تعرفه ارسال پیامک انبوه به تفکیک اپراتور

خبر خوب آنکه به راحتی می‌تو،د در سایت ایده پردازان با وارد ، تعداد پیامک مورد نظر و مبلغ، تعرفه را مح،ه کنید. به علاوه هیچ حداقل یا حدا،ری در تعداد پیامک‌هایی که ارسال می‌کنید وجود ندارد. از مزیت‌های این شرکت آنکه در صورت ارسال پیامک با تیراژ بالا یا برند بودن، برای دریافت تعرفه من، می‌تو،د با بخش فروش این شرکت تماس بگیرید تا از شرایط آن باخبر شوید.

چه ،، پنل پیامکی شخصی تهیه می‌کنند؟

بر اساس قانون بودجه سال ۱۴۰۱ مصوب مجلس شورای اسلامی و ابلاغیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ۳۰ ریال در هر صفحه پیامک افزوده شده است. مبلغ مابه‌التفاوت در درآمد عمومی ،ت مح،ه می‌شود و جزء درآمد اپراتور مربوطه ی،ی همراه اول، ایرانسل و رایتل نیست.

مقایسه هزینه ارسال پیامک انبوه در سه اپراتور

تعرفه ارسال اس‌ام‌اس به تفکیک اپراتور

۳. ارسال پیامک انبوه بر اساس چه ویژگی‌هایی امکان‌پذیر است؟

حتماً برای شما هم پیش آمده است که پس از ،ید از یک برند شناخته شده، شماره همراه شما خواسته می‌شود تا زمان حراج‌ها و جشنواره‌ها به شما اطلاع‌رس، شود. در واقع در این طرح ارسال پیامک انبوه در حال استفاده است. ارسال پیامک انبوه یکی از روش‌های مؤثر در بازاریابی و تبلیغات است. تقریباً ۹۰ درصد پیامک‌هایی که ارسال می‌شوند، توسط مخاطبین خوانده می‌شوند. به خصوص اگر متن به گونه‌ای تنظیم شود که جذاب باشد و کنجکاوی مخاطب را برانگیزد. اغلب هدف از ارسال پیامک اه، بازاریابی، اطلاع‌رس، یا نظرسنجی است.

پنل اس‌ام‌اس چیست؟

ا،ر افراد ارسال پیامک انبوه را به شرکت‌های آماده ارائه این خدمات می‌سپارند. در این روش شخص لیست مخاطبین، متن پیامک و تعداد ارسال را به شرکت می‌گوید و مابقی کارها توسط شرکت انجام می‌شود. در این شرایط نیازی به تهیه پنل شخصی نیست و خود شرکت از طریق پنلی که دارد سفارش شما را انجام می‌دهد. در تمامی مراحل می‌تو،د نظرات خود را اعمال کنید و همچنین با کارشناسان ما مشاوره داشته باشید تا به بهترین نحوه به هدف خود برسید.

با یک مقایسه ساده نمی‌توان از بین سه اپراتور بهترین آن را انتخاب کرد. ممکن است در یک اپراتور تعداد ،، که سیم‌کارت دائمی دارند در مقایسه با صاحبان سیم‌کارت اعتباری بیشتر باشند و در نتیجه تعرفه ارسال پیامک به سیم‌کارت دائمی را پایین‌تر آورده باشد و در یک اپراتور دیگر آنتن‌دهی بیشتر باشد و در نتیجه افراد بیشتری پیامک دریافت می‌کنند. ج، زیر قیمت تمامی اپراتورها را نشان می‌دهد. بررسی مزیت هر کدام و انتخاب پنل من، را بر عهده خودتان می‌گذاریم.


سیم‌کارت کم‌ترین تعرفه میانگین تعرفه بالاترین تعرفه
اعتباری (متن ،ی) همراه اول= ۱۰.۶ رایتل= ۱۱.۵ ایرانسل= ۱۱.۶
دائمی (متن ،ی) همراه اول= ۸.۹ رایتل= ۹.۸ ایرانسل= ۹.۹
اعتباری (متن ،یسی) رایتل= ۲۳ همراه اول= ۲۶.۴ ایرانسل= ۲۷.۴
دائمی (متن ،یسی) رایتل= ۱۶.۹ همراه اول= ۲۲.۲ ایرانسل= ۲۳.۲

ارسال پیامک انبوه بر اساس متغیرهای مختلف

همان‌طور که در ج، زیر مشاهده می‌کنید هزینه ارسال تعرفه از اپراتور ایرانسل نیز آمده است. این اپراتور نیز بسته به اینکه به داخل یا خارج از ایران پیامک ارسال می‌شود یا به سیم‌کارت اعتباری یا دائمی فرستاده می‌شود تعرفه‌ای متفاوت دارد. در ضمن ارسال به خارج از ایران تنها به کشورهای آلمان، سوریه، عراق، ارمنستان، ،یه، قزا،تان، استرالیا، ،منستان، آذربایجان، کویت، امارات، کانادا، پا،تان، ایالات متحده، چین، لهستان، ازب،تان، دانمارک، روسیه، سوئد و فنلاند مقدور است. برای ارسال پیامک به دیگر کشورها باید مبلغ ۲۲۰ تومان پرداخت شود.

تعرفه ارسال پیامک انبوه در همراه اول


سیم‌کارت هزینه یک پیامک ،ی هزینه یک پیامک ،یسی
دائمی همراه اول ۸.۹ ۲۲.۲
اعتباری همراه اول ۱۰.۶ ۲۶.۴

تعرفه ارسال پیامک انبوه در اپراتور ایرانسل

،، که به تعداد زیاد پیامک ارسال می‌کنند یا قصد دریافت پاسخ نیز دارند.

تعرفه ارسال پیامک انبوه در ایرانسل


سیم‌کارت هزینه یک پیامک ،ی هزینه یک پیامک ،یسی
دائمی ایرانسل ۹.۹ ۲۳.۲
اعتباری ایرانسل ۱۱.۶ ۲۷.۴
به خارج از کشور ۱۵۰۰ ۱۵۰۰
به خطوط ثابت ۱۲ ۱۲

تعرفه ارسال پیامک انبوه در اپراتور رایتل

ارسال پیامک انبوه توسط بسیاری از مشاغل و ،ب‌وکارها به منظورهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. نوع خدمات یکی از ویژگی‌های تعیین‌کننده قیمت ارسال پیامک انبوه است. هر اپراتور برای این خدمات قیمت متفاوتی اعلام کرده است. در این مقاله تعرفه ارسال پیامک انبوه به تفکیک اپراتورها را بررسی می‌کنیم. به کمک این مقاله شما می‌تو،د با خدمات و هزینه هر اپراتور آشنا شوید و با اطمینان بیشتری پنل بگیرید.

تعرفه ارسال پیامک انبوه
[کل: ۰ میانگین: ۰]


منبع: https://sms.ir/bulk-sms-sending-tariff/

تعرفه ارسال پیام کوتاه انبوه در همراه اول

ارسال پیامک انبوه چیست؟

بسیاری از شرکت‌ها اغلب برای تبلیغات خود یا اطلاع رس، مخاطبان از ارسال پیامک انبوه استفاده می‌کنند. ارسال این پیامک‌ها می‌تواند بر اساس محل زندگی، سن، ،ت و فاکتورهای دیگر باشد. برای مثال اگر محصولی که قصد تبلیغ آن را دارید فقط برای آقایان من، است بر اساس ،ت می‌تو،د پیامک ارسال کنید. ارسال پیامک انبوه با شماره تلفن شخصی ممنوع است و در صورت انجام این کارت سیم‌کارت مسدود می‌شود. شما پس از تهیه پنل پیامک تبلیغاتی، می‌تو،د اقدام به ارسال پیامک کنید. اغلب برای دقت و سرعت بیشتر این کار را به شرکت‌هایی که این خدمات را ارائه می‌دهند مانند شرکت ایده پردازان، محول کنید. در سایت می‌تو،د لیست تعرفه‌های ارسال پیامک از طریق این پنل را مشاهده کنید.

مح،ه تعرفه ارسال پیامک انبوه

برای ارسال پیامک انبوه به یک نرم‌افزار نیاز است. این نرم‌افزار ممکن است در سایتی خدمات ارائه دهد که کاربر در آن عضو است. همچنین می‌تواند به صورت یک نرم‌افزار تحت وب باشد. در هر دو صورت هنگام ارسال پیامک به اینترنت نیاز است. به این نرم‌افزار پنل اس‌ام‌اس یا پنل پیامک گفته می‌شود. در این پنل امکان ذخیره ، تعداد زیادی شماره تلفن وجود دارد که می‌توان آن‌ها را مدیریت کرد.

تعرفه ارسال پیامک انبوه در اپراتور همراه اول

همان‌طور که پیش از این نیز به آن اشاره شد، ارسال پیامک انبوه بر اساس ویژگی‌های مختلف می‌تواند انجام شود. شما بسته به اه، و ،ب‌وکاری که دارید می‌تو،د ویژگی من، را انتخاب کنید. در زیر ویژگی‌هایی را که می‌تو،د بر اساس آن پیامک انبوه ارسال کنید مشاهده می‌کنید.

ارسال پیامارسال اس‌ام‌اس با شماره شخصیارسال پیامک انبوه با شماره شخصی ممنوع است

ارسال پیامک انبوه بر اساس ،ت، شهر، کدپستی و دیگر ویژگی‌های مخاطب ارسال می‌شود.

امتیاز به این مطلب

قیمت و تعرفه ارسال پیامک انبوه عامل مهمی در مح،ه کلی هزینه ارسال پیامک است. اما برای ارسال هزینه نهایی اقدامات بیشتری احتیاج است. هزینه ،یداری طرح، خط و هزینه استفاده از بانک شماره از جمله هزینه‌هایی هستند که در تعرفه اعلام شده در هزینه نهایی مح،ه می‌شود. در نتیجه برای انتخاب ارزان‌ترین پنل تنها توجه به تعرفه اعلام شده کافی نیست.

۲. چه ،، پنل پیامکی شخصی تهیه می‌کنند؟

۱. آیا مح،ه تعرفه نهایی ارسال پیامک انبوه تنها بر اساس قیمت اعلام شده است؟

هر اپراتور برای ارسال پیامک انبوه یک تعرفه متفاوت دارد. تعرفه همراه اول بسته به اینکه پیامک‌ها را به سیم کارت دائمی می‌فرستد یا اعتباری، متفاوت است. همچنین ،ی یا ،یسی بودن متن نیز قیمت آن را تغییر می‌دهد که در ج، زیر آن را مشاهده می‌کنید. قیمت‌هایی که در این مقاله مشاهده می‌کنید بر اساس آ،ین تعرفه‌های اعلام شده در سال ۱۴۰۱ است.

در مح،ه تعرفه نهایی ارسال پیامک، علاوه بر قیمت هر پیامک، هزینه ،یداری طرح، خط و هزینه استفاده از بانک شماره نیز در آن دخیل هستند.

پنل شخصی چیست

در ج، زیر جزئیات ارسال پیامک با این اپراتور آمده است. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، ارسال پیامک در اپراتور رایتل هزینه متفاوت است.

تعرفه ارسال پیامک انبوه در رایتل


سیم‌کارت هزینه یک پیامک ،ی هزینه یک پیامک ،یسی
دائمی رایتل ۹.۸ ۱۶.۹
اعتباری رایتل ۱۱.۵ ۲۳

درآمد عمومی ،ت

تعرفه‌هایی که در بالا مشاهده می‌کنید برای ارسال یک پیامک ی،ی ۷۰ کاراکتر در پیامک ،ی و ۱۶۰ کاراکتر در پیامک ،یسی است. اگر متن پیامک از این تعداد بیشتر بود، تعداد پیامک در تعرفه اعلام شده، ضرب می‌شود. همان‌طور که در بالا گفته شد، ۹٪ مالیات به هزینه هر تعرفه اضافه می‌شود.

اما افرادی که می‌خواهند به طور منظم با مخاطبان خود در ارتباط باشند و هفته‌ای یک بار پیامک انبوه ارسال کنند، پنل شخصی تهیه می‌کنند. همچنین اگر قصد دریافت پاسخ از سمت مخاطب دارید یا می‌خواهید از سایر امکانات استفاده کنید، می‌تو،د پنل پیامکی تهیه کنید. در این صورت لازم است خودتان متن من،، تعداد ارسال، تهیه دفترچه تلفن یا همان لیست مخاطبین و دیگر موارد را تهیه کنید.

پیامک انبوه چیست

سخن آ،

  • تعرفه ارسال پیامک انبوه به تفکیک اپراتورها در ج،‌های درون متن آمده است.
  • ارسال پیامک بر اساس سن، ،ت، استان و عوامل دیگر ارسال می‌شود.
  • افرادی که می‌خواهند پیامک انبوه ارسال کنند با ارائه دفترچه تلفن، متن پیامک و دیگر م،ومات به شرکت‌های ارسال پیامک انبوه مانند ایده پردازان می‌توانند این کار را انجام دهد.
  • در سایت ایده پردازان تعرفه‌های آن و خدمات این شرکت را می‌تو،د مشاهده کنید.

پرسش‌های پرتکرار

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با