راهکار استفاده از پنل اس ام اس در انتخابات شورای شهر و روستا

***

با استفاده از سامانه پیامک می‌تو،د شعارهای انتخاباتی خود یا اشکالات موجود در مدیریت فعلی را به مردم و طرفدارنتان گوش زد کنید.

پیشنهاد می کنیم از پنل اس ام اس خود مانند توئیتر استفاده کنید با این تفاوت که شبکه اجتماعی توئیتر فیلتر است و همۀ شهروندان ایر، در آن عضو نیستند.

یادآوری روز انتخابات

همچنین، همانطور که اشاره کردیم، پنل های اس ام اس ملی پیامک با تخفیف 50% در اختیار نامزدهای انتخابات شورای شهر و روستا سال 1396 قرار خواهد گرفت. پس این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

اگر نامزد انتخابات شورای شهر هستید، پنل اس ام اس ملی پیامک می‌تواند پل ارتباطی شما و مردم باشد. قابلیت‌های مختلف ملی پیامک مانند ارسال بر اساس استان، شهر، منطقه، محله، کد‌پستی، سن، ،ت و اصناف و مشاغل می‌تواند شما را به مردم نزدیک تر کند.

با ارسال یک پیامک دوستانه می تو،د روز برگزاری انتخابات را به مردم و هوادارنتان یادآوری کنید. با استفاده از پنل اس ام اس ملی پیامک، حتی می تو،د پیامک‌های خود را بر اساس استان، شهر، منطقه یا محله و حتی کدپستی ارسال نمایید.

به دنبال رشد ،ب و کارتان هستید؟
ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه


منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/benefits-of-sms-panel-in-iranian-local-elections/

به این ترتیب حتی می‌تو،د ساعت شروع رای گیری و نزدیک ترین حوزه‌های اخذ رای را به ایشان معرفی کنید.

اطلاع‌رس، سخنر،‌ها و تجمعات

اگر وب‌سایت یا یک کانال تلگرام دارید و بیشتر فعالیت های مجازی خود را در این دو پایگاه اطلاعاتی انجام می‌دهید، می‌تو،د با ارسال یک لینک آنها را به عضویت در خبرنامه وب‌سایت یا کانال تلگرام‌تان دعوت کنید (برای وبسایت دیدوگرام برای انتخابات شورای شهر کلیک کنید).

یک قدم پیش‌تر از رقبا

خب، شاید در پاسخ بگویید از طریق تبلیغات. این پاسخ کاملاً درست است. اما سوال اینجاست که چه نوع تبلیغاتی؟ مطمئناً می‌د،د که تبلیغات مید، مانند نصب بیلبورد و چاپ تراکت دیگر اثربخشی چند، ندارد و امروزه، همۀ افراد به تنها چیزی که دقت می‌کنند، تلفن‌های همراهشان است.

تبلیغات انتخابات شورای شهر

در چند سال گذشته احزاب سیاسی مختلف، متوجه تاثیرات مثبت استفاده از پنل اس ام اس تبلیغاتی شده‌اند و همواره سعی کرده‌اند از سامانه پیامکی خود جهت پیشبرد اه، سیاسی، سازماندهی ، سخنر،‌ها و اطلاع‌رس، به طرفدران استفاده کنند.

تبلیغات پیامکی – تخفیف ویژه انتخابات 1400

از آنجایی که مدت زمان زیادی تا انتخابات شورای شهر 96 باقی نمانده است، شرکت ملی پیامک تصمیم گرفته تا پنل‌های اس ام اس تجاری خود را با 50% تخفیف در اختیار نامزدهای انتخابات شورای شهر و روستا قرار دهد.

کاربرد پنل اس ام اس برای نامزدهای انتخاباتی

در ادامه کاربردهای استفاده از پنل اس ام اس در کمیپن‌های انتخاباتی را برایتان برمی‌شماریم:

ارسال بی،ه‌های مهم

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیب، ملی‌پیامک به شماره تلفن 02163404 تماس بگیرید.

با استفاده از پنل اس ام اس می‌تو،د اطلاعیه‌ها و بیانه‌های خود را به گوش مردم برس،د یا با قراردادن لینک وب‌سایت یا کانال تلگرام‌تان آنها را به خواندن بی،ه‌هایتان ارسال کنید.

ارسال شعارهای انتخاباتی

در چنین شرایطی، شما به ،وان یک نامزد در انتخابت شورای شهر و روستا چه برنامه‌ای برای تبلیغات خود در نظر گرفته‌اید؟ چگونه می‌خواهید خود را به همشهریان‌تان معرفی کنید؟ و از همه مهم‌تر با آنها در ارتباط باشید؟

فرقی نمی‌کند که برای چه پست و مقامی در انتخابات شرکت می‌کنید، نکته‌ای که باید به آن اهمیت بدهید ارتباط مستقیم با مردم و طرفدارانتان است. اگر قصد پیروزی در انتخابات را دارید، باید همیشه با مردم در ارتباط باشید. و پنل اس ام اس این امکان را برای شما فراهم می‌کند.

با استفاده از سامانه پیامک می‌تو،د برخی از اخبار مهم را پیش از آنکه در رسانه‌های مهم منتشر شوند، در اختیار مردم و هوادارنتان قرار دهید. همچنین، به این شیوه می‌تو،د برخی از مواضع سیاسی خود را به هوادارنتان منتقل کنید.

ارتباط مستقیم با جوانان

استفاده از پنل اس ام اس تبلیغاتی در انتخابات‌ امری رایج در سراسر جهان است و این امر به وضوح در چند انتخابات گذشته ایران نیز ملموس بود. حتی هنوز هم پیام های ریاست جمهوری از طریق پیامک برای مردم ارسال می‌شوند.

در سال 2004، هر دو حزب حاکم ایالت متحده آمریکا متوجه تاثیر بالای بازاریابی پیامکی شدند و هر دو کاندید ریاست جمهوری از پنل اس ام اس برای سازماندهی کمپین انتخاباتی خود استفاده ،د. بسیاری از تحلیلگران که پیروزی باراک اوباما در انتخابات را به علت سیاه پوست بودن، غیر ممکن می دانستند با مشاهده نتایج انتخابات انگشت به دهان مانده بودند. پیروزی اوباما، قطعاً به دلیل ارتباط مستقیم وی با مردم به وقوع پیوست.

شاید باورش کمی سخت باشد، اما تجربه گذشته نشان داده که استفاده از پنل اس ام اس در انتخابات شورای شهر و روستا (به خصوص شهرهای کوچک)، ممکن است ورق را به سمت شما برگرداند و این نام شما باشد که از صندوق آرا بیرون می‌آید.

تصویری از کمپین تبلیغات پیامکی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

همانطور که اطلاع دارید نزدیک به یک ماه تا انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا باقی مانده و زمان ثبت نام برای این انتخابات به سر رسیده است. تا چند روز آینده، کاندیداهای تایید صلاحیت شده معرفی می شوند و این افراد می‌توانند تبلیغات خود را آغاز نمایند.

با ارسال یک اس ام اس می‌تو،د هوادارن خود را به سخنر،‌ها، تجمعات، مناظرات انتخاباتی، جلسات پرسش و پاسخ و دیگر رویدادهای انتخاباتی دعوت کنید. همچنین، با استفاده از پنل اس ام اس می‌تو،د آنها را از جلسات مهم و برنامه‌هایتان مطلع کنید.

هدایت مردم به پایگاه خبری

همانطور که می‌د،د ا،ریت جمعیت کشور ما را جوانان تشکیل می‌دهند. آمار نشان می‌دهد که نزدیک به 90% جوانان 18 تا 35 ساله هر روز از نرم‌افزارهای پیام رسان و پیامک استفاده می‌کنند. با استفاده از پنل اس ام اس ملی پیامک می‌تو،د از آنها دعوت کنید تا در انتخابات شورای شهر 96 شرکت کنند و آینده شهر خود را بسازند.

همچنین، سال گذشته نیز دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی آمریکا متوجه تاثیرگذاری شگفت انگیز رسانه‌های جمعی شد و سعی کرد به وسیله این ابزارها کمپین انتخاباتی خود را مدیریت کند. بسیاری از کارشناسان سیاسی استفاده درست ترامپ از پنل اس ام اس و شبکه‌های اجتماعی را دلیل پیروزی وی در انتخابات می‌دانند.

استفاده دونالد ترامپ از پنل اس ام اس تبلیغاتی در انتخابات

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با