افزونه پیامک گرویتی ویو (GravityView) – پنل اس ام اس – سامانه پیامکی

پلاگین پیامک گرویتی ویو یکی از جدیدترین افزونه‌های ارائه شده توسط سامانه پیامک فراز اس ام اس است که شما به کمک افزونه پیامک گرویتی ویو می تو،د تنظیم کنید تا در زمان‌های تایید فرم یا ویرایش فرم پیامک برای تکمیل کننده فرم ارسال شود.

برای دریافت این افزونه می‌بایست از طریق تیکت پشتیب، اقدام نمایید البته این افزونه بر خلاف سایر افزونه‌های وردپرس رایگان نمی‌باشد، شما برای دریافت افزونه می بایست تیکت پشتیب، ثبت نمایید تا لینک ،ید افزونه برای شما ارسال شود.

ما در سامانه پیامکی فراز اس ام اس این امکان را فراهم کردیم تا بتو،د بعد از اعلام نظر مدیر و روئیت فرم، نتیجه از طریق پیامک به تکمیل کننده فرم ارسال شود.

 


منبع: https://farazsms.com/gravity-view/همانطور که می‌د،د افزونه گرویتی فرم قوی‌ترین فرم ساز برای وردپرس است که امکان قرار دادن فرم‌های مختلف را در سایت فراهم می کند و افزونه گرویتی ویو یک افزونه مکمل برای گرویتی فرم است که ارسال کننده فرم می‌تواند اطلاعات فرم را ملاحظه یا ویرایش کند.

در این حالت اگر بعد از ارسال فرم بخواهیم مدیر فرم ارسال شده را بررسی نموده و بعد از ان نتیجه را اعلام کند از گرویتی ویو استفاده می کنیم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با