سایبان ماشین ,سایبان خودرو,مهرگستر️,سایبان پارکینگ,خانگی و اداری ,قیمت سایبان ماشین ،ویلا

برای همین ، شرکت ایران سایبان مشاوره و کارشناسی محل نصب سایبان رایگان خود را برای شما عزیزان در نظر گرفته است که می توانید با تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل ، از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. برای سفارش سایبان پارکینگ و انواع سایبان ماشین مد نظر خود ، می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. در معماری امروز استفاده از سازه پارچه ای به عنوان سایبان خودرو در طراحی محوطه بسیار محبوب شده است. در سالهای اخیر با آشنایی بیشتر معماران داخلی ایران با سازه پارچه‌ ای، استفاده از آن در پروژه‌های خاص و مدرن افزایش یافته است.

پلی‌کربنات نوعی پلیمر در صنعت ساختمانی است که با یک لایه محافظ ضد UV پوشش داده شده، بنابراین در برابر اشعه مضر خورشید مقاومت بالایی دارد. سقف پلی کربنات سبک و ارزان قیمت است و دمای زیادی را تحمل می کند. پنل‌های ساخته شده از پلی‌کربنات در انواع شفاف، نیمه شفاف با ظاهری شیشه مانند نور را ازخود عبور می‌دهند. پلی‌کربنات در برابر زلزله، انقباض و انبساط و شرایط بد آب‌وهوایی مقاوم هستند و وزن کمی دارند، نصب سریع و تنوع رنگی زیاد از مزایای دیگر آن‌ها می‌باشد. البته سایبان با پوشش پلی کربنات برای مناطق با آفتاب شدید توصیه نمیگردد، چرا که نور را از خود عبور می دهد.

سایبان ماشین ,سایبان خودرو,مهرگستر️,سایبان پارکینگ,خانگی و اداری ,قیمت سایبان ماشین ،ویلا

بنابراین نوع کاربردی ساخت سایبان های ماشین در فضای به کار رفته و نوع سایبان تاثیر دارد. یکی از پرکاربرد ترین استفاده ها از ساخت سایبان خودرو، نصب در منازل ویلایی و یا آپارتمانی است؛ که فضای کافی برای ساخت پارکینگ ندارند. یکی از انواع سایبان پارکینگ است که مرکز ثقل و پایه های استقرار سایبان، در یک سمت قرار دارند. این سایبان در مدل های مسطح و قوسی با قابلیت نصب بر روی دیوار و زمین ساخته می شود. سقف سایبان پارکینگ یک طرفه فقط از یک سمت به پایه متصل می شود به همین دلیل زاویه نصب و مقاوم سازی محل اتصال سقف و پایه بسیار مهم است. این سایبان همچون سایر سایه بان ها می تواند در دو نوع ثابت و متحرک ساخته شود.

ار آنجا که این دسته از سایبان ماشین ز پارچه های ضد آب و قالب های فلزی ساخته شده اند لذا مقاومت بالایی در برابر طوفان، سنگ و مواردی از این قبیل دارند. شما باید با توجه به طرح و ابعاد سایبان خودرو، ابعاد پروفیل فلزی را تعیین کنید. برای این کار بهتر است با مجریان متخصص در این زمینه مشورت نمایید. متراژ مناسب برای هر خودرو 15 تا 18 متر مربع می باشد و قیمت سایبان بر اساس متر مربع پوشش سایبان محاسبه می گردد.

استفاده از سایبان اتومبیل موجب می شود که آسیب کمتر به خودروی شما وارد شود زیرا سایبان مانع تابش نور خورشید و بارش باران به ماشین شما می شود و خودرو کمتر آسیب می بیند و در نتیجه عمر بهتر و بیشتری خواهد داشت. برخی از شرکت ها مثل شرکت مهرگستر تخفیفاتی برای مشتریان خود در نظر گرفته اند، یعنی اگر افراد از این شرکت سایبان اتومبیل خریداری کنند، می توانند با هزینه ی بسیار پایین آن را نصب کنند. بر روی این سایبان خودرو، پوششی از UPVC درجه یک به کار برده شده که به لطف آن، خودروی شما از تابش آفتاب و گرمای زیاد آن به خصوص در فصل تابستان در امان می ماند. در فصول دیگر نیز در صورت وقوع بارندگی، از آلودگی و خیس شدن خودروی شما جلوگیری می نماید؛ بنابراین کمتر به شست و شو و بردن ماشینتان به کارواش نیاز پیدا می کنید. یکی از چالش های مهم در اغلب رستوران ها و کافه ها و یا مجتمع های اداری و تجاری، نبودن مکانی برای پارک خودرو و عدم وجود پارکینگ مسقف و یا سایبان ماشین می باشد.

در رزوهای پر بارش هم معمولا برف تمام سطح خودرو را خواهد گرفت و استفاده از اتومبیل تقریبا غیر ممکن تعمیر چتر اتوماتیک است. ابعاد سایبان ماشینی که شما خریداری می‌کنید باید کاملا با ابعاد اتومبیل شما سازگار باشد. به عنوان مثال اگر ماشین شما از دسته ماشین‌های SUV باشد باید ابعاد سایبان شما نیز در همان ابعاد و اندازه باشد تا همه سطح ماشین شما را پوشش دهد. این سایبان می‌تواند از ماشین‌های عادی و شاسی بلند و حتی سایر لوازم دیگر در برابر عوامل خارجی مانند نور آفتاب، باران، برف، باد، حیوانات و… مراقبت کند.

سقف متحرک رستوران کد

این موضوع برای افرادی که در جنوب کشور زندگی می کنند، اهمیت کمتری پیدا می کند اگر چه استفاده از متریال مرغوب در هر نقطه جغرافیایی می تواند به نگهداری بهتر از خودرو کمک کند. شاید موضوعی که باعث می شود برخی از افراد به سراغ متریال نامرغوب بروند، هزینه ساخت سایبان است که البته یک بار هزینه درست و به جا می تواند به افزایش رضایت خود فرد منجر شود. نباید انتظار داشت که بتوان برای مدت زمان طولانی از سایبان خودرو استفاده کرد. با توجه به اینکه از خودرو محافظت می کند یکی از محبوبترین سایبان ها محسوب می شود.

این دسته از سایبان ها این امکان را دارند که در هر دو طرف خود دارای پایه باشند. حتی ممکن است یک سایبان با چهار تا پایه در چهار سمت آن و در صورت نیاز با پایه هایی در وسط آن اجرا شود. از دیگر مدل های این دسته از سایبان ماشین، سایبان هایی می باشند که فقط در یک سمت خود از پایه برخوردار هستند و سایبان به شکل کنسول اجرا می شود. در مدل ویژه ی سایبان که دو طرفه می باشد نیز این امکان وجود دارد با ایجاد پایه ی مرکزی، سایبان ماشین را طراحی و اجرا کرد.

سایبان ماشین با پوشش پلی کربنات

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار