بایگانیهای تابلو های روان

اگر از ماژول تک رنگ هنگام ساخت و نصب تابلو تبلیغاتی به روش تابلو برجسته روان استفاده کرده اید هر پیکسل حاوی یک ال ای دی می باشد و رنگ بکار رفته در این ال ای دی به نوع ماژول بکار رفته بستگی دارد که می تواند در چهار رنگ قرمز ، سبز، سفید ، آبی و یا زرد باشد. در این تابلو ها اصولا تک رنگ استفاده می شود. این قابلیت از قابلیتهای بسیار مهمی است که نمونههای آن را تنها در تابلوهای ال ای دی باکیفیت میتوان یافت.

‫همزمان با لزوم جانشینی تکنولوژی جهانی، شركت موتورهای‪ Lovol در جهت تأمین انرژی در كلاس جهانی اختصاص داده شده و در طی چندین سال‫گذشته بیش از 150000 موتور دیزل ‪ Lovol جهت تأمین انرژی كامیون ها،ژنراتورها، دیزل ژنراتورها و سایر ماشین آلات ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار‫گرفته و در این زمینه موفقیت های زیادی داشته است. بنابراین در موتور ژنراتور منظور از ژنراتور، تولید کننده است و موتور که به آن پیشران یا محرک گفته می شود دستگاهی است که انرژی را برای به کار انداختن وسایل نقلیه، دستگاههای دیگر، یا تولید الکتریسیته به کار مکانیکی تبدیل می کند. این تلویزیون ها از مجموعه ای نقاط به نام پیکسل تشکیل شده و هر چه تعداد پیکسل ها بیشتر باشد، کیفیت تصویر نیز بیشتر می شود. در طول و عرض نمایشگرها تعداد زیادی پیکسل قرار گرفته که با در کنار هم قرار گرفتن این پیکسل ها و روشن و خاموش شدن آن ها تصاویر با رنگ های مختلف بوجود می آیند.

میباشند. شرکتهای خصوصی بزرگ نیز از دیگر مشتریان تلویزیونهای شهری هستند. با توجه به قیمت بالای تلویزیونهای شهری نسبت به تلویزیون معمولی و تابلو led شاید این سؤال مطرح شود که چرا از این تابلوها بهجای تلویزیون شهری استفاده نمیشود. لازم است بدانید که خرید تلویزیون های شهری قیمت بالایی دارد و در کمترین حالت نیز باید قیمت گرافی برای این تابلو ها و تلویزیون ها پرداخت کنید. نور زیادی دارد و باعث میشود که تصویر بسیار واضح پخش شود. توجه داشته باشید که اطلاعات ساده، واضح و قابل اجرا بیشترین تأثیر را داشت. این مشکل بیشتر در تابستانها رخ میدهد چرا که به دلیل مصرف بالا و همچنین قطع و وصل شدن برق ممکن است که ایجاد مشکل شود بهتر است برای این موضوع نیز شما تدابیری را اندیشیده باشید تا دچار مشکل و تعمیرات تلویزیون شهری نشوید.

تلویزیون شهری کلیپهای تصویری را با وضوحبالا نمایش میدهد. نمایشگرهای LED به دلیل کارایی بالا و مصرف انرژی کم، بیشترین استفاده تجاری را دارند. تابلوسازی مکاترونیک یکی از مراکزی هست که بیشترین آمار ارسال تلویزیون شهری به شهرستانها را دارد. تلویزیون های شهری نیز مانند تلویزیون های خانگی دارای رزولوشن هستند که کیفیت تصویر را مشخص میکند. تمامی محصولات ما دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند و با بهترین قیمت و کیفیت به شما ارائه می شوند و شما می توانید برای خرید و دریافت مشاوره با تیم ما تماس حاصل فرمایید. معمولا در طراحی و ساخت نمایشگرهای شهری، یکدست بودن تصاویر از جمله مولفه هایی است که توجه زیادی صرف آن می شود. مجموعه پارسی الکترونیک (پارسی ال ای دی) با هدف ساخت و فروش انواع تلویزیون شهری، تابلو روان فول کالر و تک رنگ، تابلو چلنیوم، قطعات ساخت و مونتاژ تلویزیون شهری و تابلو روان و جلب رضایت شما مشتریان گرامی تاسیس شده است و شما می توانید برای خرید تلویزیون شهری و خرید تابلو روان با بهترین قیمت و کیفیت اقدام نمایید.

5-ابعاد تلویزیون شهری به هر ابعادی که بخواهیم قابل بزرگ شدن است. تلویزیون های شهری غولهای تبليغاتی هستند که توسط شرکتها و سازمانهای بزرگ خصوصی و دولتی مورداستفاده قرار میگیرند. پیکسل: این واژه را هم قطعا درمورد کامپیوترها و موبایل ها بسیار شنیده اید با این حال در تلویزیون های شهری به مجموعه ای از اس ام دی ها یا ال ای دی ها گفته می شود که در کنار هم قرار میگیرند. این تلویزیون ها بر روی دکل های بزرگی نصب شده و به دو صورت آنلاین و آفلاین مورد استفاده قرار می گیرند. 4-تلویزیون شهری قابلیت تغییر برنامه و آنلاین و آفلاین کار کردن با کامپیوتر را دارد.

قطعات تابلو روان

از دیگر مزایایی که برای تابلوهای روان وجود دارد قابلیت برنامه نویسی از پیش تعیین شده آنها می باشد که باعث می شود انتخاب رنگ ها و سرعت حرکت متون و … در صورت بروز هر گونه آسیب و مشکل می توان آن ها را تعویض یا به طور رایگان تعمیر کرد. راهاندازی تحت بار زیر حد مجاز بهناچار نه تنها باعث دود سفید از سوخت نسوخته میشود بلکه با گذشت زمانهای بیشتر، با دود آبی روغن کاری سوخته نشتی از رینگهای پیستون قدیمی آسیب دیده همراه خواهد شد و دود سیاه نیز حاصل از خرابی تزریق کننده هاست. تلویزیونهای شهری مزایای فراوانی نسبت به تلویزیونهای معمولی و تابلو ال ای دی دارند که در زیر به تشریح برخی از این مزایا میپردازیم. در انتها نکته که لازم به ذکر است این است که تمام مزایای تابلو روان بزرگ و کوچک و همچنین رنگی و تک رنگ تنها برای انواع با کیفیت و با اصالت این محصول صادق است نه برای انواع کیفیت و تقلبی.

نور زیادی دارد و باعث میشود که تصویر بسیار واضح پخش شود.

پس با ضرب این عدد در ۳، تعداد واقعی LED ها برای تصویر مذکور٬ به دست می آید. کاربرد این بورد کنترلرها به این صورت است که نوع تک رنگ آن تنها قادر است متن و تصاویر را به شکل ساده به نمایش بگذارد، نوع تک رنگ فید دار آن، تصاویر و متن را به شکل فید دار نمایش می دهد و در واقع می توان توسط این بورد کنترل تصاویر واقعی را مشاهده نمود و در آخر بورد کنترل تمام رنگ دقیقا مشابه تلویزیون عمل کرده و تمامی رنگ ها را به نمایش می گذارد. تلویزیون های Indoor در فضاهای بسته مثل تالارها، استادیوم های ورزشی ، سالن های کنفرانس ، سالن های آمفی تئاتر ، سالن فرودگاه ها ، سالن مترو و استادیو ها استفاده می شود.به همین دلیل اغلب این نوع تلویزیون ها ضد آب نیستند، شدت نور کمتری دارند، در اغلب اوقات فاقد آفتاب گیرند که موجب کاهش هزینه ساخت آن ها در عین کارایی مناسب برای داخل سالن خواهند بود.در این نمایشگر بسته به فاصله ی مخاطب از نمایشگر دات پیچ یا همان فاصله ی پیکسلی باید متفاوت باشد.

دوم اینکه باید ضد ضربه باشند تا در اثر برخورد اشیا یا اجسام به سرعت دچار آسیب یا شکستگی ال ای دی نشود. را بسیار سریعتر و راحت تر انجام می دهید و بدون اینکه هیچ نوع زبان برنامه نویسی را بلد باشید می توانید حرفه ای ترین تابلو روان ها را بسازید. تلویزیون های شهری از نوع outdoor بر عکس نوع قبلی دارای قدرت وضوح بیشتری است که معمولا بر سر چهارراه ها ، اتوبان ها ، بزرگراه ها و غیره نصب می شوند این نوع از تلویزیون ها در مقابل باران و آفتاب شدید هم مقاومت بالایی دارند.

ساختار صفحه این تلویزیونها از کنار هم قرار گرفتن بلوک با ابعاد کوچک ساخته میشوند که به هر یک از بلوکها، ماژول ال ای دی گفته میشود. تلویزیونهای شهری که جهت استفاده در ویترین فروشگاهها تولید میشوند بسیار سبک هستند و بهراحتی قابلجابهجایی میباشند. تلویزیونهای شهری در انواع بسیار متنوع و مختلف تولید میشوند و فنّاوریهای ساخت و طراحی این محصولات به لحاظ سختافزاری و نرمافزاری مدام در حال رشد و تکامل است. این نمایشگرها از لحاظ پیکسل به دو مدل RGB و RGB2 تقسیم می شود. تلویزیون شهری به لحاظ کیفیت و قیمت بالا جزو تابلوهای تبلیغاتی لوکس به شمار میرود. در کنار لزوم استفاده از تلویزیون شهری برای پخش کلیپهای تبلیغاتی، طراحی و ساخت کلیپهای تبلیغاتی زیبا و تأثیرگذار نیز میتواند بر جذاب بودن آگهی و برانگیختن مخاطب تأثیرگذار باشد.

این تلویزیونها که استند تلویزیون نیز نامیده میشوند به این صورت کار میکنند که تصاویر ذخیرهشده مانکنها بالباسهای مختلف در داخل فلش قرار میگیرد و همراه با افکت را پخش میکنند. همانطور که متوجه شدید نقش تلویزیون شهری در تبلیغات را می توان نقشی مهم و تاثیرگذار بحساب آورد. در این مقاله به آموزش کامل تابلو روان LED ،تلویزیون شهری و قطعات تابلو روان می پردازیم و موارد کاربرد آن ها را بررسی می نماییم . برد کنترل بعد از ماژول از مهم ترین قطعات تابلو روان است که دارای پورت ورودی است که می توان تصویر و متن دلخواه را به آن متصل کرد .

به صاحبان مشاغل توصیه می کنیم برای جذابیت های بصری و افزایش مشتری در مجتمع ها، پاساژهای بزرگ تجاری و اداری، استادیوم ها و غیره از انواع تلویزیون های شهری استفاده کنند. تلویزیون شهری از نظر کاربرد به دو دسته Outdoor و Indoor تقسیم می شوند و در داخل پارک ها، بزرگراه ها، استادیوم ها و … کنترلر ها که اصلی ترین وظیفه یعنی نمایش اطلاعات بر روی ماژول ها بر عهده آنها می باشد، بردهای الکتریکی هستند که توسط یک پردازنده قوی این کار را انجام می دهند.این کنترلر ها با پردازش برنامه ها و انتقال آنها خروجی متن، تصویر، فیلم، افکت و …

پایین بودن سهم درآمد حاصل از مشاغل آزاد و کشاورزی، میتواند یکی از نشانههای بارز به حاشیه رفتن روستانشینی و کشاورزی در سایه رونق مهاجرت به شهر و رواج حقوقبگیری باشد. بیلبوردهای تبلیغاتی در مناطق حاشیه شهر قیمت کمتری نسبت به تابلوهای تبلیغاتی در مناطق شهری و پرترافیک دارند. تبلیغات محیطی یکی از قدیمی ترین روش های تبلیغاتی می باشد که استفاده از تلویزیون شهری در تبلیغات محیطی پرکاربرد می باشد تبلیغات محیطی به عناصر فیزیکی قابل اجرا جهت تبلیغات که در تیررس ببنندگان است اطلاق می گردد. این نوع ماژول در رنگ های سفید، قرمز، سبز، آبی موود می باشند. نوع دوم نمایشگرLED مخصوص فضای داخلی (indoor LED dispaly ) طراحی و ساخته می شوند که ضد آب نیستند و در اغلب اوقات فاقد آفتاب گیرند و آنها بیشتر در فضای بسته مثل تالار ها ، استادیوم های ورزشی ، سالن کنفرانس ، سالن آمفی تئاتر ، سالن فرودگاه ها ، سالن مترو و استادیو ها استفاده می شود.

برای خرید تابلو می توانید از فروشگاه آنلاین تابلو ایده ال ای دی استفاده نمایید یا در صورت مشکل با شماره های ۰۲۱۶۶۰۱۷۹۲۶ و ۰۹۱۹۷۹۸۳۹۵۰ تماس حاصل نمایید. منبع تغذیه یا همان پاور وظیفه تأمین برق مورد نیاز تابلو را بر عهده دارد که با توجه به ماژول استفاده شده و ابعاد تابلو نوع و تعداد آن متفاوت می باشد. شركـت كامیـنز پاور آمریکا متشکل از 500 شركت و زیرمجموعه است که در سال 1919 تأسیس شده است. این ماژول ها پیچ شده و کنترلر و پاور در همین قاب قرار خواهد گرفت. تلویزیون اوت دور (Outdoor) در فضاهای بیرونی، میادین، نمای ساختمان هاو معابر شهری استفاده میشود. منبع تغذیه در تابلوهای روان وظیفه تبدیل ولتاژ برق شهر ۲۲۰ ولت به ولتاژ مورد نیاز ماژولها البته بهتر است جهت افزایش و دوام عمر تابلو روان از ولتاژ ۴٫۵ ولت استفاده شود.

خرید تلویزیون شهری باقیمت مناسب و کیفیت عالی را با ما تجربه کنید. این تابلوها باقیمت و کیفیت بالا شناخته میشوند. تلویزیونهایی که توسط وانت، نیسان یا ماشینهای نظیر خاور حملونقل میشوند بایستی بهصورت محکم و مطمئن در پشت ماشین بسته شوند. تلویزیونهای شهری اندازههای مختلفی دارند آنها را میتوان توسط ماشینسواری، وانت یا نیسان و ماشینهای سنگین حملونقل کرد. معمولاً چه شرکتها و ارگانهایی از تلویزیونهای شهری استفاده میکنند؟ نقلوانتقال تلویزیونهای شهری معمولاً به نسبت اندازه با نیسان، خاور و در بعضی مواقع با جرثقیل انجام میشود. برای مثال در تلویزیونهای معمولی درصورتیکه صفحه تلویزیون آسیب ببیند صفحه تلویزیون باید بهصورت کلی تعویض شود که هزینه بسیاری دارد و یا بایستی تلویزیون را تعویض کرد ولی در تلویزیونهای شهری فقط قسمت آسیبدیده تعویض یا تعمیر میشود.

از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر مناسب ، نور بسیار زیاد و افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ و همچنین قیمت تقریبا مناسب در بین تابلو های فول کالر تلویزیون شهری اشاره کرد.تلویزیون شهری اگر به دنبال تابلویی رنگی در بیرون مغازه یا شرکت خود هستید این تابلو برای شما مناسب است. امنیت کامل تلویزیون شهری:متاسفانه حضور افراد سودجو و کسانی که از موقعیت خود سوء استفاده میکنند بسیار زیاد است پس ایمنی سخت افزاری و نرم افزاری از موارد مهمی است که حتما در هنگام خرید یا کرایه تلویزیون شهری باید دقت کرد. برای جلوگیری از ضربه خوردن این تلویزیونها در کنار و اطراف آن در هنگام حملونقل باید از اشیاء نرم نظیر پارچه استفاده کرد تا از وارد شدن ضربه به تلویزیون جلوگیری شود. برای یادگیری صفر تا صد این حوزه به آموزش جامع تعمیرات الکترونیکی نماتک مراجعه کنید. مقاله بالا بخشی از مطالب گسترده تعمیرات مدارهای الکترونیکی است.

تلویزیون شهری

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار