طراحی و بازسازی طلافروشی اقدسیه پاساژ صدف

انسان امروزی، با تمام فشارهای کاری و غیره، به دنبال بهانه ای برای آرامش بیشتر است و یکی از این عوامل میتواند محیط زیبا باشد.برای خلق یک محیط دلچسب، چه در خانه و چه در محل کار، نیاز به صرف هزینه بالا نیست. به همین بهانه در ادامه این مطلب اصول طراحی لوگو جواهرات را مورد بررسی قرار میدهیم و شما را با چندین نمونه لوگو جواهرات در آرمکده نیز آشنا خواهیم کرد. هدف از انجام عملیات دکوراسیون داخلی در نهایت این است که کار ها بهتر و با کیفیت تر انجام شود و همه چیز شکیل و زیبا باشد و حس خوبی نیز به افراد درون محیط القا شود.ما با توجه به اصول فنگ شویی و علوم روانشناسی رنگ ها و همچنین با تجربه ای که در زمینه نور پردازی داریم تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا در نهایت به بهترین شکل ممکن برای شما انچییز که در ذهن می پرورانید را طراحی و پیاده سازی نماییم.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلافروشی با سنگ

همه چیز در طراحی دکور مغازه تحت تأثیر ویژگی های منحصر به فرد مجموعه جواهرات و بازار هدف آن هستند. شما می توانید در ویترین اصلی و سایر ویترین های داخلی مغازه ی خود از سبک های متفاوتی استفاده نمایید. افرادی که این محیط را طراحی میکنند باید دقت داشته باشند که طلا با سایر اقلام متفاوت است یعنی به گونهای نیست که مشتری چیزی را بخواهد و فروشنده در اختیارش بگذارد بلکه باید طراحی این قسمت به صورتی باشد که افراد طلای مورد نظر خودشان را از ویترین شیشهای مشاهده کنند و مدلهای انتخابی خود را در نظر بگیرد و زمانی که به طور قطعی قصد خرید داشت آن را به فروشنده نشان داده و از فروشنده بخواهد که آن جنس را در اختیارش قرار دهد.

دکوراسیون داخلی طلا و جواهری

ویترین طلا فروشی میتواند با آینه کاری مزین شود. رنگ این مکان ناید به گونهای باشد که جذابیت و درخشان بودن طلا و جواهرات را از بین ببرد. نورپردازی باید به صورتی باشد که جواهرات درخشنده به نظر بیایند و جذابیت آنها چندین برابر شود. حتی یک فروشگاه طلافروشی اینترنتی نیز باید از وبسایتی با ظاهر زیبا و چشم نواز استفاده کند. زرق و برق و تجملی بودن در این جا بسیار مهم است و یک دکور عالی به فروش بیشتر کمک زیادی می کند. دارا بودن دکوراسیونی مجلل یک فاکتور اساسی در جهت موفق شدن شخص فروشنده محسوب میشود؛ همین امر موجب شده تا صاحبان طلافروشی از حرفهایترین و مجربترین طراحان که مهارت بالایی دارند برای ساخت مجموعهشان استفاده کنند. ایرانادکور مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهرهمندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفهای و همچنین داشته سابقهای طولانی و درخشان در طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش میکند تا خدماتی خاص و منحصر به فرد را به شما همراهان گرامی ارائه دهد.

از دیگر مواردی که در طراحی داخلی طلا فروشی باید به مکان قرارگیری آن توجه کرد، محل نصب گاو صندوق و همچنین دزدگیر آن است. در و دیوارها باید طوری رنگ آمیزی و طراحی شوند که بر جذابیت و جلوه طلا و جواهرات بیافزاید. طراحی این محیط باید به صورتی باشد که بین رنگ انتخابی برای کاغذ دیواری یا رنگ دیوارها با رنگ لوازم تزیینی و دکوری برای محیط هارمونی ایجاد شود. گاهی ایجاد محلی زیبا یک حس دلگرمی در انسان را به وجود میآورد و شخص با دیدن دیزاین لوکس در ذهن خود متصور میشود که این محل مورد اعتماد میباشد و این اطمینان باعث میشود که شخص وسیلهای که احتیاج دارد را از آن مغازه تهیه نماید به همین علت باید به دیزاین و طراحی طلا فروشی بسیار دقت نمود. استفاده از شیشه ضد سرقت: یکی دیگر از مواردی که استفاده از آنها برای بالا بردن امنیت بسیار لازم میباشد استفاده از شیشههای ضد سرقت است.

پروژه طراحی و بازسازی طلافروشی یک پروژه بازسازی تخصصی محسوب می شد که هم برای من، تیم طراحی و اکیپ اجرایی، بهتر است بگوییم گروه طرح و ساخت مهندس فرحزادی بسیار جذاب بود. اما اگر قرار باشد بگوییم بهترین نوع عیار برای خرید ایرانی ها چیست؟ به طوری که با یک متر فاصله از دیوار قرار داشت و فضا را به دو قسمت تقسیم می کرد. یکی از عوامل بسیار مهم در طراحی یک طلافروشی نور و روشنایی مناسب است. درواقع نور و روشنایی در طلافروشی نقش اصلی را در جلب توجه مشتریان و زیباتر به نظر رسیدن طلا و جواهرات دارد. این سنگها باعث خاصتر به نظر رسیدن محیط میشود. همچنین نصب دوربین امنیتی نسبت به سایر عواملی که در ایجاد محیط امن بکار میرود ارزانتر و بهتر است. از سایر فروشگاه های جواهرات دیدن کنید و به هر نوع طرح کف و یا سایر ویژگی هایی که به نظر شماخوب می رسد، دقت کنید.

طراحی داخلی طلا فروشی مدرن

برای اینکه دکور داخل ویترین به زیبایی هر چه تمام تر دیده شوند حتما به یک نور مناسب و نورپردازی حرفه ای نیاز دارید. همانطور که گفتیم به همان اندازه که زیبایی و کیفیت طلا هایی که ارائه می دهید، اهمیت دارد؛ نمای بیرونی، نمای داخل و ویترین یک مغازه ی جواهر و طلا فروشی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. نمای خارجی ساختمان و حتی نمای داخلی یک مغازه داخل پاساژ نیز به یک اندازه مهم است. اما دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی هم باید همانند محصولات داخل ویترین مثل جواهر بدرخشد تا در نهایت تاثیر گذاری خوبی در جذب مشتریان به داخل مغازه ایجاد کند. مغازههای طلافروشی همیشه در معرض تهدید و سرقت اشخاص سارق هستند سارق به همین علت برای اینکه اشخاصی که در این حوزه فعالیت میکند از امنیت شغلی و روانی بهره مند باشد باید تا حد ممکن نکات ایمنی را رعایت نمود. اگر محیط مغازه از طراحی زیبایی تشکیل شده باشد مسلماً مشتریان بیشتری جذب میشوند؛ اما در صورتی که از طرح مناسب و مطلوبی استفاده نکرده باشید یک دلیل برای دفع مشتری محسوب میشود، دکوراسیون داخلی مغازه باید بر اساس نکات و اصولی طراحی شده باشد.

دکوراسیون طلا فروشی

مهم این است که از هر ایده ای که می بینید جند نکته را برای خود جدا کنید و همه آن ها را در نهایت برای دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی استفاده کنید. طراحان داخلی با در نظر گرفتن نوع فروشگاه و دکوراسیون مغازه معیارهایی را برای آن محیط در نظر میگیرند و با توجه به اجناسی که درون آن محیط به فروش میرسد آنها را اولویت بندی مینمایند. یکی از شغلهایی که امنیت در آن محل و کسب و کار فرد بسیار حیاتی است شغل طلا فروشی محسوب میشود.

طراحی مدرن طلا فروشی

ویترین طلا فروشی از دیگر موارد و مؤلفههای مهم و اصلی در یک فروشگاه طلا فروشی است. یکی از جزییات تاثیر گذار در طراحی داخلی طلا فروشی استفاده از رنگ های مناسب می باشد. به همین دلیل، طراحی داخلی طلا فروشی یکی از مشکل ترین پروژه هایی است که می بایست پروسه های مختلفی را طی کند تا به نتیجه مطلوب برسد. انجام مواردی که امنیت فروشگاه طلا فروشی را بالا ببرد یکی از الزامات طراحی یک طلا فروشی است. با بالا بردن امنیت باعث میشوید که سرعت سارق پایین بیاد در نتیجه از انجام دزدی صرف نظر نماید. گاوصندوق و یا دزدگیری که بر روی این موارد قرار میگیرد سبب میشود تا امنیت آنها را بالا برده و سارق نتواند به راحتی از طلافروشی سرقت نماید. گفتیم رنگهایی که باعث هیجان میشوند و انرژی فرد را بالا میبرند مانند قرمز برای این فضا مناسب نیست و بهتر است که استفاده نشود و همینطور لامپهایی که دارای نور قرمز هستند هم توصیه نمیشود زیرا باعث میشود که مشتری دید خوبی نداشته باشد و نتواند برای انتخاب کالایی که قصد خرید آن را دارد تمرکز لازم را داشته باشند و این موارد باعث ایجاد حس عصبانیت در خریدار بشود.

گروه پایا دکور , طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلافروشی با سنگ طراح و مجری تخصصی خدمات طراحی دکوراسیون مغازه طلا و جواهراتفروشی در تهران با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.مشاغل مختلفی که برای ارائه و نمایش محصولات و کالا های خود به مشتریان فضایی را به عنوان مغازه و محل کار در نظر می گیرند؛ باید به این نکته توجه داشته باشند که برای اینکه بتوانند از این فضا نهایت استفاده را ببرند و فروش حضوری کالا ها برایشان سود و بازدهی کافی داشته باشد، لازم است حتما به دکوراسیون مغازه و فروشگاه خود اهمیت دهند. در دکوراسیون داخلی این فروشگاه جواهرات از ترکیب رنگ طلایی و صورتی استفاده شده که علاوه بر عملکرد مناسب فضا، موجب ایجاد فضایی انعطاف پذیر گردیده و برای جذابیت بیشتر، فاکتور های زنانه در نظر گرفته شده است. ما به شما کمک می کنیم به راحتی و با کمترین قیمت دکوراسیون خود را طراحی کنید. باید همه عواملی که در دکوراسیون داخلی از ان در جهت زیبا شدن و منحصر به فرد شدن استفاده می کنیم را بسیج کرده و هر چه می توانیم در جهت خاص شدن دکور مغازه مان بکوشیم.یکی دیگر از تفاوت های کار در این بخش با دیگر بخش ها در این است که مثلا در مورد موضوع دکوراسیون اداری ما می دانیم که دقیقا قررا است برای چه اداره ای کار کنیم و معمولا افراد مراجعه کننده ان چه کسانی هستند و چه چیزی نیاز دارند و بر همین اساس کار طراحی راحت رت انجام می شود.

دکور طلا باید با استفاده از بهترین لوازم شکل بگیرد. عنصر نور به منظور خلق محیطی لوکس و لاکچری و همچنین برای نشان دادن جزییات جواهر و طلا برای طراحی داخلی طلا فروشی بسیار مهم است. مشتری از بدو ورود به درون فضای طلافروشی توجه خاصی به طراحی دکوراسیون محیط میکند به همین منظور برای ظاهر محیط باید نهایت ظرافت را به کار برد. منظور از خاص بودن این است که مخاطبان کسب و کار شما، قشر خاصی از جامعه باشند.

دکور مغازه طلا فروشی در مرحله اول باید تمرکز در به نمایش گذاشتن جواهرات داشته باشد. پس باید دکوراسیون داخلی طلا فروش برای شما بسیار جذاب باشد. نورپردازی مناسب و استاندارد در طراحی داخلی طلا فروشی یکی از مهم ترین مباحثی است که باید به آن توجه ویژه ای شود. در بازسازی طلا فروشی افزایش تأمین امنیت بیرونی فروشگاه و داخلی آن هر دو به یک اندازه مهم هستند. در طراحی داخلی طلا فروشی و بخش های گوناگون آن باید پیش از پرداخت به زیبایی، بحث امنیت محیط را مورد توجه قرار دارد تا هیچ مشکلی متوجه صاحب مغازه نشود. هارمونی رنگ های به کار رفته، اصل مهمی است که باید رعایت شود. همچنین، می توانید درباره چیدمان و توصیه های مربوط به موقعیت یابی وسایل فروشگاه و دوربین های نظارتی با یک نماینده بیمه، با تجربه در زمینه سرویس دهی به فروشگاه های طلا فروشی مشورت کنید. در این سری از طراحی ها باید هم به موقعیت طلافروشان و هم به سهولت خریداران و دسترسی آنها از امکانات موجود در مغازه توجه داشته باشید.

کالاهایی که در ویترین فروشگاه قرار می گیرند، باید از زوایه های گوناگون و به کمک نورپردازیم استاندارد و مناسب، به خوبی قابل رویت باشند. می توانید از درب های ضد گلوله برای حفظ امنیت استفاده کنید. استفاده از درب های دارای کنترل از راه دور که تنها با اقدام صاحبان مغازه باز و بسته می شوند، در طراحی مغازه طلا فروشی نیز موجب امنیت خاطر بیشتر خواهد شد. براساس این که امکان بهره مندی از روکش MDF بسیار گسترده است، می توان از آن ها در رنگ ها و طرح های متنوع استفاده کرد یا به عبارت دیگر تنوع رنگ و همچنین طرحهای موجود در این متریال بسیار گسترده است.

برای راحتی مشتریان و اینکه احساس کنند به جای خرید به یک هتل لوکس آمدهاند که قرار است با خیال راحت به تماشای جواهرات ارزنده بنشینند، بهتر است از مبلمانها و یا صندلیهای راحتی با رنگ خاص و زیبا استفاده کنید. اگر بیشتر محصولات شما از جواهرآلات کلاسیک تشکیل شده، بهتر است میزان روشنایی خود را در محیط افزایش بدهید و اینکار را با لوسترهایی فاخر و کریستالی با شاخه های متعدد عملی کنید، اگر هم بیشتر به محصولات مدرن می پردازید بهتر است از سیستم های روشنایی هالوژنی و محو شده در سقف استفاده کنید تا محیطی ظریف و ساده و در عین حال لوکس داشته باشید. در طلا فروشیهایی که به سبک مدرن و امروزی طراحی شدهاند از لامپهای هالوژن و آنهایی که مصرفشان پایین است استفاده مینماید. طراحیهای مدرن بسیاری وجود دارند که میتواند فضای فروشگاه را تغییر دهند.

دیزاین دکوراسیون داخلی مغازه : شامل طراحی و پیشنهاد و آلترناتیو های گوناگون و متفاوت جهت جذب نظر مشتری در خصوص دیوار ها ، کف مغازه ، و سقف ، بطور کلی طراحی فضا ی داخلی گالری مغازه طلا یا جواهر فروشی ، همچنین دیزاین شلف ها و طبقات پشت سر فروشنده ، کانتر یا پیشخوان ، و ساخت و نصب و تحویل آن ها . طراحان داخلی در طراحی دکوراسیون طلافروشی باید کلیه اصول حفاظتی و همینطور امنیتی این فروشگاهها را در نظر بگیرند، تا بتوانند از این محصولات قیمتی و گران قیمت در برابر مشکلات احتمالی مراقبت و محافظت کنند. علاوه بر توجه به ایجاد ظاهری چشمنواز و زیبا به عوامل دیگری از جمله بالا بردن امنیت محیط نیز باید توجه نمود تا از وسیلههای قیمتی به خوبی محافظت بشود. حتماً شما هم جواهرفروشی های متعددی را دیده اید که که دارای دکوراسیونی کوچک و محدود هستند و تمامی جواهرات را در کنار هم و به شکلی نامنظم قرار داده اند زیرا چاره دیگری جز اینکار ندارند.

طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی

پس به طراحی آن، نورپردازی، موقعیت قرارگیری، ایستادن مشتری و مدت زمانی که در آن مسیر معطل میشود، دقت کنید. خریدارمی تواند با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی، جواهر مورد نظر خود را از زوایای مختلف و با دقت دیده و بهترین انتخاب را داشته باشد. برای اینکه نورپردازی درست صورت بگیرد و فضای داخلی بهتر دیده شود باید نکاتی را مدنظر قرار داد. اهمیت این بخش در این حد است که می توان گفت مهمترین پل ارتباطی میان مشتریان و عابرینی که هر روز در حال عبور از جلوی مغازه شما هستند با محیط درون مغازه همین دکوراسیون و ویترین مغازه شما است.پس باید بدانید نوع نور پردازی و رنگ بندی و همه جزییاتی که قرار است در ان به کار گرفته شود می تواند نقش تایین کننده ای برای شما در جهت جذب و یا دفع مشتری داشته باشد. افراط در شلوغ کردن یک فضا باعث سردرگمی مخاطب خواهد شد و یکی از بهترین دکوراسیون های طلا فروشی این است که فضایی خلوت با دیزاینی خاص را به برترین نمونه ها و مدل ها اختصاص دهید که البته جزییات این طرح با توافق بین شما و مجموعه پایای دکور تعیین و سپس اجرا خواهد شد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار