واتساپ تجاری چیست؟ نحوه کمک واتساپ بیزینس به رشد کسب و کار

برای برقراری ارتباط موثر با مشتریان، واتساپ تجاری ابزارهای قدرتمندی مانند ارسال پیام خودکار، ارسال پیام انبوه، لیست برود،ت را در اختیار ،ب‌وکارها قرار می‌دهد؛ بنابراین هر ،ب‌وکار متن، با نوع اه، و استراتژی‌های بازاریابی در بیزینس پلن می‌تواند برای برقراری ارتباط موثر با مشتریان و جذب آن‌ها از ابزار من، کمک بگیرد. برای مثال با کمک لیست برود،ت، ،ب‌وکار قادر به انتخاب تعداد مشتریان و ارسال پیام‌های تبلیغاتی شخصی‌سازی شده برای آن‌ها خواهند بود و این کار، دریافت بیشترین نرخ تعامل از سمت مشتریان برای ،ب‌وکارها به ارمغان می‌آورد.

برای پاسخ به سوال «واتساپ تجاری چیست» باید بگوییم، واتساپ تجاری نسخه‌ای از پیام‌رسان واتساپ است که به صاحبان ،ب‌وکارهای مختلف، امکان استفاده از ابزارهای متنوعی برای اتوماتیک ، فرآیند ارسال پیام‌های بازاریابی، پاسخگویی خودکار به سوالات مشتریان و ارائه خدمات پشتیب، کارآمد را فراهم می‌کند. همچنین ،ب‌وکارها از طریق واتساپ تجاری قادر خواهند بود تا با کمک نرم‌افزارهای ثالث داده‌های این پیام‌رسان را به بخش پشتیب، منتقل کنند و اینگونه کار راحتی برای نظارت بر فعالیت‌های مشتریان داشته باشند.

رسیدگی به امور مشتریان در کوتاه‌ترین زمان ممکن با ارائه خدمات پشتیب، کارآمد

آموزش نحوه استفاده واتساپ تجاری برای رشد ،ب‌وکار


معرفی واتساپ تجاری و آشنایی با نحوه کمک آن به رشد ،ب‌وکارها
راهنمای مطالعه

علاوه‌بر این مزیت مهم واتساپ، استفاده از پنل پیامکی به ،ب‌وکارهای فراو، به‌منظور بهبود ارتباط با مشتریان کمک می‌کند. به دلیل محدودیت‌هایی در استفاده از برخی قابلیت‌های واتساپ در ایران، استفاده از بهترین پنل پیامکی که توسط شرکت‌های معتبر ایر، ارائه می‌شوند، گزینه جایگزین من،ی پیش روی ،ب‌وکارها برای ارسال پیام انبوه و داشتن تعامل موثر با مشتریان خواهد بود.

با کمک ارسال پیام خودکار نیز رسیدگی به امور مشتریان در مدت زم، کوتاه امکان‌پذیر خواهد بود؛ این موضوع در جلب رضایت مشتریان بسیار به ،ب‌وکارها کمک می‌کند و ارسال پیام انبوه به برقراری ارتباط موثر مشتریان منجر می‌شود. البته با ارسال پیام بیش از حد مجاز به وسیله ابزار ارسال پیام انبوه، ،ب‌وکارها ممکن است با مشکل مسدود شدن حساب کاربری مواجه شوند؛ بنابراین باید محدودیت‌های ارسال پیام را در نظر بگیرند.

،ب‌وکارها با استفاده از واتساپ تجاری قادر به ارسال پیام انبوه به مشتریان بیشتری خواهند بود که این موضوع مزیت رقابتی من،ی برای آن‌ها محسوب شود. ،ب‌وکارها از طریق نسخه تجاری واتساپ، قابلیت استفاده از واتساپ سندر، به ،وان بهترین نرم‌افزار ارسال پیام انبوه را دارند. این ابزار به صورت ۲۴ ساعته در طول ۷ روز هفته به کلیه پیام‌هایی که از مشتریان دریافت می‌کنید با استفاده از هوش مصنوعی پاسخ می‌دهد. تا با کمک ابزاری قدرتمند و حرفه‌ای، در زم، من، پاسخگوی سوالات مشتریان باشند.

بهبود ارتباط با مشتریان؛ مزیت مهم واتساپ تجاری برای ،ب‌وکارها

یکی از ویژگی‌های کلیدی مهم واتساپ تجاری به آمارهای زیر مربوط می‌شود که در وب‌سایت رسمی این پیام‌رسان منتشر شده‌اند. این آمارها در کنار استفاده از تلفن اینترنتی، مزیتی مهم برای ،ب‌وکارها به‌منظور بهبود روابط با مشتریان خواهد بود؛ البته ،ب‌وکارها برای ،ید تلفن اینترنتی حتما از طریق شرکت‌های معتبر اقدام کنند تا با دریافت بهترین خدمات از مزایای تلفن مجازی بهره‌مند شوند.

  • ۸۰ درصد از پیام‌ها این سرویس توسط مشتریان دیده می‌شوند.
  • ۶۶ درصد از مشتریان تمایل به برقراری ارتباط با ،ب‌وکارها از طریق ارسال پیام دارند.
برای درک ماهیت واتساپ تجاری خوب است فرق بین واتساپ بیزینس با معمولی را نیز بد،د. یکی از تفاوت‌های بارز میان این دو نسخه واتساپ، قابلیت ارسال پیام انبوه به تعداد مشتریان بیشتری است و این ویژگی باعث شده است تا واتساپ تجاری گزینه‌ای من، برای انجام تبلیغات باشد؛ البته استفاده از یک سامانه پیامک در کنار واتساپ بیزینس، ،یبی ایده‌آل برای ،ب‌وکارها به‌منظور ارسال پیام‌های تبلیغاتی به جامعه بزرگی از مشتریان خواهد بود. در ادامه با سایر ویژگی‌های کلیدی واتساپ بیزینس بیشتر آشنا می‌شوید.

ویژگی‌های کلیدی واتساپ تجاری که آن را از واتساپ معمولی متمایز می کند

فیس‌بوک و اینستاگرام با حجم بسیاری از پیام‌های تبلیغاتی اشباع شده‌اند. ازاین‌رو، مالکان ،ب‌وکارها باید به فکر استفاده از ابزار دیگری برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی به مخاطبان باشند. واتساپ تجاری از جمله جدیدترین پلتفرم‌های تبلیغاتی محسوب می‌شود که ،ب‌وکارهای اندکی از آن به‌منظور بازاریابی و تبلیغات استفاده می‌کنند.

اغلب ،ب‌وکارها به دنبال ایجاد تجربه کاملا شخصی‌سازی شده و برقراری ارتباطی موثر با مشتریان هستند. اما سوال مهم اینجاست، با کمک چه ابزاری می‌توان به این هدف دست پیدا کرد؟ واتساپ تجاری، از‌جمله ابزارهای قدرتمندی است که به ،ب‌وکارهای بسیاری با ارائه خدمات پشتیب، کارآمد، به‌منظور برقراری ارتباط با مشتریان و جلب رضایت آن‌ها کمک می‌کند. در این مقاله، ابتدا به سوال واتساپ تجاری چیست، پاسخ خواهیم داد و سپس با ارائه توضیحاتی، نقش و نحوه کمک این ابزار قدرتمند به رشد ،ب‌وکارها را موردبررسی قرار می‌دهیم؛ به‌این‌ترتیب صاحبان ،ب‌وکارها می‌توانند از طریق واتساپ بیزینس تعامل من،ی با مشتریان داشته باشند و مسیر هموارتری برای رشد طی کنند.

تعریف واتساپ تجاری و آشنایی با ماهیت دقیق آن

قابلیت ارسال پیام انبوه؛ فرق بین واتساپ تجاری با واتساپ معمولی

واتساپ تجاری چه کمکی به رشد ،ب و کارها می‌کند؟

داشتن یک حساب واتساپ تجاری امکان ارسال پیام تبلیغاتی و ارائه کارآمدترین خدمات پشتیب، از طریق ارسال پیام خودکار را برای ،ب‌وکارها فراهم می‌کند؛ البته برای ارسال پیام تبلیغاتی، متن آن باید نوشته شده باشد. برای مثال، یک سالن زیبایی برای جذب مشتری، باید از بهترین متن پیامک تبلیغاتی برای سالن زیبایی استفاده کند تا شانس بیشتری برای جذب مشتری داشته باشد.

تکنیک‌های ارتباط موثر با مشتریان از طریق واتساپ تجاری

،ب‌وکارها با کمک قابلیت‌های واتساپ تجاری مانند گفتگو در فضایی امن و کاهش زمان رسیدگی به امور مشتریان و پاسخگویی به سوالات آن‌ها، به‌ میز، قابل‌توجه در بهبود روابط با مشتریان موفق خواهند بود. همچنین با کمک واتساپ، ،ب‌وکارها قادر به ارسال پیام‌هایی متن، با نیاز و خواسته مشتریان خواهند بود تا روابط کاملا شخصی‌سازی‌شده‌ای با آن‌ها برقرار کنند.

حساب کاربری تجاری ،ب‌وکارها در واتساپ باید کلیه اطلاعات کلیدی در مورد فعالیت آن‌ها را در اختیار مشتریان قرار دهد. برای ایجاد یک بیزینس اکانت واتساپ مراحل را زیر را طی کنید:

  • ابتدا نرم افزار واتساپ تجاری را دانلود و نصب کنید.
  • وارد نرم افزار شوید و گزینه قبول قو،ن و ضوابط را انتخاب کنید.
  • از طریق یک شماره تماس سازم، در نرم افزار ثبت نام کنید.
  • با وارد ، کد ارسال شده مراحل احراز هویت شماره تماس را انجام دهید.
  • در نهایت با انتخاب یک تصویر من، و وارد ، اطلاعات ضروری حساب کاربری تجاری ایجاد کنید.

بهبود ارتباط با مشتریان؛ مزیت مهم واتساپ تجاری برای ،ب‌وکارها

ارائه خدمات پشتیب، کارآمد به مشتریان به کمک واتساپ تجاری

ویژگی کلیدی دیگر واتساپ تجاری، قابلیت برقراری ارتباط با مشتریان مانند یک ،ب‌وکار حقیقی است. حساب تجاری واتساپ این امکان را برای ،ب‌وکارها فراهم می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند شماره تماس و آدرس وب‌سایت را در بخش مشخصات حساب کاربری خود وارد کنند؛ البته ،ب‌وکارها برای شکل‌گیری این ارتباط، باید با لحنی من، با مشتریان گفتگو کنند.

در این مقاله با پاسخ به سوال «واتساپ تجاری چیست»، به تعدادی از قابلیت‌های حساب بیزینس واتساپ اشاره کردیم که تاثیر فراو، روی رشد ،ب‌وکارها و تعامل موثر با مشتریان می‌گذارند؛ اما استفاده از برخی قابلیت‌های این پیام‌رسان در کشورمان برای ،ب‌وکارهای مختلف با محدودیت‌هایی همراه است؛ به‌ همین دلیل دریافت خدمات یا استفاده از سایر ابزارهای قدرتمند به‌منظور برقراری ارتباط موثر با مشتریان و ارسال پیام‌های انبوه، راهکار جایگزین من،ی برای ،ب‌وکارها خواهد بود.


منبع: https://farazsms.com/what-is-whatsapp-business/

رسیدگی به امور مشتریان و پاسخگویی به سوالات آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن، روی جلب رضایت و اعتماد آن‌ها تاثیر می‌گذارد. ،ب‌وکارها با کمک فرایند اتوماتیک ارسال پیام بیزینس اکانت واتساپ در بازاریابی موبایلی، راحت‌تر به این هدف دست پیدا می‌کنند. به‌علاوه، قابلیت ارسال پیام خودکار این امکان را برای ،ب‌وکارها فراهم می‌کند تا متن، با پیام مشتریان و ارائه خدمات پشتیب، حرفه‌ای، پیام‌های متنی یا صوتی مشخصی را آماده و در اختیار این پیام‌رسان قرار دهند.

استفاده از ابزارهای قدرتمند؛ راهکار جایگزین ،ب‌وکارها برای ،ب نتایج از بازاریابی

اهمیت ادغام ابزارهای قدرتمند با واتساپ تجاری در رشد ،ب‌وکارها

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با