ارسال اس ام اس (پیامک) در عصر معاصر

با این که در عصر معاصر هنوز پیامک به ،وان یک تجارت در حال پیشرفت است، این پیامک های سنتی به خصوص در کشورهای غربی (کشورهایی که محبوبیت سرویس های مدرن در آن ها در حال رشد روزافزون می باشد) در حال رقابتی بسیار سنگین با سرویس های ارتباطاتی جایگزین در گوشی های هوشمند که از دیتا کانکشن ها برای تبادل اطلاعات استفاده می کنند، می باشد.

—– در روز های آتی پیامک را وارد ایران خواهیم کرد، به نظر شما پس از ورود پیامک به تاریخ علم جهان چند سال طول کشید تا امکان ارسال پیامک وارد تاریخ ایران شود؟؟؟؟

اس ام اس (SMS) از پایه به ،وان بخشی از GSM طراحی شده بود اما هم اکنون در پهنه ی وسیعی از شبکه ها از جمله شبکه ۳G قابل دسترس است. به هر صورت، همه ی سیستم های ارسال پیام متنی از پیامک (SMS) استفاده نمی کنند و بعضی جایگزین های قابل توجه مانند SkyMail در جی-فون ها و S،rtMail در NTT Docomo که هر دو در ژاپن می باشند و … نیز برای ارسال پیامک رایج است.[کل: ۰ میانگین: ۰]


منبع: https://sms.ir/__trashed-9/

پیامک با درآمد جه، ۱۱۴/۶ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۰ به یک صنعت اقتصادی وسیع تبدیل شده است. متوسط قیمت جه، برای یک اس ام اس ۰/۱۱ دلار می باشد و این در حالی است که شبکه های گوشی های همراه تعرفه های برون شبکه ای خود را حداقل ۰/۰۴ دلار تعریف می کنند.

در سال ۲۰۱۰ ، ۶/۱ تریلیون اس ام اس ارسال شده است و این به م،ای ارسال ۱۹۳۰۰۰ اس ام اس در ث،ه می باشد.

پیامک در عصر معاصر


پیام چهارم:

امروز سفر پیامک را به زمان معاصر خواهیم رساند. در روزهای آتی اطلاعات به روزی را ،ب خواهید کرد…
پیامک در عصر معاصرارسال پیامک خارج از شبکه GSM

پیامک (SMS) در عصر معاصر

پیامک در عصر معاصر

پیامک (SMS) در عصر معاصر

امتیاز به این مطلب