بهترین نمونه اس ام اس های تبریک روز مهندس، ۵ اسفند

شعرهای زیبا برای تبریک روز مهندس

در ادامه چندین نمونه از متن‌های زیبا و جذاب برای پیامک تبریک روز مهندس را با هم مرور خواهیم کرد.

 • راز یک زندگی زیبا در این است که امروز با خدا گام برداری و برای فردا به او اعتماد کنی. مهندس، روزت مبارک!
 • سعی کنید هر موفقیتی ،ب می‌‎کنید از آن لذت ببرید ولی به آن راضی نشوید. روز مهندس بر مهندسین عزیز هم میهنی مبارک.
 • من که فسفر به مغزم نرسید و مهندس نشدم اما این روز رو به همه مهندسین تبریک میگم!
 • به امید روزی که مهندسان عزیزمان از شغل‌های کاذب و کنج‌های خانه رهایی یابند و به تعلقات خود بازگردند. روز مهندس بر شما مبارک باد.
 • خدا به دادت برسه مهندس! ریاضی که مسلط شدی و سر از دو دوتا چهارتا در آوردی خیلی کارت سخته! خلاصه روزت مبارک مهندس!
 • دو راه برای خانم مهندس شدن هست: اول اینقدر درس بخونی تا خانم مهندس شوی و دوم این که یک شوهر مهندس پیدا کنی. روز مهندس مبارک.
 • مهندس حق ،ی را پایمال نمی‌کند، مهندس رشوه و پول از ،ی نمی‌گیرد. می‌داند هر ، که راه درست را برود خسته نمی‌شود. روز مهندس مبارک.
 • روز مهندس بر همه آنانکه مهندس وجود خویشند مبارک باد.
 • تا مهندس نباشی و لذت مقاومت مصالح ۱ و ۲، استاتیک و از همه مهم‌تر ریاضی ۱ پاس ، را نچشیده باشی! هیجان و احساس غرور زائدالوصف ناشی از خواندن این اس ام اس را در نمی‌یابی! پس روزت مبارک مهندس.

متن زیبا برای تبریک به مهندسین

ستون محکم بار وطن است

خواجه نصیرالدین طوسی که در قرن ششم و هفتم هجری قمری زندگی کرده یکی از افرادی بود که در بسیاری علوم مانند ریاضیات، نجوم، فلسفه، اخلاق و بسیاری موارد دیگر سر رشته داشت و رساله‌ و کتاب‌های بسیاری در این زمینه‌ها نوشته است. او را باید یکی از بزرگ‌ترین علمای ایران دانست. به همین دلیل روز پنجم اسفند که روز گرامیداشت اوست را به ،وان روز مهندس نامگذاری کرده‌اند. رشته‌های مهندسی در ایران طرفداران بسیاری دارد و هر کدام از ما تعداد زیادی مهندس در دوستان، آشنایان و اطرافیان خود داریم و می‌تو،م این روز را با ارسال یک پیامک حاوی متن تبریک روز مهندس به آن‌ها تبریک بگوییم. شما می‌تو،د در صورتی که امکان دارد این روز و یا سایر من،ت‌ها را فراموش کنید از ویژگی ارسال پیام کوتاه زمان‌بندی شده سامانه ایده پردازان استفاده کنید تا در زمان مشخص برای فرد یا افرادی که مد نظر دارید، پیامک من، را ارسال کنید.

متن پیامک تبریک روز مهندس

۲- بیل و کلنگ و کاردک

علاوه بر متن‌های زیبا، شعرهایی وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن روز مهندس را با این افراد تبریک گفت. در ادامه چند شعر زیبا برای تبریک روز مهندس را با هم مرور می‌کنیم.

به پاس بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی، روز پنجم اسفند را روز مهندس نامگذاری کرده‌اند. در این روز می‌توان به مهندسان فعلی و آینده جامعه با ارسال یک پیامک تبریک گفت. برای این که بتو،د متن من، برای تبریک این روز داشته باشید، تنها لازم است این مطلب را مطالعه کنید. زیرا در این مطلب از وبلاگ ایده پردازان، پیامک‌های من، برای تبریک روز مهندس را جمع‌آوری کرده‌ایم. تا انتها با ما همراه باشید تا بتو،د از میان این متن‌ها، بهترین پیامک را برای ارسال برای مهندسین اطراف خود پیدا کنید.

خواجه نصیرالدین طوسی کیست؟

مقاوم ساز دیوار وطن است

روز شما مبارک

جمع‌بندی

 • پنجم اسفند، روز تولد خواجه نصیرالدین طوسی را به پاس خدمات بسیار این عالم برجسته به ،وان روز مهندس نامگذاری کرده‌اند.
 • با توجه به علاقه بسیاری افراد به رشته‌های مهندسی در کنار تمام ما تعدادی مهندس وجود دارد و می‌توان با استفاده از یک متن من، این روز را به آن‌ها تبریک گفت.
 • استفاده از پنل پیامکی ایده پردازان علاوه بر ،ب‌وکارها، برای افراد هم مزایایی دارد. یکی از مهم‌ترین این مزایای استفاده از ویژگی ارسال پیامک به صورت زمان‌بندی شده است. با استفاده از این ویژگی می‌تو،د دیگر نگران فراموش ، من،ت‌های متفاوت نباشید.
 • شما تنها لازم است از قبل متن پیام، زمان ارسال و فرد یا افرادی که قرار است آن را دریافت کنند مشخص کنید تا در زمان تعیین شده برای آن‌ها پیامک ارسال شود.

۱- مهندس یاور و یار وطن است

[کل: ۰ میانگین: ۰]


منبع: https://sms.ir/engineers-day/

آسفالت گرم و غلتک

به تو ف، می کند دنیا مهندس. روزت مبارک.

سیمان و سنگ و آهک

متن زیبا برای تبریک به مهندسین

شعرهای زیبا برای تبریک روز مهندس

کند هر نیرو را خنثی مهندس

امتیاز به این مطلب