پروژه خانه‌ی سالمندان؛ نما، برش، پلان، رندر سازه پلاس | memarinavaz

پروژه خانه‌ی سالمندان؛ نما، برش، پلان، رندر سازه پلاس | memarinavaz

ایجاد ایوان سرپوشیده هم به جهت کنترل نور خورشید و فراهم آوردن فضای اضافه برای اتاق خواب و هم به جهت دسترسی و دید بصری با محوطه فضای باز خارج ساختمان توصیه می شود. محصول حاضر فایل خانه‌ی سالمندان شامل پلان، نما، برش، رندر، گالری، ستون‌گذاری است. مجموعه کامل بعد از پرداخت قابل دانلود است و اتوماتیک ایمیل هم می‌شود. در اتاق هاي چند نفره (جمعي)، حداقل وسعت اتاق براي نفر اول ۱۵ متر مربع و براي هر نفر اضافه ۱۰ متر مربع در نظر گرفته مي شود. از آنجا که بيشتر سالمندان خواستار استقلال فردي هستند استفاده از ديواره هاي جداکننده ي متحرک و سبک که مي تواند فضاي اتاق هاي بزرگ را به فضاهاي خصوصي تر تقسيم کند و محدوده اي مستقل در طراف هر تخت ايجاد کند ،توصيه مي شود.

فایل خانه ی سالمندان با نما و برش و پلان و رندر

در طراحی پروژه کامل معماری خانه سالمندان سعی شده تمامی ضوابط و استانداردهای لازم در نظر گرفته شود تا طرحی کامل ارائه گردد. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. پروژه کامل خانه سالمندان پروژه ای جذاب و کارآمد برای در نظر گرفتن ارائه در طرح می باشد که بسیار زیاد نیز مد نظر اساتید می باشد که بنا به اهمیت همین موضوع و نیاز دانشجویان برای دسترسی داشتن به پروژه خانه سالمندان در این مقاله به ارائه پروژه ای کامل با داشتن تمامی جزئیات و مدارک می پردازیم که در ادامه اطلاعات کامل ارائه شده است . دانشجویان عزیز رشته معماری اگر قصد دارید برای درس طرح معماری 3 یا 2 پروژه خانه سالمندان را انتخاب نماید این پروژه مناسب ترین گزینه برای ارائه می باشد شما به کمک طراحی معماری استاندارد و طراحی ۳ بعدی این پروژه می توانید در این درس بالاترین نمره را از آن خود کنید . برای دانلود پروژه کامل خانه سالمندان (اتوکد+سه بعدی+رندر+پوستر+psd+شیت بندی) اینجا را کلیک کنید.

این قطعه­ ها با شکست­ هایی در داخل بافت جا گرفته­ اند و از هم جدا نیستند. هر قطعه با بنای مجاور اختلاف اندکی دارد و به دلیل توجه به خط آسمان شر است، کوتاه بودن قطعه وسط نیز به این دلیل است که هم زمانی که هتل را از فاصله دور می­ نگریم سطح اشغال آن یک سوم وضعیت واقعی باشد و هم به عنوان تراس شهری عمل کند بتواند فضای عمومی شهر را تا داخل بنا گسترش دهد. در عين حال ، امروز اين واقعيت مهم بيشتر مورد توجه است که شکل زندگي سالخوردگان بايد با نيازهاي بدني و روان شناختي شخص سالخورده متناسب باشد. تاکيد بر اين است که سلامت فرد سالخورده ، تامين گردد، فرصت هايي براي معاشرت با اشخاص هم فرهنگ  هم سن براي او فراهم شود . هم چنين  استفاده از برنامه هاي تفريحي و ساير فعاليت ها ، از قبيل اراوهاي مناسب، استفاده  از کتابخانه ،گل کاري، انجام دادن کارهاي دستي،برگزاري جشن هاي ويژه، فيلم ، نمايش، کنسرت،برنامه هاي ديني و … براي شخص سالخورده پيش بيني گردد. برای دیدن مطالب مشابه به پروژه کتابخانه همراه با پرسپکتیو مراجعه فرمایید.

  • در این بخش می توانید پلان بیش از 10 خانه سالمندان خارجی پروژه خانه سالمندان را دانلود کنید.
  • پروژه کامل خانه سالمندان جدید 2023 را می توان بهترین پروژه خانه سالمندان که مناسب برای ارائه می باشد، در نظر داشت.
  • در اتاق هاي چند نفره (جمعي)، حداقل وسعت اتاق براي نفر اول ۱۵ متر مربع و براي هر نفر اضافه ۱۰ متر مربع در نظر گرفته مي شود.
  • هر زمان نیاز به راهنمایی داشته باشید ما تا رفع کامل مشکل با شما همراه خواهیم بود .ما سعی میکنیم بهترین خدمات و پشتیبانی را ارائه دهیم.
  • تمامی آرشیو سایت در سرور های ایران نگهداری میشوند و بالاترین سرعت ممکن در دانلود را در اختیار شما قرار میدهد.تا 4 برار سریعتر، ایمنی بیشتر…
  • حال آنکه طرح نهایی خانه سالمندان از نظر معماری و طراحی مناسب روحیات و نیاز این عزیزان باشد، بهتر است.

از آن جا که ستلمندان بیشتر وقت خود رادر تختخواب می گذرانند، لذا وجود چراغ مطالعه در کنار تختخواب توصیه می گرددد. همچنین کلید های مربوط به این چراغ ها بایستی قابل دسترسی به خصوص در شب باشد. 1- تمامی اتاق‌های این پروژه دارای سرویس بهداشتی و حمام طراحی شده اند . صندلی یا مبل راحتی، میز کوچک، جلو مبل، یاعت دیواری، تلف و میز آرایش از دیگر وسایلی است که وجودش در اتاق خواب سالمندان ضروری است. استفاده از کلید های تنظیم کننده نور، سالمندان را نسبت به میزان نور مورد نیازشان جهت انجام فعالیت های مختلف روزانه خود قادر می سازد. این بنا به 3 قطعه تقسیم شده است و این با توجه به ابعاد دانه­ های شهری مجاور می ­باشد، تا دانه بندی بافت خدشه دار نشود.

دانلود رایگان ۲ پلان ایستگاه اتوبوس رانی .dwg

ساختمان اداری برای انجام امور مراجعاتی و مدیریت و کنترل امور و ساختمان اقامتی نیز برای اقامت و اسکان سالمندان در نظر گرفت شده است . خانه سالمندان به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز بهداشتی درمانی، دارای اهمیت بسیاری است و به کرات توسط اساتید درخواست می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل خانه سالمندان در قالب پلان اتوکدی، چندین رندر، پوستر و فایل PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم. پلان معماری خانه سالمندان شامل فایل های اتوکدی خانه سالمندان به صورت dwg قابل ویرایش و + رندرهای سه بعدی با کیفیت بالا ( ۹ عدد ) میباشد . از بخش های اصلی که در پلان خانه سالمندان داخلی دیده شده است می توان به بخش گفتار درمانی، بخش مرتبط با بستری، اتاق های ویژه معلولین اشاره کرد که فضاهای اختصاصی معماری خانه سالمندان به شمار می روند.

دانلود پلان کامل خانه سالمندان dwg

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار