متن تبلیغ برای مهد کودک + معرفی بهترین روش های تبلیغات

تبلیغ پیامکی مهد کودک

نتیجه‌گیری

 • روش‌های مختلفی برای تبلیغ مهدکودک وجود ندارد از جمله تبلیغ در شبکه‌های مجازی، وب‌سایت‌ها، گوگل و تبلیغات پیامکی
 • چندین نمونه متن تبلیغ برای مهد کودک آورده شده تا با الهام از آن‌ها متن من، و گیرایی بنویسید.
 • هنگام نگارش متن پیامک تبلیغاتی دو روش آشکارنویسی و پنهان‌نویسی وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند.
 • هنگام ارسال پیامک خوب است ویژگی‌های مخاطب مانند محل زندگی و نیازهای او را در نظر بگیرید.
 • ارسال پیامک انبوه از طرف مهد کودک به والدین در موارد مختلف اطلاع‌رس،، معرفی، تشکر و تبریک من،ت‌ها کاربرد دارد.

[کل: ۰ میانگین: ۰]


منبع: https://sms.ir/kindergarten-ads-sms/

دو مهد کودک با کیفیت ی،ان را در نظر بگیرید، هر دو آن‌ها برای معرفی خود اقدام به انجام تبلیغات و صرف هزینه‌های هنگفت می‌کنند اما یکی بیش از دیگری بازخورد من، دریافت می‌کنند. دلیل آن ممکن است چه باشد؟ احتمالاً آن که با استقبال بیشتری روبه‌رو شده است تبلیغات مؤثرتر و بهتری انجام داده است. تبلیغات با کمک شبکه‌های مجازی، سایت، تبلیغات گوگل و تبلیغات پیامکی چند مثال از روش‌های معرفی مهد کودک است. تبلیغات پیامکی یکی از روش‌های مؤثر با سرعت با،ت که با توجه به آمار به آن متوجه ویژه‌ای می‌شود. ۹۸ درصد از پیام‌های ارسالی به ایر،ان خوانده می‌شوند. به خصوص زم، که با توجه به عواملی مانند منطقه زندگی، سن و نیاز مخاطب ارسال پیامک صورت بگیرد.

متن تبلیغ برای مهد کودک

یک راه دیگر برای پیدا ، افراد در نزدیکی مهد کودک کمک گرفتن از کدپستی افراد است. افرادی که ۴ رقم ابتدایی کدپستی آنان ی،ان است در یک منطقه زندگی می‌کنند. پس یافتن افرادی که در حوالی مهدکودک زندگی می‌کنند می‌تو،د عواملی مانند سن و ،ت را نیز در نظر بگیرید و یک لیست خوب و مفید از مخاطبین هدف تهیه کنید.

یکی از قابلیت‌های ویژه پنل ارسال پیامک، ارسال آن بر اساس نقشه است. زیرا افراد ترجیح می‌دهند مهد کودک فرزندشان در نزدیکی محل زندگی آنان باشد تا روزانه زمان زیادی را در رفت‌وآمد هدر ندهند. با کمک این قابلیت می‌توان به افراد ،ن در همان منطقه پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک از طریق کدپستی

تبلیغ مهد کودک

ارسال پیامک تبلیغاتی برای مهد کودک ها بر اساس منطقه

ارسال روزانه تعداد زیادی پیامک‌ تبلیغاتی بدون توجه به نیاز مخاطب باعث شده افراد به این‌گونه پیام‌ها بی‌توجه و بی‌اعتماد شوند. به همین دلیل در قدم اول لازم است لیستی از افرادی را تهیه کنید که نیاز آن‌ها به مهدکودک مشخص است و محل زندگی آن‌ها همان حوالی است.

ارسال پیامک از روی نقشه

ارسال پیامک انبوه برای مهد کودک‌ها و مدارس ضمن معرفی مهد کودک و امتیازهای ویژه‌ای آن، برای اطلاع‌رس، موارد مختلف به والدین نیز استفاده می‌شود. با این کار می‌تو،د ارتباط مؤثر و بهتری با والدین داشت تا با همکاری یکدیگر سال تحصیلی مفیدتری برای دانش‌آموز رقم بخورد. از موارد کاربرد ارسال پیامک به والدین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

داشتن یک جمله کوتاه یا شعار برای استفاده در همه تبلیغات بسیار مؤثر است. این شعار باید جذاب، کوتاه و وجه تمایز مهد کودک شما با دیگر مهد کودک‌ها باشد. همچنین اعمال شدن آن در مدرسه نیز مشهود باشد.

امتیاز به این مطلب

تبلیغات مهد کودک

متن برای تبلیغ مهد کودک

اس ام اس تبلیغ مهد کودک

انواع تبلیغ نویسی

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد ارسال پیامک می‌تواند بر اساس ویژگی‌های مختلفی مانند سن، ،ت، محل زندگی و موارد این چنینی ارسال شود. توجه به ویژگی‌های مختلف مخاطب هنگام ارسال پیامک باعث می‌شود بازدهی آن بیشتر شود و افراد بیشتری از محتویات آن پیامک استفاده می‌کنند.

قدم اول: تهیه لیستی از مخاطبان هدف

روش‌های مختلفی برای معرفی یک مهد کودک و امکانات آن وجود دارد. از روش‌های سریع و مقرون‌به‌صرفه با بازدهی بالا استفاده از پیامک انبوه است. در این مقاله چند متن تبلیغ برای مهد کودک آورده‌ایم. سپس کاربردهای ارسال پیامک انبوه به والدین، روش‌های نوشتن متن پیامک و ارسال بر اساس منطقه را بررسی می‌کنیم.

اهمیت تبلیغات من،

در تبلیغ‌نویسی به صورت پنهان یک شعار یا عبارت به صورت غیرمستقیم ویژگی آن مهدکودک را بیان می‌کند. این روش تبلیغ‌نویسی می‌تواند بهتر در ذهن مخاطب بماند به‌شرط آنکه از کلمات کوتاه و به‌یادماندنی استفاده شود. چند نمونه تبلیغ‌نویسی پنهان برای مراکز آموزشی را در ادامه می‌بینید.

 • قدم‌به‌قدم تا موفقیت / گام‌به‌گام تا پیشرفت
 • کجا؟
  مدرسان شریف
  کی؟
  مدرسان شریف
 • همه جا (…) با شما

کاربرد پیامک انبوه در مهد کودک ها

داشتن یک خط ویژه و پنل پیامکی جهت ارسال پیامک در موقعیت‌های اشاره شده باعث می‌شود مهد کودک اعتبار بیشتری پیدا کند. ضمن آنکه هزینه بسیار کمتری در ازای ارتباط بیشتر پرداخت خواهید کرد.

تبلیغ نویسی در متن پیامک می‌تواند به دو صورت آشکارنویسی و پنهان‌نویسی باشد. در آشکارنویسی به صورت واضح و روش امتیازات و امکانات مهد کودک نوشته می‌شود. در این نمونه از پیامک تبلیغات می‌توان از سوابق مهد کودک، مهارت کادر آموزشی، امکانات مدرسه و امتیازات رایگان مثل مشاوره رایگان اشاره کرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با