تبلیغات گسترده چیست و به چه روش‌هایی انجام می‌شود؟

،ب‌وکارها از این نوع تبلیغات معمولا با هدف اطلاع‌رس، به مشتریان در خصوص یک محصول یا خدمت جدید یا شناساندن برند خود استفاده می‌کنند. هدف اصلی تبلیغات گسترده، رسیدن به تعداد بیشتری مخاطب و افزایش شناخت محصول یا برند در جامعه است.

استفاده از پنل پیامک و وب سرویس ارسال پیامک یکی از روش‌های انجام تبلیغات به‌صورت گسترده است. یکی از خدمات کاربردی و مفید پنل پیامک امکان ارسال پیامک به‌صورت انبوه است. با استفاده از این امکانات شما می‌تو،د در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای گروه بزرگی از مخاطبان پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. با تهیه پنل پیامک امکان ارسال پیامک انبوه بر‌اساس شهر، استان، کد‌پستی، ،ت و  شغل را خواهید داشت. به‌این‌ترتیب می‌تو،د تبلیغات انبوه خود را به‌صورت هدفمند ارسال کنید. این موضوع نقش بسزایی در شناخته شدن برند، محصولات و خدمات و جذب مشتریان جدید خواهد داشت.

یکی از شبکه‌های اجتماعی که انجام تبلیغات گسترده از طریق آن محبوبیت و اثربخشی بالایی دارد، اینستاگرام است. این شبکه اجتماعی در حال‌حاضر بیش از یک میلیارد کاربر فعال دارد؛ بنابراین با‌توجه‌به تعداد بالای کاربران و قابلیت‌های گسترده اینستاگرام برای تبلیغات، بسیاری از برندها و ،ب‌و‌کارها از این پلتفرم برای ارتباط با مخاطبان و جذب مشتریان استفاده می‌کنند. از طریق تبلیغات گسترده اینستاگرامی ،ب‌وکارتان به‌صورت یک‌پارچه در فضای این شبکه معرفی خواهد شد. این تبلیغات توسط چند پیج و اینفلوئنسر به‌طور هم‌زمان انجام می‌شوند. با برنامه‌ریزی دقیق و اجرای به‌موقع نتیجه بسیار مطلوبی از تبلیغات گسترده از طریق اینستاگرام خواهید گرفت.

یکی از روش‌هایی که علاوه‌بر معرفی ،ب‌وکارها، نقش مهمی در جذب و ماندگاری مشتریان دارد، پیامک است. با استفاده از پنل اس ام اس رایگان می‌تو،د به‌طور مستمر و موثر با مخاطبان در ارتباط باشید و اطلاعات مفیدی درباره نیازهای مشتریان ،ب کنید.

از طریق تبلیغات گسترده امکان رشد و توسعه سریع‌تر برای ،ب‌وکار وجود دارد. با استفاده از این نوع تبلیغات در زم، کوتاه مخاطبان با برندتان، خدمات و محصولاتتان آشنا خواهند شد؛ بنابراین با به‌کارگیری ابزار من، در این روش می‌تو،د بیشترین تاثیر را روی آگاهی عمومی مخاطبان بگذارید. به‌این‌ترتیب تمایل افراد به ،ید بیشتر خواهد شد. در این مقاله به شما خواهیم گفت که تبلیغات گسترده چیست و چه مزایایی برای پیشرفت و افزایش فروش شما دارد. همچنین اگر می‌خواهید با ابزارها و انواع روش‌های تبلیغات گسترده آشنا شوید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

تبلیغات گسترده چیست؟ اطلاع‌رس، به گروهی بزرگ در زم، اندک

برای فروش بیشتر در کنار تبلیغات تلویزیونی می‌تو،د از سیستم افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش نیز کمک بگیرید. در این سیستم نفر سوم بین مشتری و فروشنده قرار می‌گیرد و از طریق روش‌های بازاریابی، مشتری را به ،ید محصول تشویق می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با این سیستم و اهمیت آن در افزایش میزان فروش مقاله افیلیت مارکتینگ چیست را مطالعه کنید.

مزایای تبلیغات گسترده؛ ارتباط با گروه بزرگی از مخاطبان با هزینه کم

یکی از ابزارهای قدرتمند در معرفی برند و ویژگی‌های منحصربه‌فرد یک محصول به مخاطبان تبلیغات گسترده تلویزیونی است. استفاده از این روش تبلیغاتی در نهایت منجر‌به شناخته‌شدن و افزایش سهم بازار می‌شود. اگر یک ،ب‌وکار محلی دارید و به‌دنبال این هستید که مردم یک منطقه خاص شما را بشناسند، تبلیغات در شبکه‌های است، انتخاب من،ی برای شما خواهد بود. معمولا رستوران‌ها، فروشگاه‌های لوازم خانگی و آموزشگاه‌ها برای تبلیغات گسترده تلویزیونی از شبکه‌های است، استفاده می‌کنند. در مقابل فروشگاه‌های زنجیره‌ای، بانک‌ها و کارخانه‌های تولید مواد غذایی و بهداشتی، شبکه‌های سراسری را برای معرفی محصولات و خدمات خود به مخاطبان ترجیح می‌دهند.

هر نوع تبلیغی که به‌صورت گسترده و انبوه و به‌منظور اطلاع‌رس، به تعداد بالایی از افراد صورت می‌گیرد، یک نوع تبلیغات گسترده است. تبلیغات انبوه با ابزارهای مختلفی همچون سامانه ارسال پیامک، سایت، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون، بیلبوردها و رو،مه‌ها انجام می‌شوند.

تبلیغات گسترده اینستاگرام راهی من، برای جذب مخاطبان جدید

تبلیغات پیامکی انبوه؛ روشی من، برای تبلیغات گسترده

تنوع مدل‌های تبلیغات گسترده موجب شده است تا ابزارهای مختلفی نیز برای اجرای این نوع از تبلیغات به‌وجود بیاید. بیلبوردهای تبلیغاتی، پنل پیامکی، شبکه‌های اجتماعی همچون تلگرام و اینستاگرام برخی از این ابزار هستند که در ادامه به نحوه بهره‌گیری از این ابزار برای اجرای تبلیغات گسترده اشاره خواهیم کرد.

تبلیغات گسترده اینستاگرامی؛ تبلیغات در پلتفرمی با 1 میلیارد کاربر فعال

تبلیغات گسترده انواع مختلفی دارد. در گذشته این نوع تبلیغات بیشتر با درج آگهی در رو،مه، پخش تبلیغات تلویزیونی و استفاده از بیلبوردهای خیاب، انجام می‌شد؛ اما با گسترش ارتباطات و ایجاد شبکه‌های اجتماعی، این پلتفرم‌ها به بستری نوین و من، برای اجرای تبلیغات گسترده تبدیل شدند. به‌طور‌کلی تبلیغات گسترده می‌تواند از طریق متن پیامکی، تصویری، تلویزیونی، رادیویی، دیجیتال، بیلبورد، رو،مه و مجله انجام شود.

هدف از تبلیغات گسترده برقراری ارتباط با گروه بزرگی از مخاطبان و جامعه است. ،ب‌وکارها باتوجه‌به نوع خدمات و محصولاتی که دارند، ممکن است از یک ابزار خاص برای تبلیغات گسترده استفاده کنند. هریک از این روش‌ها و ابزار مزایای مختلفی برای ،ب‌وکارها دارند. در ادامه به مهم‌ترین مزایای تبلیغات به‌صورت گسترده اشاره خواهیم کرد.

  • افزایش فروش و سودآوری: با بهره‌گیری از این مدل تبلیغات برندها و ،ب‌وکارها این فرصت را خواهند داشت تا محصولات و خدمات خود را به تعداد بیشتری از مخاطبان معرفی کنند. در‌نتیجه میزان فروش و سودآوری افزایش می‌یابد.
  • ایجاد و تقویت شناخت برند: به‌کارگیری تبلیغات گسترده و نمایش تبلیغات متعدد در رسانه‌های مختلف منجر‌به شناخت و آگاهی بیشتر درباره یک برند، محصول یا خدمت می‌شود.
  • ترویج و ارتقای آگاهی: با استفاده از تبلیغات از نوع گسترده می‌تو،د سهم بسزایی در ترویج و ارتقای آگاهی عمومی درباره مسائل اجتماعی، محیط زیست، بهداشت عمومی و دیگر موضوعات مهم داشته باشید. با این نوع تبلیغات می‌تو،د اطلاعات لازم را به جامعه منتقل کرده و افراد را به عملکرد بهتر و تغییر رفتار تشویق کنید.
  • ارتباط و تعامل با مشتریان: استفاده از تبلیغات گسترده به برندها کمک می‌کند تا با مشتریان خود ارتباط و تعامل نزدیک‌تر و بهتری داشته باشند.

در این مقاله با تبلیغات گسترده و ابزارهای آن آشنا شدیم. هر ،ب‌وکار برای انتخاب ابزار من، باید به حوزه کاری و گستردگی فعالیت‌هایش توجه کند. تنوع ابزارها در تبلیغات گسترده باعث می‌شود که این روش به نسبت بسیاری از روش‌های تبلیغاتی و بازاریابی مقرون‌به‌صرفه‌تر و سریع‌تر باشد. به‌،وان مثال اگر ،ب‌وکار کوچکی دارید، به‌جای تبلیغات پرهزینه بیلبوردی و تلویزیونی می‌تو،د از ابزار اینستاگرام و پنل پیامکی استفاده کنید. با تهیه پنل پیامکی فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک انبوه و هدفمند به مخاطبان را خواهید داشت.


منبع: https://farazsms.com/guide-to-extensive-advertising/


آشنایی با مفهوم و ابزارهای تبلیغات گسترده در فراز اس ام اس
راهنمای مطالعه

کاهش هزینه‌های تبلیغات با استفاده از تبلیغات گسترده پیامکی

تبلیغات گسترده تلویزیونی؛ انتخاب تبلیغات من، با‌توجه‌به نوع ،ب‌وکار

به‌طورکلی با استفاده از انواع روش‌های تبلیغات گسترده می‌تو،د در ذهن مخاطبان ماندگار شوید. با تبلیغات در ابعاد گسترده می‌تو،د در زمان و هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی کنید.

آشنایی با انواع تبلیغات گسترده برای افزایش فروش

آشنایی با بهترین ابزارها برای تبلیغات گسترده

یکی از عوامل مهمی که منجر‌به ،ب نتیجه مطلوب از تبلیغات گسترده اینستاگرامی می‌شود، تولید محتوای ارگ،ک است. تبلیغات از طریق اینفلوئنسر، ایجاد پست‌ و استوری‌های ارگ،ک، از انواع روش‌های تبلیغات گسترده به‌وسیله اینستاگرام است. در تعریف بازاریابی به زبان ساده باید گفت که هر ت، با هدف جلب نظر مشتری و افزایش فروش انجام می‌شود؛ بنابراین برای جلب‌توجه مخاطبان در تبلیغات گسترده اینستاگرامی بهتر است از ویدیوها و تصاویر خلاقانه و با‌کیفیت، کپشن‌های کوتاه و جذاب و محتوای کاربردی استفاده کنید. همچنین شناخت سلیقه مشتری در طراحی تبلیغات نقش موثری دارد.

ماندگاری در ذهن مخاطبان از مزایای تبلیغات گسترده

تبلیغات گسترده راهی برای معرفی ،ب‌وکار با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان

تبلیغات گسترده یکی از بهترین روش‌ها برای معرفی برند

انواع تبلیغات گسترده؛ روش‌های موثر برای آشنایی مخاطبان با ،ب‌وکارها

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با