قیمت و خرید قیمت خرید چسب بتن شیمی ساختمان sa12 فروشگاه کفسابی تهران

نوع اپوکسی این چسب از پلیمریزاسیون زرین و سخت‌کننده اینجاد می‌شود. زمان پخت بر اساس فرآیندهای زنجیره‌ای مولکولی حرارت لازم ایجاد می‌شود. از این محصول به منظور ترمیم بتن‌های قدیمی به طور گسترده استفاده می‌شود. همچنین از این محصول در نماسازی بتن‌های قدیمی استفاده می‌شود. میزان مصرف چسب بتن برای کاربری و نیازی که باید برآورده کند، متفاوت است. برای چسباندن بتن جدید به بتن قدیمی هم باید از چسب بسیار قوی استفاده کرد و هم میزان استفاده از چسب زیادتر خواهد بود.

خرید حضوری و خرید اینترنتی چسب های بتن

قیمت و خرید قیمت خرید چسب بتن شیمی ساختمان sa12 فروشگاه کفسابی تهران

مقاومت شیمیایی و مقاومت در برابر سایش از دیگر موارد استفاده این مواد هستند. قابل استفاده برایواسطه ای چسبنده و قوی بعنوان پوششی جهت چسباندن، ترمیم، تعمیر و آب بندی سطوح بتنی و سیمانی. همچنین از چسب بتن شیمی ساختمان برای حالت پوششی بتن و یا استفاده از آن برای ضدآب کردن سطوح بتنی نیز استفاده می شود. خیر، چسب اب بند برای اتصال بتن قدیم به بتن جدید است و چسب بتن دارای لاتکس برای انعطاف و چسبندگی ملات می باشد و برای سطح بتن چسب استفتده بشود سری خشک میشود و کارایی ندارد. برای اطلاع از لیست قیمت چسب بتناپوکسی و خرید چسب بتن می توانید با کلینیک بتن ایران تماس بگیرید. ایران رنگ عاملیت توزیع انواع چسب ، جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت یا خرید چسب بتن با کارشناسان ایران رنگ در تماس باشید .

بتن ماده‌ای پرکاربرد در دنیا است که دانشمندان همواره به دنبال راهی برای افزایش کیفیت و مقاومت فهرست این وب سایت را مرور کنید آن بودند. یکی از معایب اصلی بتن که کاربرد آن را در استفاده محدود می‌کند، کم بودن مقاومت کششی بتن است. این مقاومت به حدی کم است که در محاسبات مربوطه برای این مقاومت، عدد صفر یا نزدیک به صفر نمایش داده می‌شود. دمای نگهداری چسب بتن و محصولات هم دسته ، بستگی به دیتاشیت محصول ارائه شده دارد که می بایست به آن رجوع کرد ، اما در حالت کلی و رایج چسب های بتن ؛ دمای نگهداری مثبت 5 درجه سانتیگراد تا 30 درجه سانتیگراد توصیه می گردد.

  • در هنگام خرید این محصول به کیفیت و اعتبار شرکت تولید کننده آن دقت نمایید و اجازه ندهید تحت تاثیر ارزان بودن نوع خاصی از این نوع چسب، فرآیند اجرای پروژه‌تان به ‌خطر افتد و یا خسارت مالی و جانی حاصل شود.
  • جزء اول بر پایه اپوکسی اکریلات و جزء دوم بر پایه هاردنر بتن و پلی آمین است.
  • آخرین قیمت چسب بتن پارسیک در وزن های مختلف را می توانید در ابتدای همین صفحه مشاهده کنید.
  • این زمان بین 30 دقیقه تا 2 ساعت، بسته به سیستم خاص مورد نظر تغییر می‌کند.
این چسب دارای مزایای زیادی است که از جمله اصلی‌ترین آن‌ها می‌توان به قدرت چسبندگی عالی در سطوح بتنی، فلزی و سنگی، اجرای سریع و آسان، عدم نیاز به حلال، مقاومت در باربر محیط‌های مرطوب و… اشاره کرد. شما می توانید بصورت آنلاین از فروشگاه تهران پویا چسب خود را در گالن های 3 و 4 و 8 لیتری انتخاب و پس از مشاوره , ثبت سفارش کنید. و یا به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه کرده و ضمن خرید نقدی چسب و افزودنی های بتنی فاکتور فروش خود را دریافت نمائید. خرید مستقیم چسب آب بندی بتون از انبار مصالح ساختمانی تهران پویا نیز امکان پذیر است و می توانید پس از مشاوره خرید , حضورا چسب خود را تحویل بگیرید.

خرید فرغون

به طور کلی استفاده از این محصول مزایای زیادی را برای سازه بتنی به دنبال دارد. در صورتی که از این چسب به درستی استفاده شده و درست اجرا شود، در افزایش مقاومت سازه تاثیر بسزایی دارد. به منظور خرید و فروش چسب بتن در ادامه با خواص این محصول و انواع آن بیشتر آشنا شوید. به دلیل شبیه بودن به سایر چسب‌ها، حتماً باید نام چسب بتن، نام شرکت تولیدکننده، راه تماس با شرکت، توصیه شیمیایی و نحوه نگهداری روی محصول درج شود. استفاده کننده باید از تاریخ تولید و انقضاء مواد شیمیایی تشکیل‌دهنده چسب مطلع باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار