بک لینک چیست و چه تأثیری بر سئوی وبسایت دارد؟ وب رمز-بک لینک گلدلینک

بک لینک تنها یکی از عوامل رشد سایت است و به تنهایی نمی‌تواند باعث موفقیت سایت شود. اما این موضوع نباید باعث شود که از بک لینک های ضعیف‌تر از سایت‌های با اعتبار و کیفیت متوسط، چشم پوشی کنید. داشتن بک لینک در سایت‌های قوی همیشه امکان‌پذیر و حتی طبیعی نیست. به طور طبیعی فقط بخشی از بک لینک های شما از سایت‌های معتبر دریافت خواهند شد.

چگونه می‌توان بک لینک‌های با کیفیت دریافت کرد؟

بک لینک چیست و چه تأثیری بر سئوی وبسایت دارد؟ وب رمز-بک لینک گلدلینک علاوه‌براین، بک‌ لینک‌ها به کار شما اعتبار می‌بخشند و بدون لینک نمی‌توانید رتبه قابل قبولی در گوگل به دست آورید. ممکن است برخی افراد مخالف بک لینک خریدن باشند و آن را کاری کاملا بی‌فایده بدانند. اما از طرف دیگر دلایل زیادی برای مفید بودن خرید آن نیز می‌توان ذکر کرد که در ادامه به آن می‌پردازیم. از آنجا که ممکن است برخی افراد زمان و حوصله خواندن مطالب طولانی را نداشته باشند، استفاده از فایل صوتی می‌تواند در ایجاد بک ‌لینک به آن‌ها کمک کند.

  • نوشتن پست‌ مهمان یک راه عالی و آزمایش شده جهت دریافت بک لینک برای وب سایت شما است.
  • بسیاری از مدیران سایت‌های نوپا از این روش برای تسریع در فهرست شدن صفحات توسط گوگل استفاده می‌کنند.
  • به عبارت دیگر، بک‌لینک‌هایی که به این روش به دست می‌آیند، ارگانیک (طبیعی) هستند.
  • علاوه بر این، هر صاحب سایتی میتواند در زمان انتشار یک لینک در محتوایش، مقدار آن را تغییر داده و به نوفالو تبدیلش کند تا اعتباری از سایتش به سایت مقصد منتقل نشود.
  • بک لینک نوفالو به سایت دیگری اشاره نمی‌کند، در واقع ربات‌های موتورهای جستجو این لینک‌ها را دنبال نمی‌کنند.
  • و یکی از بهترین روش ها برای گرفتن بک لینک های با کیفیت از سایت های خبری است.

به‌هرحال این واقعیت که 90 درصد از اطلاعات در قالب تصویر وارد مغز ما می‌شود به‌خوبی نشان می‌دهد که ما ذاتاً تصاویر گرافیکی را به متن ترجیح می‌دهیم. به‌علاوه، احتمال لایک گرفتن و به اشتراک‌گذاری اینفوگرافیک ها سه برابر بیشتر از سایر انواع محتوا است. اگر درخواستتان رد شد، فیدبک بگیرید و به دنبال بهبود روش‌های خود باشید. درهرصورت از پرورش رابطه‌ها دست برندارید، چرا که هر رابطه‌ای می‌تواند به روابط بیشتری بی‌انجامد که می‌تواند مسیر اقدامات متعاقب شما را هموارتر کند. وبلاگ‌های حوزه فعالیت خودتان که نویسنده مهمان می‌پذیرند را با جستجو در گوگل پیدا کنید.

فصل اول: پایه و اساس بک لینک

برای مثال می‌توانیم با تولید محتوای جذاب در این شبکه‌ها کاربران را دعوت به مطالعه ادامه مطلب در وب‌سایت کنیم. لینک سازی خارجی یا همان تولید بک لینک‌ نقش مهمی در فرایند بهینه سازی سایت در مرحله سئو خارجی دارد. متخصصین سئو تلاش می‌کنند تا با ترفندها و تکنیک‌‌های مختلف تولید بک لینک‌ها (پیوند ورودی) بهترین اثرگذاری را برای آن‌ها ایجاد کنند! در ادامه به شما توضیح می‌دهیم که تاثیر بک لینک بر سئو چیست و شما را با روش‌های صحیح ایجاد بک لینک آشنا افزایش رتبه با بک لینک – بیشتر در اینجا کشف کنید – می‌کنیم. در سال 1990 مفهوم پیج رنک گوگل معرفی شد و با معرفی آن تعداد بک لینک های یک وب سایت تاثیر چشم گیری روی رتبه بندی آن وب سایت در نتایج گوگل داشت.

فصل ششم: راه کارهای فوق العاده، استراتژی های بک لینک و مثال های واقعی

این حرف که بگوییم خرید بک‌لینک اصلاً خوب نیست و فقط باید با تولید محتوا رتبه خود را بهبود دهید حرف اشتباهی است. محتوای باکیفیت به صورت طبیعی بک‌لینک می‌گیرد اما این فرایند بسیار زمان‌بر است. با این که این روش موثر و کم هزینه است اما نداشتن محتوای مناسب، تعداد بیش از حد بک‌لینک و زمانبندی نادرست در ایجاد بک‌لینک می‌تواند باعث شود گوگل به وبسایت شما شک کند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار