پنل اس ام اس البرز با 30% تخفیف + تبلیغات هدفمند با پیامک

در صورتی که می‌خواهید تبلیغات هدفمندی در سطح کرج و دیگر شهرستان‌های استان البرز داشته باشید، تبلیغات پیامکی شما را به هدفتان می‌رساند. بانک شماره‌های به‌روز ملی پیامک در کنار قابلیت‌هایی مانند ارسال پیام خودکار و امکان شخصی‌سازی اس ام اس، بازاریابی پیامکی را به یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی موثر و هدفمند تبدیل کرده که بهتر است همین امروز سراغش بروید و از قافلۀ تبلیغات دیجیتال عقب نم،د.

پنل اس ام اس البرز

جمع‌بندی

کاربران ملی پیامک در ،مت ارسال پیامک به اصناف و مشاغل می‌توانند به تفکیک استان هم برای گروه شغلی موردنظرشان در هر ،مت از ایران ارسال پیامک داشته باشند. لیست شغل‌هایی که در این بانک شماره به آن دسترسی دارید، به شرح زیر است:

بانک شماره مشاغل خودرو و اتومبیل پنل اس ام اس در البرز

دومین ویژگی متفاوت پنل اس ام اس البرز دسترسی به بانک شمارۀ اصناف مختلف سطح استان است. اگر یادتان باشد در ابتدای مقاله گفتیم که تبلیغات باید هدفمند، جزئی و با برنامه باشد. به این ترتیب اگر قصد ارسال پیامک تبلیغاتی در گروه‌های شغلی خاص را داشته باشید از طریق این فیلتر می‌تو،د عمل کنید.

تیم پشتیب، ملی پیامک هم در تمام این مسیر کنار کاربران است. فرقی نمی‌کند که در مورد بازاریابی پیامکی نیاز به مشاوره داشته باشید یا بخواهید دربارۀ ارسال پیامک اطلاعات ،ب کنید، در هر صورت می‌تو،د در تمام روزهای هفته از 8 صبح تا 9 شب با تیم پشتیب، تماس بگیرید. همچنین روزهای تعطیل هم از ساعت 9 صبح تا 5 عصر تیم پشتیب، ملی پیامک به صورت تلفنی و سیستم تیکتینگ فعال است.

گردشگری و آژانس مسافرتی، خدمات منزل، اصناف زیبایی و بهداشت، خدمات ماشین‌های اداری، روانشناسی و مشاوره، تشریفات و مجالس، باشگاه و سالن ورزشی، بازار آماده به کار، بازارکار استخدام، پیمانکاری، بازاریابی، سرمایه‌گذاران، شراکت‌ها، بازار کار نمایندگی، کاریابی، کارگزاری بیمه، فروشگاه تایپ و ت،یر، خدمات ترجمه، تعمیر لوازم، توزیع کالا، مراکز چاپ و تبلیغات، خدمات حمل‌ونقل، خدمات اداری، شرکت‌های تجارت و بازرگ،، تج،ات و لوازم درم، و پزشکی

شماره‌های فروشندگان لوازم منزل پنل پیامکی در البرز

در واقع شما با این فیلتر به هدف زدید و دقیقاً برای بازار هدفتان تبلیغات کردید!

دفترچه تلفن اختصاصی!

پنل ارسال پیام کوتاه چیست؟برای پنل اس ام اس البرز به ،ب‌وکارهای سطح استان توصیه می‌کنم از خدمات شرکت ملی پیامک به ،وان یکی از شرکت‌های ارائه دهندۀ پنل‌های پیامکی استفاده کنند. اما چرا ملی پیامک؟

البته نگران نحوۀ کار ، با پنل هم نباشید، زیرا تمامی آموزش‌ها در آپارات ملی پیامک برای کاربران آماده است و هر زمان خواستید می‌تو،د نحوۀ ارسال پیامک از هر ماژول را از طریق ویدئوها دنبال کنید. بانک شماره شهرهای استان البرز به شرح زیر است:

اثاثیه و لوازم منزل، فروش و توزیع آلات موسیقی، ،اب‌بازی، تج،ات و لوازم پزشکی، لوازم و تزئینات، حراج خانگی، حیوانات خانگی، ظرف و ظروف، توزیع فرش و موکت، لوازم اتاق خواب، لوازم اداری، لوازم التحریر، لوازم بچه‌گانه، لوازم گوناگون، لوازم و تج،ات مهندسی، وسایل ورزشی و تج،ات باشگاه، لوازم یدکی ، لوازم نصب آنتن، کتابفروشی

تدریس و آموزش در پنل اس ام اس البرز

پنل اس ام اس البرز بانکی از شماره‌های به روز همراه اول (دائمی و اعتباری) دارد که شامل تمام شهرستان‌های استان و البته شهر کرج می‌شود. از این بانک شماره می‌تو،د برای ارسال انبوه تبلیغات استفاده کنید.

ملی پیامک تعرفه من،ی دارد و همین باعث شده بسیاری از ،ب‌کارها کنار حضور در شبکه‌های اجتماعی از بازاریابی پیامکی هم برای تبلیغات استفاده کنند. ملی پیامک 4 نوع پنل پایه، اقتصادی، شرکتی و تجاری را با قیمت‌ها و امکانات مختلف برای کاربران مختلف طراحی کرده تا هر مجموعه‌ای بر اساس بودجه و نیازش بتواند تبلیغات پیامکی من، داشته باشد.

ارتباط ایرانسل، ارتباط بی‌سیم، ارتباط تالیا، تعمیرات موبایل، ارتباطات تلفن تصویری، خدمات پیامکی، خدمات مخابراتی، ارتباط ،یدار خط، ارتباط خط موبایل، تلفن سانترال، ارتباط فیش، ارتباط گوشی موبایل، لوازم موبایل، ارتباط کارت تلفن

تبلیغات خاص بر اساس ،ت!

در مقدمه گفتیم که پنل اس ام اس البرز ابزاریست که کاربران برای تبلیغات هدفمند در سطح استان به آن نیاز دارند. حالا  پنل اس ام اس چیست؟!

بانک جامع شماره‌های کشور برای سیمکارت‌های دائمی و اعتباری هم دیگر مزیت ملی پیامک است. به این ترتیب ،ب‌وکارها می‌توانند برای تعداد زیادی از مشتریان بالقوه ارسال پیامک انبوه داشته باشند و مشتریان بیشتری جذب کنند. البته به شرطی که به خوبی با اصول اس ام اس مارکتینگ که در کتابچه بازاریابی پیامکی توصیح دادیم، آشنا شوند.

بانک شماره‌های به‌روز استان البرز

خب حالا سوال دوم، این پنل را باید چطور تهیه کرد؟

سامانه ملی پیامک، شروع ارسال اس ام اس!

این دسته‌بندی را در ،مت دفترچه تلفن پنل پیامکی البرز وارد کنید تا برای هر کدام پیام‌های متفاوتی بفرستید. مثلاً کدهای تخفیف را برای گروه دوم و جشنواره‌های فروش را برای گروه اول بفرستید تا تبلیغات پیامکی شما نظم بیشتری داشته باسد و هر موقع خواستید بتو،د مشتری جذب کنید

تبلیغات پیامکی استان البرز!

سومین امک، که با پنل اس ام اس البرز در اختیار کاربران ملی پیامک قرار می‌گیرد، ارسال پیامک بر اساس ،ت به شماره‌های ایرانسل است. این فیلتر تقریباً برای بسیاری از ،ب‌وکارها که مشتریانشان فقط خانم یا آقا هستند، مانند مزون‌ها یا آرایشگاه‌ها، قابل استفاده است و به همان تبلیغات هدفمند و دقیق که پیشتر گفتم منجر می‌شود.

پنل ارسال اس ام اس نرم افزاری آنلاین برای ارسال پیامک تبلیغاتی است. همانطوری که می‌د،د ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه از گوشی موبایل امکان‌پذیر نیست و از طرف دیگر اصلاً چیزی به اسم مدیریت پیامک یا دسترسی به بانک شماره‌ها برای موبایل تعریف نشده است. برای همین کاربران برای تبلیغات پیامکی نیازمند سامانه ارسال پیامک هستند تا به راحتی پیام‌های ارسالی را مدیریت کنند و به دیگر ابزارهای اس ام اس مارکتینگ مانند ارسال پیامک به اصناف مشاغل یا ارسال اس ام اس مناطق مختلف شهر دسترسی داشته باشند.

خدمات ضبط ماشین و پخش و باند، تزئینات ماشین، تعمیرگاه‌های مجاز، خدمات جانبی و دزدگیر ماشین، اتومبیل خارجی و ایر، دست‌دو، ماشین صفر کیلومتر، اتومبیل فروش حواله، فروش ،طی ماشین، لوازم یدکی و تج،ات ماشین، خدمات موتور، نمایشگاه ماشین، کامیون

مشاغل خدماتی پنل پیامکی البرز

تبلیغات پیامکی روزبه‌روز قابلیت‌های بیشتری را در اختیارتان قرار می‌دهد و اگر دنبال تحولی در فروش هستید، برای جذب مشتری بیشتر باید این مسیر را حتماً امتحان کنید.
ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی و خدماتی در استان البرز


منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/sms-panel-in-alborz-province/

استان البرز با ۲٬۷۱۲٬۴۰۰ نفر جمعیت در همسایگی استان تهران یکی از مهم‌ترین مناطق صنعتی کشور است که ۵٬۸۳۳ کیلومترمربع وسعت دارد. بسیاری از سازمان‌ها در این استان شعبه دارند و کارخانجات متعددی در این منطقه فعال هستند.

اجاره و فروش مس،،  املاک صنعتی، باغ و زمین، پیش‌فروش، خدمات ساختمان، طراحی داخلی و دکور، مشارکت در ساخت، مشاوران املاک، مصالح ساختم،، انواع ویلا، املاک کلنگی و قدیمی

اصناف حوزۀ ارتباطات و موبایل پنل اس ام اس البرز

خدمات وب‌سرویس ملی پیامک برای ،ب‌وکارهایی که سایت دارند و به نوعی کارشان آنلاین است، ضروریست. از این طریق می‌تو،د سایت و پنل پیامکی را به هم وصل کنید تا بسیاری از پیامک‌ها مانند رمز عبور مشتری یا پیگیری وضعیت ،ید به صورت خودکار برایشان ارسال شود.

پروژه‌های دانشگاهی، آموزش فرصت‌های دانشجوییتدریس خصوصی و آموزش کنکور، آموزش رشته‌های ورزشی، تدریس زبان، آموزش فنی‌وحرفه‌ای و کامپیوتر، آموزش هنرهای‌ زیبا و موسیقی

مشاورین املاک پنل پیامکی البرز

تا اینجا دیگر با مزایا و کاربردهای پنل اس ام اس البرز آشنا شدید و به خوبی دربارۀ اهمیّت ارسال پیامک تبلیغاتی ‌می‌د،د. اگر ،ب‌وکار شما هم می‌خواهد این تبلیغات هدفمند را شروع کند، برای دریافت فوری پنل می‌تو،د در سایت ملی پیامک ثبت‌نام کنید یا با شماره 02163404 تماس بگیرید.

 

هر ،ب‌وکاری همیشه مشتریان خاص و مخاطبان وفادار خودش را دارد. در هر حوزه‌ای که فعال هستید، توصیه می‌کنم حتماٌ لیستی از مشتریانتان را داشته باشید. به ،وان مثال:

  • مشتری، که همیشه از شما ،ید می‌کنند
  • مشتری، در حراجی و تخفیف ،ید می‌کنند
  • مشتری، که کالاهای خاص و لو، را می‌،ند
  • و …

اشتهارد، اندیشه، باغستان، چهارباغ، حسن آباد، حصارک، رجایی شهر، ساوجبلاغ، شاهدشهر، شهرجدید هشتگرد، شهریار، طالقان، صباشهر، صفادشت، فردیس، گرمدره، گلستان، مارلیک، ماهدشت، محمدشهر، مشکین دشت، ملارد، مهرشهر، مهرویلا، نسیم شهر، نظرآباد، هشتگرد، هشتگردساوجبلاغ، وحیدیه، وردآورد – شهرقدس، کرج، کمال شهر

بانک اصناف و مشاغل سطح استان

وقتی تبلیغات هدفمند و برنامه‌ریزی شده باشد، خیلی سریع‌تر به نتیجۀ مثبت ی،ی جذب مشتری و افزایش فروش می‌رسد. اینجاست که بسیاری از ،ب‌وکارها دربارۀ بهترین روش تبلیغاتی می‌پرسند و به دنبال برنامه‌ای هستند که مشتریان بیشتر و بیشتری برایشان بیاورد. اگر ،ن استان البرز هستید، در این استان شرکت دارید یا شعبه‌ای از فعالیتتان در این منطقه است، توصیه می‌کنم حتماً در ادامه با پنل اس ام اس البرز به ،وان یک روش قطعی تبلیغات آشنا شوید. در ادامه باهم مزایا و کاربردهای این برنامه تبلیغاتی را دنبال می‌کنیم.

پنل ارسال پیامک چیست؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با