نمونه متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی

اکنون که با چند تیتر جذاب آشنا شدید، زمان آن رسیده که با هم چندین نمونه متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی را با هم مرور کنیم.

 • فروش انواع لوازم آرایشی ویژه فروشگاه‌های اینترنتی با قیمت من، و به صورت عمده. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • فروش انواع لوازم آرایشی اصل با کمترین قیمت و ارسال فوری به سراسر کشور. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • لوازم آرایشی اصل را از ما ،ید کنید. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • منحصر به فرد، زیبا و سالم باش. ،ید لوازم آرایشی اصل از فروشگاه (نام فروشگاه). (شماره تماس)
 • می‌تو، بیشتر ،ید کنی اما کمتر پرداخت کنی. برای ،ید محصولات آرایشی و بهداشتی اصل با ما تماس بگیرید. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • با استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی برندهای معتبر به صورتتان روح ببخشید. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • با لوازم آرایشی و بهداشتی اصل فروشگاه (نام فروشگاه) هر روز تازه‌تر شوید. (شماره تماس)
 • برای ،ید محصولات آرایشی و بهداشتی ارزان و باکیفیت با ما تماس بگیرید. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • هر آنچه از یک فروشگاه آرایشی انتظار داری، اینجاست! ارائه بهترین محصولات باکیفیت در فروشگاه (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • تخفیف (میزان تخفیف) ،ید لوازم آرایشی مرغوب. فقط تا (زمان پایان تخفیف). (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • با ،ید محصولات آرایشی با کیفیت به پوست خود اهمیت بیشتری دهید. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • ،ید محصولات آرایشی و بهداشتی با بالاترین کیفیت و قیمت من، در فروشگاه (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • مشاوره رایگان در هنگام ،ید لوازم آرایشی بهداشتی در فروشگاه (نام فروشگاه و شماره تماس)

جمع‌بندی

 • این روزها مشاغل و اصناف بسیاری برای افزایش مشتری از تبلیغاتی پیامکی استفاده می‌کنند که یکی از این ،ب‌وکارها، فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی است.
 • استفاده از پیامک تبلیغاتی برای این ،ب‌وکار مزایای متفاوت و جذابی دارد. از این مزایا می‌توان به سرعت بالا، هزینه پایین، تأثیر من،، دسترسی به افراد بیشتر و ارسال هدفمند پیامک اشاره کرد.
 • برای این که بتوان از تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم آرایشی بهترین بهره را برد، باید به نکاتی توجه کرد. از مهم‌ترین این نکات می‌توان به زمان من، ارسال، توجه به تیتر و متن پیامک و ارسال برای جامعه‌های هدف من، اشاره کرد.
 • در این مطلب چندین نمونه از متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی را با هم مرور کردیم. شما می‌تو،د با توجه به بسیاری نکات، از این ایده‌ها استفاده کنید تا متنی جذاب و تأثیرگذار بنویسید و آن را برای مخاطبان ارسال کنید.

پرسش‌های پرتکرار

نمونه متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی

به ،وان مثال برای تبلیغ فروشگاه خود با استفاده از تراکت، ابتدا نیاز است که تراکت طراحی شود، پس از آن به خوبی چاپ شود. پس از سپری شدن این دو مرحله تازه مرحله پخش آن شروع می‌شود. همین امر سبب شده تا سرعت تبلیغات با استفاده از پیامک بالاتر از بسیاری روش های تبلیغات دیگر باشد.

۴- ارسال هدفمند پیامک

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در این بین باید به آن توجه شود، متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی است. با انتخاب یک متن من، و تأثیرگذار و رعایت نکات مهم آن، می‌توان به راحتی به ،ب‌وکار خود رونق دوباره‌ای بخشید.

مزایای استفاده از پیامک برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

ارسال پیامک تبلیغاتی تأثیرگذار برای فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی کار بسیار ساده‌ای است. تنها نیاز است که متن تبلیغ را بنویسند و پس از آن با استفاده از پنل یکی از ارائه‌دهندگان معتبر خدمات پیامکی، آن را برای مشتریان و مخاطبان ارسال کنند. این در حالی است که برای سایر تبلیغات نیاز به صرف وقت بیشتری است.

تمام گوشی‌های تلفن همراه می‌توانند پیامک تبلیغاتی دریافت کنند. برای این کار نیازی نیست که مخاطب گوشی هوشمند داشته باشد. تنها با داشتن یک گوشی تلفن همراه می‌توان برای کاربران پیامک تبلیغاتی ارسال کرد. این کار را می‌توان با استفاده از بانک شماره موبایل مجموعه‌های متفاوت به راحتی انجام داد تا به تعداد بسیار زیادی از مخاطبان دسترسی داشته باشید.

۷- برگزاری نظرسنجی

امتیاز به این مطلب

مواردی مانند هزینه پایین، سرعت بالا، تأثیر بسیار من،، دسترسی به جامعه هدف بیشتر و ارسال به صورت تفکیک شده بر اساس منطقه را باید از مهم‌ترین مزایای استفاده از تبلیغات پیامکی دانست.

این روزها بسیاری از مدیران بازاریابی و تبلیغات از ارسال پیامک به صورت انبوه و هدفمند برای کار تبلیغات استفاده می‌کنند. این روش نه تنها بازخورد خوبی برای ،ب‌وکار دارد، بلکه به هزینه بسیار زیادی برای تبلیغات نیاز ندارد. به همین دلیل از این روش به ،وان یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی یاد می‌شود. اما این‌گونه نیست که ارسال هر پیامکی به صورت انبوه برای ،ب‌وکارها مفید باشد.

توجه به نکاتی مانند تیتر جذاب، متن خلاصه و مفید، استفاده از کلمات من،، ارسال در ساعات من، و توجه به جامعه هدف را نباید در هنگام استفاده از این روش تبلیغاتی از یاد برد. توجه به این نکات باعث می‌شود تا افزایش مشتری و فروش را تجربه کنید.

بسیاری از افراد در صورتی که پیامک تبلیغاتی را دریافت کنند، آن را باز می‌کنند. اگر شما متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی را به صورت جذاب و من، بنویسید، می‌تو،د انتظار داشته باشید تا تأثیر بالایی بر مخاطب داشته باشید و افراد بیشتری از خدمات و محصولات فروشگاه شما استفاده کنند.

۳- سرعت بالای تبلیغات

۱- مهم‌ترین مزایای استفاده از تبلیغات پیامکی برای فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی چیست؟

استفاده از پیامک برای بسیاری از ،ب‌وکارها مانند فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی مزایای بسیاری به همراه دارد. از مهم‌ترین مزایای ارسال پیامک حاوی متن من، برای فروشگاه‌های آرایشی و بهداشتی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱- هزینه پایین

۲- در هنگام نوشتن متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

ارائه دهندگان سرویس‌های پیامکی معتبر در صورتی که تعدادی از پیامک‌ها به دست مخاطبان نرسد، هزینه آن را به کارفرما پس خواهند داد. همین امر سبب می‌شود تا بتو،د با خیال راحت نسبت به تعداد پیامک ارسال و دریافت شده کار خود را انجام دهید.

۶- دسترسی راحت مخاطب

هیچ فردی دوست ندارد در زمان استراحت، پیامک تبلیغاتی دریافت کند. به همین دلیل باید در ساعات من، شبانه‌روز اقدام به ارسال این‌گونه پیامک‌ها کنید. به طور کلی سه بازه زم، در طول شبانه‌روز وجود دارد که برای ارسال پیامک تبلیغاتی من، است. این سه بازه زم، عبارتند از:

 • ۸ تا ۱۰ صبح
 • ۱۲ تا ۲ ظهر
 • ۴ تا ۶ عصر

برای این که بتو،د از ارسال متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بهترین استفاده را ببرید، باید به نکاتی توجه داشته باشید. برخی از مهم‌ترین نکات در این خصوص را در ادامه با هم مرور می‌کنیم.

۱- ارسال پیامک در ساعت من،

پیامک را می‌توان به صورت هدفمند برای گروه خاصی از افراد جامعه مانند ،ن و بانوان، افراد ،ن در یک شهر و یا منطقه خاص و بسیاری موارد دیگر ارسال کرد. این امر باعث می‌شود تا به جامعه هدف خود به صورت بهتری دسترسی داشته باشید و بتو،د از این روش برای جذب مشتری بیشتر استفاده کنید.

۵- بازگشت بخشی از هزینه

مزایای استفاده از پیامک برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

چند نمونه متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

[کل: ۰ میانگین: ۰]


منبع: https://sms.ir/advertising-sms-text-cosmetics-store/

با استفاده از پیامک می‌توان به راحتی از مشتریان خود نظرسنجی کنید تا بد،د آنها به چه محصولاتی بیشتر علاقه دارند و یا حتی به چه محصولاتی که در فروشگاه شما وجود ندارند، علاقه دارند. با استفاده از بررسی آمار و تحلیل این نظرسنجی‌ها می‌توان برای آینده و فروش بهتر برنامه‌ریزی کرد.

نکات مهم در ارسال پیامک تبلیغاتی

نکات مهم در ارسال پیامک تبلیغاتی

شما باید با توجه به برخی نکات مهم در ،ب‌وکار خود، بهترین بازه زم، از این میان را انتخاب کنید. این کار باعث می‌شود تا افراد بیشتری پیامک شما را مطالعه کنند و تأثیر آن را افزایش دهید.

۲- متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

بازار لوازم آرایشی بهداشتی در ایران بسیار داغ است و مجموعه‌های بسیاری به تولید و فروش انواع متنوعی از این نوع محصولات اقدام می‌کنند. همین امر سبب شده تا تبلیغات برای این برندها هم از اهمیت بالایی برخوردار باشد. یکی از بهترین روش‌های تبلیغات، ارسال پیامک انبوه برای مخاطبین است.
اما شاید برای شما سؤال باشد که متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی به صورت من، و تأثیرگذار باید شامل چه مواردی باشد؟ در این مطلب از وبلاگ ایده پردازان قصد داریم در خصوص متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و نکات مربوط به آن اطلاعاتی را بیان کنیم. تا انتها با ما همراه باشید.

آیا استفاده از پیامک برای فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی مفید است؟

متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی یکی دیگر از نکات مهم و تأثیرگذار است. در این متن باید برخی نکات رعایت شوند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تیتر پیامک تبلیغاتی باید جذاب باشد تا توجه مخاطب را به خود جلب کند.
 • بهتر است در متن پیامک از کلمات جذاب برای مشتریان مانند تخفیف، فروش فوق‌العاده، محصولات اصل و برخی موارد مشابه دیگر استفاده کنید.
 • خلاصه نویسی را نباید از یاد ببرید. متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی باید خلاصه و مفید باشد.
 • در متن به مواردی مانند نام فروشگاه، شماره تماس و یا آدرس اشاره کنید.
 • پیشنهادات خاص به مشتریان خود را نباید فراموش کنید. بهتر است هر چند وقت یک بار در متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی اقدام به ارائه پیشنهادات خاص و جذاب کنید تا افراد به بازدید از محصولات فروشگاه شما علاقه‌مند شوند.

۳- ارسال پیامک به صورت تفکیک شده

ارسال پیامک به صورت انبوه هزینه‌ای بسیار کمتر از بسیاری از روش‌های تبلیغاتی دیگر دارد. این در حالی است که میزان تأثیرگذاری آن بسیار زیاد است. پس می‌توان با هزینه‌ای کمتر کار تبلیغات را به صورت مؤثر انجام داد.

۲- تأثیر بالا

همان‌طور که گفتیم یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در هنگام نوشتن متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی به آن توجه کنید، تیتر است. در ادامه چند تیتر جذاب برای متن پیامک را با هم مرور می‌کنیم.

 • فروش انواع لوازم آرایشی با قیمت ارزان
 • فروش انواع لوازم آرایشی بدون واسطه
 • ،ید انواع لوازم آرایشی ارزان‌تر از همه‌جا
 • با ،ید لوازم آرایشی یک هدیه از ما دریافت کنید
 • بهترین لوازم آرایشی را با قیمت کم ،یداری کنید
 • فروش لوازم آرایشی ارزان ویژه فروشگاه‌های اینترنتی
 • لوازم آرایشی با قیمت کم من، پیج‌های اینستاگرام
 • چگونه جهت ،ب درآمد لوازم آرایشی ب،یم

چند نمونه متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

همان‌طور که گفتیم یکی از مزایای استفاده از پیامک برای تبلیغات، ارسال آن به صورت هدفمند است. برخی از محصولات شما می‌توانند برای قشر متفاوتی از جامعه مانند آقایان یا بانوان جذاب باشند. می‌تو،د پیامک تبلیغات این محصولات را فقط برای آن قشر بفرستید.
همچنین ارسال پیامک برای منطقه نزدیک فروشگاه و یا به تفکیک مشاغل و اصناف را نباید از یاد برد. استفاده من، از این موارد باعث جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش خواهد شد.

چند تیتر جذاب برای متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با