هوش مصنوعی در بازاریابی + معرفی ابزاری که آینده را متحول می‌کنند

کاربرد هوش مصنوعی در آنالیز داده‌ها

با کمک هوش مصنوعی در بازاریابی، محتوا را بهینه‌ تولید کنید

با کمک هوش مصنوعی در تحلیل و تجزیه داده‌ها، سرعت آنالیز اطلاعات بالاتر رفته و اطلاعات ارزشمندتری است،اج می‌شود. به کمک AI و بازاریابی، ارتباطات و ال،ای پیچیده‌تر را شناسایی و دسته‌بندی کرده تا تحلیل‌ها و نتایج بهتری در اختیار شما قرار گیرد. به‌،وان مثال برای انتخاب و ،ید بهترین پنل اس ام اس، ویژگی‌هایی که در پنل اس ام اس به دنبال آن هستید به هوش مصنوعی بدهید تا بهترین گزینه انتخابی را به شما بگوید.

کاهش خطای انس،؛ مزیت استفاده از هوش مصنوعی

آینده بازاریابی با هوش مصنوعی؛ کمک به رشد بیشتر ،ب‌وکارها

کمک گرفتن از هوش مصنوعی برای تولید محتوا شبکه‌های اجتماعی، سایت، متن‌های تبلیغاتی از بزرگ‌ترین کاربردهای AI در دنیای بازاریابی دیجیتال است. به‌،وان مثال پیام تبلیغاتی را به کمک هوش مصنوعی نوشته و از طریق سامانه ارسال پیام کوتاه برای مخاطبان هدف خود ارسال کنید. البته محتوایی که توسط AI نوشته شده باید ویرایش شود تا نزدیک‌تر به زبان انسان‌ها باشد.

با هوش مصنوعی کمپین‌های تبلیغاتی خلاقانه‌تری ایجاد کنید

کمپین تبلیغاتی خلاقانه؛ کاربرد هوش مصنوعی

مزایای استفاده از هوش مصنوعی کدام است؟

ازآن‌جایی‌که هوش مصنوعی پتانسیل بالایی در ذخیره داده‌ها، اطلاعات و تصمیم‌گیری سریع و دقیق براساس این داده‌ها دارد، در آینده کاربرد آن در فروش و بازاریابی برای ،ب‌وکارهای کوچک و بزرگ بسیار بیشتر می‌شود. از AI برای کمک گرفتن در جمع‌آوری و تحلیل داده‌هایی که از طریق اس ام اس مارکتینگ به دست آوردید، استفاده کنید. به‌،وان مثال می‌تو،د با ،ید پنل پیامک برای مخاطبان نظرسنجی فرستاده و نتایج و داده‌های به‌دست آمده را توسط AI تحلیل کنید.

با کمک هوش مصنوعی در بازاریابی، تصمیمات بدون ریسک و بی‌طرفانه برای ،ب‌وکار خود بگیرید

ابزارهای سوشال لیسنینگ AI مختلفی وجود دارد؛ بعضی از این ابزارها فقط شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس‌بوک را رصد می‌کنند، برخی دیگر قابلیت رصد ، نام ،ب‌وکار شما در سایت‌ها و پاد،ت‌ها را نیز دارند. همچنین ویژگی سوشال لیسنینگ هوش مصنوعی در بازاریابی، به شما کمک می‌کند تا شکایات مشتریان را نیز بهتر مدیریت کنید.

کاربرد هوش مصنوعی(AI) در بازاریابی، به‌خصوص بازاریابی دیجیتال بسیار گسترده است. استفاده از AI در بخش‌های متفاوت بازاریابی از تولید محتوا گرفته تا ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی کاربرد بسیاری دارد. وقتی مارکترها از هوش مصنوعی در آنالیز داده‌های مخاطبان، تولید محتوا و کمپین‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنند، درواقع وارد حوزه بازاریابی هوش مصنوعی یا AI Marketing شدند. در این مقاله به کاربرد AI در بازاریابی می‌پردازیم.

سوشال لیسنینگ؛ رصد ، شبکه‌های اجتماعی توسط AI

هوش مصنوعی قابلیت برنامه‌ریزی شدن دارد؛ در ابتدا با دادن دستورالعمل‌های مختلف ،وجی بهتری داشته باشید. سپس با گفتن نتایجی که می‌خواهید از کمپین‌ تبلیغاتی‌تان ایجاد شود از AI درخواست ایده‌هایی خلاقانه کنید؛ هرچقدر توضیحات شما کامل‌تر باشد، هوش مصنوعی راهکارهای بهتر و درست‌تری را در اختیارتان می‌گذارد. فرض کنید به‌،وان مدیر مدرسه  به دنبال متن تبلیغات برای جذب دانش آموز هستید؛ برای گرفتن ایده از AI ، باید دقیقا به آن بگویید به دنبال جذب دانش آموز با کدام مقطع تحصیلی هستید.

هوش مصنوعی با بهینه ، و سریع‌تر ، روند کارها، نرخ بازگشت سرمایه ،ب‌وکار شما را افزایش می‌دهد. علاوه‌بر این‌ موارد، قابلیت در دسترس بودن ۲۴ ساعته، از کاربرد AI در فروش است.

هوش مصنوعی با رصد ، شبکه‌های اجتماعی، هر کجا نام برند شما در عبارات، هشتگ‌ها و محتوا آمده باشد آن را ثبت، پردازش و آنالیز می‌کند. فرض کنید ،ب‌وکار شما بنگاه املاکی است؛ صفحه‌ای در اینستاگرام متن کوتاه تبلیغات املاک شما را با ذکر نام بنگاه‌تان به اشتراک گذاشته است، الگوریتم‌های AI به‌راحتی آن صفحه را شناسایی کرده و آنالیز خود را در اختیار شما قرار می‌دهند.


بررسی دقیق هوش مصنوعی در بازاریابی
راهنمای مطالعه

محتوایی که AI به شما می‌دهد برای اینکه واقعی‌تر و نزدیک‌تر به زبان انسان‌ها باشد، نیاز به اصلاح و ویرایش دارد. ازطرفی کمک گرفتن از هوش مصنوعی در بازاریابی مزایای بسیاری دارد که به افزایش سرعت رشد ،ب‌وکار شما کمک می‌کند. در ادامه به مزایا استفاده از AI می‌پردازیم:

  • بهبود تجربه کاربری: برای بهبود تجربه کاربری در چالش‌های بیزینس‌تان از هوش مصنوعی کمک بگیرید. همچنین از آن برای دسته‌بندی مخاطبان و نوشتن پیام‌های شخصی‌سازی و سپس ارسال پیامک انبوه استفاده کنید.
  • قابلیت در دسترس بودن ۲۴ ساعته: هوش مصنوعی بدون خستگی و ۲۴ ساعته همزمان چند کار را باهم انجام می‌دهد.
  • کاهش خطای انس،: AI دقت بالا و خطای کمی دارد؛ اطلاعات قدیمی که به آن دادید را همیشه در نظر دارد.

سوشال لیسنینگ؛ رصد ، نام برند توسط AI

هوش مصنوعی به کمک اتومیشن می‌آید

بازاریابی با هوش مصنوعی در سوشال لیسنینگ، آنالیز داده‌ها، اتومیشن، تولید محتوا و کمپین‌های تبلیغاتی کاربرد دارد. AI چون اطلاعات را همیشه در خود ثبت می‌کند، درصد خطای پایینی دارد. همچنین راهکارهایی بی‌طرفانه و منطقی برای رشد بیزینس به شما ارائه می‌دهد. با کمک گرفتن از ابزارهای دیگر مانند پنل اس ام اس در کنار هوش مصنوعی سرعت پیشرفت بیزینس‌تان را چند برابر کنید. چنانچه تجربه‌ای در استفاده از AI در برند خود دارید در ،مت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.


منبع: https://farazsms.com/artificial-intelligence-in-marketing/

در پاسخ به این سوال که چگونه بازاریابی کنیم؛ بازاریابی با کمک هوش مصنوعی در اتوماسیون روشی موثر است. در اتوماسیون بازاریابی برخی از فعالیت‌ها با هدف افزایش سرعت، به‌صورت خودکار انجام ‌می‌شوند. با آموزش دادن هوش مصنوعی و ارائه برنامه‌هایی دقیق به آن، هدف‌گیری دقیق‌تر و سریع‌تری در بازاریابی داشته باشید. به‌،وان مثال AI تعیین می‌کند کدام کمپین تبلیغاتی برای کدام مخاطبان باید اجرا شود. با کمک AI برای کمپین‌های خود متن‌های شخصی‌سازی شده بسازید. به‌علاوه تعیین کنید پیام‌ها در چه زمان‌بندی برای افراد ارسال شوند.

با آنالیز داده‌ها به کمک هوش مصنوعی هزینه‌های ،ب‌وکار را کاهش دهید

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با