قیمت و خرید دریچه کولر دیواری سفید آهنی در ابعاد مختلف خرید انواع دريچه کولر دیواری البرز

کولر آبی پس از انجام عملیات خنک‌سازی هوا آن را از قسمت پنجره به سمت بیرون خارج خواهد کرد. جهت هدایت باد سرد باید از انواع دریچه متناسب با ابعاد پنجره کولر آبی کمک گرفت. برخی از دریچه‌های کولر آبی دارای پوشش زمستانه بوده و در ایام سرد سال با بستن پره‌های آن از خروج گرمای محیط داخلی به بیرون و ورود گردوغبار به درون ساختمان جلوگیری خواهد شد.

این رنگ دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و به همین دلیل زیبایی خاصی را برای کالاها به ارمغان می آورد. در حال حاضر مدل‌ های گوناگونی از دریچه کولر پلاستیکی تهیه و تولید و روانه بازار مصرف می‌شود. اگر بخواهیم دو نمونه از دریچه کولرهای پلاستیکی را که کاربرد زیادی دارند جهت آگاهی علاقه‌مندان نام ببریم باید به دریچه بازدید پلاستیکی و دریچه گرد پلاستیکی اشاره کنیم. دریچه بازدید پلاستیکی محصولی است که در اکثر مواقع جهت پوشش تأسیسات و کنتور برق به کار می‌رود. دریچه‌های گرد پلاستیکی هم که در حمام و سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرند به منظور تنظیم هوای مطبوع در این فضاها به کار گرفته می‌شوند. دریچه کولر دمنده یا دهش هوای مطلوب دستگاه های تهویه را به داخل محیط هدایت می کنند.

دریچه کولر خطی زاویه دار

در صورت علاقه‌مندی به شناخت دریچه‌های گوناگون کولر تا انتهای این مطلب همراه سایت تهویه سان باشید. دریچه کولر آهنی دارای دمپر بوده و پره های آن نیز مشابه نوع آلومینیومی آن به صورت افقی در پشت و عمودی در جلو قرار گرفته است. حرکت این پره ها به تغییر مسیر حرکت هوا در صورت لزوم کمک می کنند. دریچه آهنی می تواند هم به صورت دیواری و هم به صورت سقفی استفاده شود.

قیمت و خرید دریچه کولر دیواری سفید آهنی در ابعاد مختلف خرید انواع دريچه کولر دیواری البرز

از همین روی در صنعت تولید دریچه کولر در این نمونه خاص تنوع های بسیاری اعمال می گردد. جنس این دریچه ها می تواند از گالوانیزه، آلومینیوم و یا چوب باشد. نوع پره ها می تواند به صورت شمشیری، خطی، مشبک و دریچه کولر معمولی باشد. یکی از ویژگی های این نوع دریچه کولر نصب راحت و آسان آن است. افراد با توجه به فضایی که در دهانه کولر در اختیار دارند می توانند نوع و نمونه مناسب را انتخاب کرده و به راحتی نصب کنند. تمامی محصولاتی که در این دسته قرار می گیرند به دو صورت بدون دمپر یا دمپردار ساخته می شوند.

نظرات ثبت شده برای دریچه کولر

دریچه های چوبی به دلیل زیبایی چشم نوازشان در محیط های مسکونی مورد استقبال قرار می گیرند. این مدل از محصول تهران دما دارای درپوش زمستانه جهت جلوگیری از ورود سرما در فصل های سرد می باشد. لیست قیمت دریچه کولر آبی را می توانید از مشاوران تهران دما دریافت کنید. افراد می توانند در قسمت تماس با ما با مشاورین این شرکت در ارتباط باشند. جهت استعلام و دریافت لیست قیمت دریچه کولر آبی آلومینیومی،چوبی،آهنی و پلاستیکی به شماره تماس واتس آپ تهران دما پیغام دهید.

  • جنس بیشتر دریچه‌های خطی از آلومینیوم است، اما به صورت کلی قابلیت سفارشی‌سازی دارند و علاوه بر این انواع آهنی و پلاستیکی آن هم در بازار موجود می‌باشد.
  • قاب این دریچه ها بطور مشخص از قالب پروفیل آلومینیوم و پره های آن نیز از ورق آلومینیوم بصورت پرسی و فابریک ساخته می شود.
  • معمولا دریچه کولر زیر فن کوئل یک تکه یا به اصطلاح عام یک دره در ابعاد کوچک فقط قابلیت اجرا دارد.
  • پس از اینکه کولر آبی تولید شد، افراد کارشناس در این حوزه اقدام به طراحی کانال سازی کولر و نیز دریچه کولر نمودند.

خوشبختانه امروزه محصولات تولید شده در کارخانه های صنعتی این قابلیت را دارا می باشند. بیش از 90 درصد از کالاهای شرکت تهران دما تنظیم دریچه کولر دارند. دمپر کناری محصولات جهت کنترل میزان هوای انتقالی به محیط تعبیه گشته است. بیشترین فروش کارخانه های تولید محصولات تهویه مربوط به خرید دریچه کولر قابل تنظیم می باشد. با گذشت بیش از نیم قرن از تولید این کالا مردم همچنان از خرید دریچه کولر قابل تنظیم استقبال می کنند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار