پنل اس ام اس رایگان چیست و چه کاربردی دارد؟

اولین مزایای فوق العاده پنل SMS.ir همان ثبت نام رایگان آن است. در واقع با ثبت نام در این وب سرویس دیگر نیازی به هزینه‌ی اضافی برای اقدام نخست ارسال پیامک نیست. ما تلاش کردیم با در نظر گرفتن این ویژگی علاوه بر تشویق ،ب‌وکارها و اشخاص به ارسال پیام کوتاه، آن‌ها را متحمل هزینه‌ی ثبت نام‌ در همان ابتدای کار تبلیغات نکنیم.

۲. تخفیف پلک، به مشتریان

ارسال پیامک به مخاطبان یکی از موثرترین روش‌های تبلیغات است. با گذشت سال‌ها و بوجود آمدن روش‌های نوین بازاریابی از جمله دیجتال مارکتینگ و تبلیغات در فضای مجازی، هنوز هم اس ام اس بازخورد قابل توجه‌ای از کاربران می‌گیرد. ،ب‌وکارهای که می‌خواهند از این روش استفاده کنند برای ارسال در حجم بالا نیاز به ،یداری پنل پیامکی دارند. دیگر افرادی که می‌خواهند به شکل محدود ارسال داشته باشند نیز باید به سراغ ،ید از این پنل‌ها بروند. شرکت خدمات رس، و وب‌سرویس ایده پردازان با فراهم آوری امک، ویژه برای مشتریان خود ی،ی پنل اس ام اس رایگان به آن‌ها این فرصت را می‌دهد تا با ثبت‌نام رایگان دیگر هزینه‌ی اولیه را متحمل نشوند.

پنل پیامک رایگان ایده پردازان به م،ای ثبت نام رایگان در این سرویس خدماتی است. بسیاری از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پیامک، در ازای ثبت نام در سایت و پیش از ارسال پیام کوتاه از کاربر مبلغی را دریافت می‌کنند. در پنل ما ثبت نام رایگان است اما هزینه‌ی ارسال پیامک بنا به درخواست مشتری باید پرداخت شود.

ویژگی‌های پنل پیامکی رایگان

۱. ثبت نام رایگان

استفاده از گزینه درج از دفترچه تلفن و وارد ، شماره موبایل‌ها از دفترچه تلفن سامانه نیز دیگر مزیت پنل رایگان پیام کوتاه است. همچنین می تو،د در ،مت دفترچه تلفن شماره مشتریان و یا همکاران خود را در گروه‌های مختلف و بدون محدودیت، ذخیره کنید. ذخیره شماره‌ها را می توان بصورت تکی و یا از طریق فایل ا،ل انجام داد.

چگونه پنل پیام کوتاه رایگان را دریافت کنیم؟

شاید برخی از مشتریان در ابتدا با شنیدن رایگان بودن پنل پیامکی به اشتباه متوجه شوند که این ویژگی به م،ای ارسال پیامک بدون هزینه است. البته این شائبه به دلیل بعضی از تبلیغات فیک و غلط سرویس‌های خدماتی دیگر مطرح شده است. در واقع چیزی به نام پنل رایگان اس ام اس وجود ندارد. به این دلیل که این سرویس مانند هر خدمات دیگری هزینه دارد. برای ارسال پیامک با این ویژگی و یا به شکل تفکیک شده باید با توجه به تعداد آن مبلغی پرداخت شود. برای شفافت بیشتر می‌خواهیم توضیح دهیم که اگر درخواست پنل رایگان پیامک از سوی شما ثبت شود چه امکاناتی را دریافت می‌کنید.

پنل اس ام اس رایگان
 از مهم‌ترین ویژگی‌های ارسال پیامک چه به صورت تبلیغاتی و چه به شکل محدود (شخصی) ارسال تفکیک شده‌ی آن است. به‌ آس، و بدون هیچ مشکلی پس از ،ید پنل پیامکی می‌تو،د پیام‌ها را به صورت گروهی به شماره‌های مختلف ارسال کنید. طراحی رابط کاربری پنل ایده پردازان و همچنین پشتیب، آنلاین به کاربر این فرصت را می‌دهد تا بدون هیچ دغدغه‌ای ارسال پیامک داشته باشد.

از طرفی با امکان ارسال بر اساس نقشه جغرافیایی شما می‌تو،د با انتخاب منطقه و یا شهر مورد نظرتان از بین شماره‌های موجود در بانک شماره، تعداد دلخواه پیامک ارسالی خود را انتخاب کنید. در این ،مت از ارسال امکان این را دارید که چندین منطقه را انتخاب و ارسال کنید.

امتیاز به این مطلب

پس از ثبت‌ نام، ،ید پنل مورد نظر و ارسال پیامک، ایده پردازان به مشتریان وفادار خود تخفیف پلک، می‌دهد. این تخفیف‌ها می‌تواند بر اساس تعداد ارسال باشد. همچنین با استفاده از این کدهای تخفیف که اغلب در من،ت‌‌ها و کمپین‌های مختلف به مشتریان ارسال می‌شود، می‌توان ارسال انبوه با قیمت بسیار من، داشته باشید.

۳. ارسال پیامک گروهی، بر اساس نقشه و شماره تلفن

برای اطلاع بیشتر از مفهوم پنل پیامک رایگان و مزایای آن پیش‌نهاد می‌کنیم ادامه‌ی مقاله را مطالعه کنید.

پنل اس ام اس رایگان ایده‌پردازان

شما پس از ورود به سایت SMS.ir در ،مت طرح‌های پیشنهادی و پنل کاربری پیامکی می‌تو،د با پنل‌های مختلف ما آشنا شوید. علاوه بر پنل رایگان، پنل برنزی، نقره‌ای و طلایی نیز برای ارسال انبوه با قابلیت‌های کامل و استثنائی استفاده کنید. پس از ثبت نام رایگان شما به ،وان یک کاربر فعال یک حساب کاربری را ایجاد می‌کنید که برای تکمیل آن نیاز دارید تمام مدارک درخواستی را وارد کنید. پس از فعال شدن حساب کاربری، حال می‌تو،د پیامک‌های خود را با درج متن پیامکی و شماره‌های مدنظرتان اولین پیامک را ارسال کنید. از دیگر امکاناتی که در وهله‌ی اول می‌توان از پنل رایگان استفاده کرد خط ۱۴ رقمی، تعرفه متغیر و شارژ هدیه ۱۰ پیامک است.

[کل: ۶ میانگین: ۴.۳]


منبع: https://sms.ir/free-sms-panel/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با