معرفی تعرفه ها و راه های ارسال پیامک به خارج از کشور

ارسال پیامک به خارج از کشور یکی از بهترین و سریع‌ترین راه‌ها برای ارتباط فوری و قابل اعتماد با ،نین خارج از ایران است. استفاده از پیامک بین‌المللی به این م،است که بتو،د با اعضای خارج از کشور ارتباط برقرار کنید. در این صورت حتی در وجود عدم دسترسی آنان به اینترنت نیز می‌تواند از آن به ،وان یک ابزار قابل اعتماد استفاده کنید.
سامانه‌های مدیریت ارسال و دریافت پیامک بین‌المللی، امکان ارسال پیامک‌های خارجی را فراهم کرده‌اند. به این ترتیب می‌توان پوششی کامل از تبلیغات و ابزارهای بازاریابی را احساس کرد. در این مقاله با تعرفه‌ها و راه‌های ارسال پیامک به خارج از کشور آشنا می‌شویم.

اهمیت ارسال پیامک به خارج از کشور چیست؟

البته برع، قانون  (TCPA) امریکا، در قانون اسپم استرالیا، اگر بیزنسی با گیرنده رابطه قبلی داشته باشد، امکان ارسال پیامک بدون مشکل خواهد بود. در هر صورت در تمام این قو،ن لازم است که امکان لغو دریافت پیامک برای مشتریان به وضوح وجود داشته باشد تا مشتری هر زمان که تمایل داشت، بتواند دریافت پیامک از شرکت را لغو کند.

بنابراین لازم است قو،ن برخی از کشورهای مهم برای ارسال و دریافت پیامک را بد،م. اگر ،ب‌وکار شما هم جزء تجارت‌هایی است که ارسال پیامک به کشورهای دنیا در دستور کار آن قرار دارد لازم است برخی اصول را بد،م.

ایالات متحده آمریکا

با استفاده از سامانه‌های ارسال و دریافت پیامک بین‌المللی می‌تو،د پیامک‌های خارجی را به گروهی از مخاطبین خود ارسال کنید. این پیام‌ها هزینه چند، برای مشتریان در بر نداشته و با ارزان‌ترین تعرفه‌های ممکن می‌تو،د اقدام به ارسال پیام کوتاه کنید. ارسال ایمیل به پیامک به شما این امکان را می‌دهد که از سیستم ایمیل مورد علاقه خود برای ارسال پیامک به خارج از کشور اقدام کنید.
همچنین که این امکان وجود دارد که پاسخ‌های دریافت شده را نیز در صندوق ورودی پیام‌ها در پنل کاربری خود مشاهده کنید. در بخش تعرفه‌های ارسال پیامک به خارج از کشور نیز می‌تو،د به راحتی با وارد ، نام کشور مورد نظر، آ،ین نرخ آن را مشاهده کنید. همچنین هرگونه سؤال در این خصوص دارید را نیز با ما مطرح نمایید.

قو،ن ارسال پیامک به برخی از کشورهای خارجی

از طریق ،ید سامانه پیامک شما قادر خواهید بود به واسطه اینترنت به ارسال پیامک به خارج از کشور اقدام کنید. سامانه‌های پیامکی زیادی هستند که این امکان را برای کاربران خود فراهم می‌کنند. ارسال پیامک به خارج از کشور می‌تواند با هدف ارسال پیامک تکی یا ارسال پیام‌های گروهی انجام شود. زم، که قصد تأیید شماره موبایل کاربران ایر، روی سایت یا نرم‌افزار ارسال پیامک داشته باشید می‌تو،د از پنل‌های مختلفی برای این کار استفاده کنید. بدین ترتیب خطوط خدماتی می‌توانند پاسخگوی نیاز شما به این منظور باشد.

این اتفاق خوشایندی است که پیامکی را به مشتری ارسال کنیم که منتظر دریافت آن باشد. پیامک‌های بدون اجازه قبلی و اسپم برای مشتریان و مخاطبان بسیار آزار دهنده خواهند بود. جلوگیری از بروز بسیاری از مشکلات در این زمینه مست،م آگاهی و شناخت قو،ن کشورهای مختلف است. برای صاحبان ،ب‌وکارها لازم است استراتژی درستی از کار پیش رو داشته باشیم.

اگر شما در حوزه ،ب‌وکارهای اینترنتی مشغول به کار هستید و قصد معرفی آن به ایر،ان مقیم خارج از کشور دارید یکی از بهترین راه‌ها، ارسال پیامک به خارج از کشور است. بدین ترتیب می‌تو،د محصولات و خدمات خود را به آنان معرفی نمایید. به این منظور لازم است از روش‌های تبلیغاتی و راه‌های ارتباطی مختلف کمک بگیرید. از این رو تصمیم گرفتیم برخی از مزایای آن را با هم مرور کنیم.

آمارها نشان داده‌اند که بیش از ۹۰ درصد پیام‌های کوتاه در طول ۹۰ ث،ه خوانده می‌شوند. بنابراین ارسال پیامک به خارج از کشور می‌تواند در جذب مشتریان جدید و جلب رضایت مشتریان قدیمی‌تر مثمر ثمر واقع شود. به همین دلیل ارسال پیامک می‌تواند بازدهی بیشتری در مقایسه با سایر ابزارها و ارتباطات الکترونیکی داشته باشد. با استفاده از پیامک‌های بین‌المللی می‌توان با اطمینان خاطر تقریباً در هر نقطه‌ای از جهان اقدام به ایجاد ارتباط با مشتریان کرد.

استفاده از شماره اختصاصی برای ارسال پیامک به خارج از کشور

ارسال پیامک به خارج از کشور

چرا از پیامک بین‌المللی استفاده کنیم؟

ارسال پیام تبلیغاتی به خارج

  • شبکه سازی قدرتمند و پرکاربرد
  • تشویق و ترغیب مشتریان خارجی
  • افزایش میزان فروش و درآمد
  • اطلاع رس، به مخاطبان هدف
  • کم‌هزینه و مقرون‌به‌صرفه بودن
  • امکان انتخاب شماره اختصاصی

کلام آ،

امتیاز به این مطلب

علاوه بر این موافقت‌نامه کتبی، قو،ن دیگری نیز حائز اهمیت است که حتماً برای ارسال پیامک به کشورهای دنیا باید رعایت شوند.

  • هویت ارسال کننده شفاف باشد
  • امکان امتناع از دریافت پیامک توسط کاربر مهیا باشد و هر زمان تمایل داشت با پاسخ مستقیم به پیامک، بتواند ادامه دریافت پیامک را کنسل کند.
  • پیامک‌ها بین ساعت ۸ صبح تا ۹ شب ارسال شوند تا مزاحمت کمتری برای کاربران ایجاد شود.

ی،ی ارتباطی که م،م به ایجاد ارتباط با امنیت بالا باشد می‌تواند به این طریق صورت پذیرد. به ،وان مثال، پیامک‌هایی برای اعلام تأخیر در سفر و اخطارهای لغو می‌توانند در این زمینه واقعاً مفید باشند.

در ارسال پیامک به خارج از کشور لازم است قو،ن و مقررات محله‌ای هر یک از کشورها را بد،د. هر زمان که اقدام به تبلیغات و بازاریابی پیامکی می‌کنید باید از شرایط و ضوابط آن آگاه باشید. با رعایت اصول، رضایت خاطر و امنیت مشتریان فراهم خواهد شد. بدین ترتیب همیشه حق با مشتری بوده و شما را در اولویت کار خود قرار خواهند داد. برای ،ب اطلاعات بیشتر در این مورد با ما در تماس باشید.

در آمریکا قانون دیگری نیز وجود دارد که با ،وان (CAN-SPAM) شناخته می‌شود. این قانون با تکمیل قانون حمایت از کاربران تلفن‌، ارسال پیامک‌های تبلیغاتی ایمیل به تلفن ‌همراه را ممنوع می‌کند. البته این قانون شامل پیامک‌های غیرتجاری نیست.

در سال ۲۰۱۶، کشور استرالیا قانونی مبنی بر غیرقانونی بودن ارسال پیام  تجاری ناخواسته وضع کرد. این قانون چه از طریق ایمیل مارکتینگ و چه از طریق پیامک داخلی و یا ارسال پیامک به خارج از کشور مطرح است. بنابراین دریافت رضایت‌نامه کتبی توسط ،ب‌وکار مورد نظر جهت دریافت پیامک و ایمیل از گیرنده پیام ضروری است.

این قانون در مورد ارسال پیامک به کل کشورهای دنیا به این صورت است که زم، ‌که پیامک تبلیغاتی از طریق ایمیل به کاربران در سراسر دنیا ارسال می‌شود باید به وضوح تبلیغاتی بودن آن پیامک برای او مشخص باشد. در نتیجه کاربر می‌تواند درصورتی‌ که تمایلی به دریافت مستمر پیامک از آن شرکت را ندارد، دریافت پیام‌ها را برای همیشه مسدود کند.

کشور استرالیا

در ،ستان ، آیین‌نامه حفظ حریم خصوصی و ارتباطات الکترونیکی (PECR) -که توسط دفتر کمیسر اطلاعات (ICO)- بر اساس قانون حمایت از اطلاعات، منتشر شده است، قو،ن بازاریابی پیامکی را وضع می‌نماید. مشابه با قانون استرالیا، باید با اجازه قبلی پیامک‌ها ارسال شوند و امکان لغو دریافت پیامک ضروری است.

مزایای ارسال پیامک به خارج از کشور

استفاده از  پیامک‌های بین‌المللی با شماره پیام کوتاه اختصاصی پیامک های شما را متفاوت می‌کند. روشی من، برای برقراری ارتباط دوطرفه با مشتری است و از طرفی شماره اختصاصی همان‌طور که از نامش مشخص است مختص شرکت شما بوده و نیازی نیست که هر بار با شماره‌ای متفاوت به مشتریان خود پیامی را ارسال کنید.

[کل: ۰ میانگین: ۰]


منبع: https://sms.ir/send-sms-to-foreign-country/

ارسال پیامک به خارج از کشور به دلایل مختلفی محبوبیت دارد. یکی از مهم‌ترین مزایای آن، ارزان و مقرون‌به‌صرفه بودن است. به همین دلیل می‌توان از آن به ،وان بهترین و ارزان‌ترین راه برای تبلیغات خارج از کشور استفاده کرد. پیامک‌های بین‌المللی برای برقراری ارتباط ایده‌آل با مشتریان و مخاطبان بسیار کارآمد هستند.

ارسال پیامک به خارج از کشور

ارسال پیامک آسان و ارزان است

تفاوت عمده دیگری که این قانون با قانون آمریکا دارد این است که اگر شما یک لیست از مخاطبین را تهیه کنید. درصورتی‌ که آن مخاطب‌ها به شرکت واسطه اجازه ارسال پیامک را قبلاً داده باشند، شما هم می‌تو،د از آن لیست در ارتباطات بازاریابی خود و ارسال پیامک به کل دنیا و یا به اهالی استرالیا  بهره ببرید و نیاز به ،ب اجازه مجدد نیست. این قو،ن نشان می‌دهند که قانون اسپم استرالیا از قانون امریکا کمی ساده‌تر بوده و سخت‌گیری آن کمتر است.

کشور ،ستان

در کشور ایالات متحده آمریکا سه ارگان مهم وجود دارند که مسائل مربوط به پیامک‌ها را بررسی می‌کنند. این ارگان‌ها شامل انجمن سامانه ارتباطات سیار (CTIA)، کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) و انجمن بازاریابی موبایل (MMA) هستند. شاید باور این موضوع برای ما که در ایران زندگی می‌کنیم، کمی مشکل باشد اما مطابق با قانون حمایت از کاربران تلفن (TCPA)، برای ارسال پیامک به اشخاص باید موافقت‌نامه کتبی از آنها داشته باشیم.

پنل ارسال پیامک خارجی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با