبال یافتن بهترین روش‌های تبلیغاتی هستید و می‌خواهید با بهترین هزینه بازاریابی و جذب مشتری را شروع کنید. مجموعه ملی پیامک این مسیر را برایتان آسان کرده و ابزار من، را که همان پنل ارسال پیامک است را در اختیارتان قرار خواهد داد.

در مسیر بازاریابی، جذب مشتری و راه‌اندازی باشگاه مشتریان اختصاصی، تیم ملی پیامک علاوه بر مشاوره بهترین ابزار را هم در اختیار ،ب‌وکارتان قرار می‌دهد و هر موقع بخواهید فقط با یک کلیک یا ارسال تیکت از داخل پنل  می‌تو،د با ما در ارتباط باشید.

جمع‌بندی

به دنبال رشد ،ب و کارتان هستید؟
ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه


منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/kahnooj-sms-panel/

کهنوج به ،وان تولیدکنندۀ مرکبات و رطب در ایران شناخته می‌شود که علاوه‌بر تامین بازار داخلی نقش پررنگی هم در صادرات این محصول به خارج از کشور دارد. از طرف دیگر موقعیت جغرافیایی و مهم کهنوج به دلیل قرار گرفتن این شهر در مسیر جاده‌ای بین زاهدان و بندرعباس، ،ان و بندرعباس، زاهدان و شیراز و زاهدان و بوشهر است.

البته در این مسیر با مشاوره رایگان شما برای استفاده بهتر از بازاریابی پیامکی یاری خواهیم کرد، پس در ادامه با ما همراه باشید تا با روند اس ام اس مارکتینگ و ارسال پیامک‌های تبلیغاتی آشنا شوید. برای ثبت‌نام هم می‌تو،د از کد تخفیف سی درصدی زیر استفاده کنید.

پنل اس ام اس ملی پیامکحالا که با پنل اس ام اس کهنوج آشنا شدید و کد تخفیف هم دارید، وقتش رسیده که در سایت ملی پیامک برای دریافت پنل درخواست بدهید. اگر هم نگران استفاده از پنل هستید، بعد از مشاوره با تیم پشتیب، و تیم مارکتینگ می‌تو،د یک برنامۀ اصولی داشته باشید و از نمونه پیامک‌های موجود نیز استفاده کنید

به این ترتیب اگر نوع کالا و خدماتتان مانند مزون لباس یا سالن زیبایی است، از این فیلتر ارسال پیامک می‌تو،د برای جذب مشتریان بازار هدفتان استفاده کنید

پنل پیامکی در واقع یک روش نرم افزاری به صورت آنلاین است که مانند اینترنت بانک تنها کافیست شما رمز عبور و نام کاربری خود را از سامانه دریافت نمایید و پس از ورود به ناحیه کاربری منطقه دلخواه تبلیغات خود را انتخاب کنید یا به صورت انبوه تبلیغات گسترده ارسال کنید. همچنین با وجود پنل اس‌ ام اس رو به سادگی میتو،د پیامک‌های اطلاع‌رس، ،ب و کار خود را با وب سرویس پیامکی بدست اعضای خبرنامه وب سایت و اپلیکیشن خود برس،د و در زمان و هزینه خود بسیار صرفه جویی کنید.

ملی پیامک، سامانه ارسال اس ام اس

سومین بانک شماره مختص مشاغل و اصناف سطح شهر و استان است که شامل تمام گروه‌های شغلی می‌شود. در صورتی که بخواهید مثلاً بیشتر مشتریان شما وکلا، فروشگاه‌های لوازم خانگی یا مثلاً تج،ان ورزشی و … باشند، بدون هدر رفت هزینه و سرمایه‌تان از این بانک شماره برای ارسال پیامک به گروه موردنظرتان می‌تو،د استفاده کنید.

نگاهی به کهنوج

شهر کَهنوج یکی از شهرهای استان ،ان در ج، شرق ایران است. جمعیت این شهر بر حسب آ،ین سرشماری کشور ۵۲٬۷۲۴ نفر است.

برای آموزش‌های بیشتر می‌تو،د از ویدئوهای اینستاگرام، یوتیوب و آپارات ملی پیامک استفاده کنید. در صورت نیاز به مشاوره رایگان هم از طریق شماره 02163404 با تیم پشتیب، در ارتباط باشید.

پنل اس ام اس کهنوج ابزار تبلیغاتی من،ی برای بازاریابی و جذب مشتری بیشتر است، اما انتخاب شرکت و مجموعه‌ای که این خدمات را به بهترین شکل ارائه دهد هم اهمیت بالایی دارد. احتمالاً از ابتدای مقاله هم متوجه شدید که پیشنهاد من شرکت ملی پیامک است که علاوه‌بر ارائۀ من،‌ترین تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی مزایای زیر را نیز در اختیارتان قرار خواهد داد:

  • ارائۀ پیامک‌ هدیه روی پنل‌ها
  • ارائه کنسول ملی پیامک
  • ارائه خدمات وب‌سرویس و افزونه‌های پیامکی
  • ارسال اس ام اس های دارای لینک از خطوط 3000 و 50004
  • امکان ارسال پیامک بر حسب ،ت
  • قابلیت ارسال پیام صوتی با زبان و لحجۀ شهر خودتان
  • دسترسی به بانک شماره‌های به‌روز همراه اول و ایرانسل
  • پشتیب، همه‌روزه کاربران از 8 صبح تا 10 شب، جمعه و روزهای تعطیل از 9 صبح تا 5 عصر

بانک شماره جامع پنل اس ام اس کهنوج

مشاغل مختلفی که تولید و صادرات این کالا را بر عهده دارند همچنان با روش‌های سنتی به دنبال جذب مشتری و داشتن بیشترین سهم از بازار هستند، غافل ازینکه بدون دغدغه و نگر، با پنل اس ام اس کهنوج به راحتی می‌توانند مشتریان بیشتری جذب کرده و با آن‌ها در تعامل بدون واسطه‌ای باشند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با