نحوه استعلام سیم کارت همراه اول، ایرانسل و رایتل با کد ملی

برخی افراد چندین سیم کارت برای کارهای مختلف خود دارند. به عبارتی این افراد، یک سیم کارت را برای استفاده از پنل اس ام اس ،ب‌وکار خود و سیم‌کارت دیگری را برای کارهای شخصیشان استفاده می‌کنند. اگر تصمیم دارید تعداد سیم‌کارت‌های ثبت شده خود را از طریق کد ملی استعلام بگیرید، از طریق دو روش زیر می‌تو،د این کار را انجام دهید:

استعلام سیم کارت با کد ملی از طریق سایت

مش،ین ایرانسل می‌توانند از طریق اپلیکیشن ایرانسل من برای استعلام سیم کارت های به نام خود اقدام کنند. برای این کار لازم است اپلیکیشن ایرانسل من را روی موبایل خود دانلود کرده و سپس با ثبت شماره تلفن خود، وارد برنامه شوید.

  • از ،مت منوی پایین صفحه، گزینه‌ سایر را انتخاب کنید.
  • منویی در سمت راست برنامه برای شما باز می‌شود که از آنجا، گزینه‌ پرونده را انتخاب کنید.
  • از منوی بالایی اطلاعات پرونده، منوی اطلاعات حساب را باز کنید و به پایین صفحه بروید.
  • گزینه‌ مشاهده‌ سیم کارت‌های ایرانسل ثبت نام شده را لمس کرده و یکی از روش‌های ارسال پیامک یا ایمیل را انتخاب کنید.
  • یک رمز یک‌بار مصرف به خط شما ارسال می‌شود. این رمز یکبار مصرف را در کادر باز شده وارد کنید.
  • در نهایت می‌تو،د شماره‌های ایرانسل ثبت نام شده را مشاهده کنید و در صورت ،وم آن‌ها را سلب امتیاز کرده یا به برنامه‌ ایرانسل من اضافه کنید.

هم‌چنین اگر به این برنامه نیز دسترسی نداشتید، با شماره‌گیری #130*10* لیست سیم‌کارت‌های همراه اولی که به نامتان باشد را مشاهده خواهید کرد.

استعلام سیم کارت با کد ملی از طریق سایت

استعلام تعداد سیم کارت با کد ملی از طریق پیامک

در نهایت با ثبت اطلاعات از جمله کد ملی، پیامکی برای شما ارسال می‌شود که در آن تعداد سیم‌کارت‌های ثبت شده به نام فرد مشخص شده است.

سوالی که شاید برای برخی افراد مطرح شود این است که در‌صورت غیرفعال ، تبلیغاتی پیامکی آیا پیامک استعلام سیم‌کارت برای ما ارسال خواهد شد یا خیر؟ در پاسخ باید گفت بله هیچ نگر، از این بابت نداشته باشید.

برای استعلام سیم کارت‌ رایتل با کد ملی، یکی از راحت‌ترین روش‌ها استفاده از کد دستوری این اپراتور است. برای این کار می‌تو،د با شماره‌گیری #211* شماره‌های اپراتور رایتل که به نام شما است را استعلام بگیرید.

اکنون که با روش استعلام سیم کارت همراه اول آشنا شدید، اگر قصد لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول را نیز دارید، اطلاعات جامع و کاملی را می‌تو،د از طریق مقاله فراز اس ام اس به دست آورید.

از چه طریقی می‌توان فهمید که یک سیم کارت به‌نام کیست؟ این یکی از سوالات پرتکرار کاربران اپراتورهای مختلف است. در کشور ایران اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل خدمات مختلف مرتبط با سیم کارت را در اختیار کاربران قرار داده‌اند. از این رو اشخاص با مراجعه به سامانه‌ها و نرم‌افزارهای مختلف قادر خواهند بود از سیم کارت‌های خود استعلام بگیرند. اگر شما هم چند سیم کارت دارید که تعدادی از آن‌ها را استفاده نمی‌کنید؛ حتماً باید برای استعلام سیم کارت با کد ملی اقدام کنید. بدین‌ترتیب می‌تو،د از تعداد سیم‌کارت‌های فعال خود مطلع شوید، تا هیچ سوء‌استفاده یا مشکلی برای آن‌ها پیش نیاید. اگر با نحوه استعلام سیم کارت همراه اول، ایرانسل و رایتل با کد ملی آشنایی ندارید، فقط کافی است چند دقیقه از وقتتان را به مطالعه این مقاله اختصاص دهید.

نحوه استعلام شماره سیم کارت های به نام من با کد ملی

 استعلام تعداد سیم کارت با کد ملی از طریق پیامک

استعلام سیم کارت ایرانسل با کد ملی؛ استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من

در این مقاله در مورد استعلام سیم کارت با کد ملی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم. امروزه با گسترش تعداد اپراتورها، افراد اقدام به ،یداری سیم کارت‌های مختلف می‌کنند. استعلام تعداد سیم کارت به این دلیل حائز اهمیت است که از سوءاستفاده‌های هویتی جلوگیری می‌کند؛ بنابراین، اگر از تعداد سیم کارت‌های خود اطلاعی ندارید برای اطلاع از شماره‌هایی که به نام شما است، ما استفاده از روش‌های ذکر شده در این مقاله را پیشنهاد می‌کنیم. درصورت مشاهده هرگونه مغایرت نیز بهتر است به یکی از دفاتر پیشخوان ،تی مراجعه کنید.

در‌صورتی که به‌هر دلیلی برای استعلام سیم کارت با کد ملی، به اینترنت دسترسی نداشتید، با ارسال کد ملی به سرشماره 3000504901 یا 3000150 شماره سیم‌کارت‌های به نام خود را استعلام بگیرید. البته فراموش نکنید که برای ارسال پیامک به این سرشماره‌ها باید از سیم‌کارتی استفاده کنید که تحت مالکیت خود شما باشد. هم‌چنین این نکته را نیز در نظر داشته باشید که استعلام سیم کارت کلیه اپراتورها از طریق پیامک، برای همه کاربران هر 10 روز یک‌بار امکان‌‌پذیر خواهد بود.

برای استفاده از این روش برنامه‌ همراه من را روی گوشی هوشمند خود دانلود کنید و با وارد ، شماره همراهتان وارد برنامه شوید. پس از اینکه وارد برنامه شدید، روی آی، بالای صفحه که مربوط به اطلاعات شخصی است ضربه بزنید و به سادگی شماره‌ سیم‌کارت‌های ثبت شده به نام خود را مشاهده کنید.

استعلام سیم کارت ایرانسل با کد ملی؛ استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من

استعلام سیم کارت با شماره همراه اول از طریق کد ملی

اگر سیم کارت شما همراه اول است، برای استعلام سیم کارت با کد ملی یکی از بهترین روش‌ها استفاده از اپلیکیشن همراه من است. با استعلام شماره سیم کارت همراه اول  از طریق اپلیکیشن همراه من، به شماره سیم‌کارت‌هایی که به نامتان است دسترسی خواهید داشت.نحوه استعلام سیم کارت همراه اول، ایرانسل و رایتل با کد ملی
چنانچه برای استعلام سیم‌کارت‌های خود نیاز به راهنمایی دارید و در این فرآیند دچار مشکل شده‌اید، با تماس به شماره 02174853 با کارشناسان فراز اس ام اس مشورت کرده و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.


منبع: https://farazsms.com/sim-card-inquiry-with-national-code/

اگر شما نیز چند سیم کارت دارید و از برخی از آن‌ها برای استفاده و ،ید سامانه پیامکی و از برخی دیگر به‌،وان سیم کارت شخصی استفاده می‌کنید، این روش را برای استعلام سیم‌کارت با کد ملی به شما پیشنهاد می‌دهیم. برای استعلام سیم کارت از طریق سایت باید وارد سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به آدرس mobilecount.cra.ir مراجعه کنید. برای استعلام سیم کارت با این روش باید مراحل زیر را طی کرد:

  1. در مرحله‌ اول باید قو،ن سامانه را تایید کنید.
  2. مرحله‌ دوم ورود اطلاعات است. از منو نوع شناسه‌ هویتی می‌تو،د، گزینه‌ کد ملی را انتخاب کنید و سپس موارد ضروری از جمله کد ملی، شماره‌ همراه و کد امنیتی را وارد کرده و روی گزینه‌ مرحله‌ بعد کلیک کنید.

البته علاوه‌بر این روش، استفاده از اپلیکیشن رایتل من را نیز برای استعلام سیم کارت با کد ملی پیشنهاد می‌کنیم.

استعلام سیم کارت های خود را جدی بگیرید!

استعلام سیم کارت با شماره همراه اول از طریق کد ملی

استعلام سیم کارت رایتل با کد ملی؛ استفاده از کد دستوری اپراتور رایتل

هم‌چنین اگر ،ب‌و‌کاری دارید که برای آن از تلفن ابری استفاده می‌کنید، برای استعلام این خط هیچ نگر، نداشته باشید. زیرا خط‌های تلفن ابری فقط به نام شما بوده و هیچ‌، نمی‌تواند از آن‌ها سوءاستفاده کند. علاوه‌بر این، خط‌های تلفن ابری مشکلات خط‌های ثابت و همراه را نیز ندارند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با