ارسال از دکل همراه اول

بعد از تکمیل فایل در تیکت سامانه فایل را آپلود نمایید و منتظر پاسخ کارشناس باشید.

چگونه درخواست ارسال دکل را ارسال کنیم؟
ارسال پیامک لایو همراه اول به دلیل اینکه مستقیم از طریق اپراتور انجام می‌شود امکان ارسال مستقیم از طریق سامانه را ندارد، برای ارسال ابتدا ۴۸ ساعت کاری قبل از ارسال فایل ا،ل زیر را تکمیل و از طریق تیکت سامانه با موضوع ارسال دکل همراه اول ارسال نمایید.

ارسال پیامک از طریق دکل همراه اول:

 

 

-تاریخ شروع و پایان، روزهفته، ساعت شروع و پایان هم یاداشت نمایید بر اساس تاریخ ، ساعت و روزی که مدنظر شماست ارسال پیامک انجام می‌شود. (لطفا تاریخ شروع و پایان و ساعت شروع و پایان را ی،ان قرار دهید)

۳-تفاوت سرویس ارسال LBS  همراه اول با سرویس ارسال BTS  ایرانسل به چه صورت است؟
ارسال پیامک هر دو سرویس به صورت سفارشی انجام می‌شود و گزارش هر دو قابل رویت نیست.
ارسال پیامک دکل همراه اول به صورت زنده و افرادی که در محل حضور دارند انجام می‌شود اما شماره‌های  ارسال پیامک دکل ایرانسل ممکن است برای ،فته قبل باشند در واقع از قبل شماره ،وجی گرفته می‌شود و بعد ارسال انجام می‌گردد.

دریافت فایل ا،ل

[کل: ۲ میانگین: ۳]


منبع: https://sms.ir/%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%DA%A9%D9%84-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%88%D9%84/۴-آیا بعد از ارسال پیامک دکل ایرانسل شماره‌های موبایل ارسال شده در اختیار ما قرار داده می‌شود؟
خیر به دلیل مسائل امنیتی هیچ گزارشی از ارسال پیامک در اختیار شما قرار داده نمی‌شود.

-تعداد ارسال را نیز مشخص کنید تعداد ارسال ی،ی تعداد افرادی که پیامک شمارا دریافت می‌کنند(توجه داشته باشید که اگر متن شما دو یا سه متنی باشد هزینه‌ی ارسال شما دو یا سه برابر می‌شود).
-گپ ارسال پیام کوتاه: اگر ارسال پیامک شما نیاز به تکرارندارند لطفا بدون تکرار یاداشت نمایید.

-فیلتر پیش شماره: اگر فقط احتیاج دارید به یک یا چند پیش‌شماره پیامک ارسال شود یاداشت نمایید و یا اگر نیاز دارید فقط به یک پیش شماره ارسال انجام نشود یاداشت نمایید مثلا به ۹۱۲ ارسال انجام نشود.

 

هزینه‌ی ارسال پیامک از طریق دکل همراه اول مابین ۵۵۰ الی ۶۰۰ تومان است که به این مبلغ نه درصد مالیات برارزش افزوده و تبصره شش نیز اضافه می‌گردد. به ،وان مثال هزینه‌ی تمام شده ارسال پیامک برای ده هزار عدد شماره با پیامک یک متنی ۶۰۲۵۰۰۰۰ تومان می‌شود.

 

۱-تفاوت ارسال پیامک دکل همراه اول با ارسال از طریق نقشه گوگل در چیست؟
ارسال از طریق نقشه بدین صورت هست که شماره‌ها قبلا در سامانه بارگذاری شده و ارسال های به صورت لایو انجام نمی‌شود ممکن است شماره‌ها برای چندین سال قبل باشند و شماره‌های خاموش هم در بین آنها وجود داشته باشد در ارسال پیامک از طریق نقشه گزارش کامل همراه با دلیوری به شما نمایش داده می‌شود.
ارسال LBSهمراه اول به شماره‌هایی که در همان لحظه در آن مکان وجود دارند پیامک ارسال می‌کند پس شماره‌ها کامل به روز و فعال هستند. اما بعد از ارسال هیچ گزارشی به شما نمایش داده نمی‌شود هزینه‌ی ارسال از طریق دکل همراه اول بیشتر از ارسال از طریق نقشه گوگل است.

توجه داشته باشید به هیچ ،وان بعد از ارسال شماره‌های ارسال شده در اختیار شما قرار داده نمی‌شود و در واقع گزارش ارسالی در این نوع ارسال وجود ندارد.

-متن: متن پیامک را کامل وارد نمایید (انتهای پیامک لغو:۱۱ را قرار دهید) وتعداد کاراکتر هم مدنظر داشته باشید برای تعداد کاراکتر می‌تو،د یکبار متن را داخل سامانه یاداشت نمایید.

سوالات متداول

جمع بندی:
ارسال پیامک از طریق دکل همراه اول به افرادی پیشنهاد می‌شود که موقعیت مک، افراد در لحظه برای آنها بسیار اهمیت دارد مثلا رستوران‌ها، افرادی که وارد فرودگاه شدند، نمایشگاه‌ها و… به دلیل به روزبودن بانک قطعا بازخورد خوبی خواهند داشت.

دریافت فایل ا،ل

امتیاز به این مطلب

۲-هزینه‌ی ارسال پیامک از طریق دکل همراه اول به چه صورت است؟
هزینه‌‌ی ارسال پیامک در این امکان بین ۵۵۰ الی ۶۰۰ تومان است که ارزش افزوده و تبصره شش نیز به این مبلغ اضافه می‌گردد.

داشتن یک بانک اطلاعاتی خوب جهت تبلیغات پیامکی امری بسیار مهم و حیاتی برای بازدهی بهتر تبلیغات است، متاسفانه در سال‌های اخیر به دلیل عدم به روزرس، بانک‌های اطلاعاتی توسط اپراتورهای تلفن کشور ممکن است ارسال پیامک به بعضی از بانک‌های اطلاعاتی بازدهی سابق را نداشته باشد.
مدت‌ها بود در حوزه‌ی تبلیغات اس ام اس وجود بانک اطلاعاتی جدید یا ارسال به صورت لایو برای مخاطبین اپراتور همراه اول امری لازم شده بود.
به تازگی یکی از اپراتورهای پیامکی فعال در این حوزه اقدام به راه اندازی ارسال از طریق دکل همراه اول با ،وان LBS  (Location Base Service) یا سرویس مکان نما کرده است.
خوبی این روش این است که ارسال پیامک به شماره‌های کاملا به روز و در موقعیت مورد نظر انجام می‌شود.
نحوه‌‌ی ارسال پیامک از طریق این سرویس بدین صورت است که شما موقعیت مورد نظرتان جهت ارسال پیامک تبلیغاتی محصول  را در فایل مربوط اعلام می‌کنید، اپراتور نزدیک‌ترین ایستگاه وسایل حمل و نقل عمومی(تا،ی، اتوبوس و …) را به ،وان مرکز ارسال پیامک قرار می‌دهد، و با توجه به تعداد مورد نظر شما ارسال پیامک را انجام می‌دهد، طبیعی است که هرچه تعداد پیامک شما بیشتر باشد شعاع بیشتری را جهت ارسال پیامک در نظر می‌گیرد.

مواردی که در فایل باید تکمیل شود:
-ردیف: در صورتی که چندین متن مختلف یا مکان مختلف دارید ردیف را قراردهید.
-مکان: حدود منطقه‌ای که مشخص کرده‌اید را نام گذاری کنید،مثلا میدان آزادی و ….
-مختصات جغرافیایی: مختصات دقیق را از طریق نقشه گوگل ،وجی بگیرید و در فایل وارد نمایید. زم، که از طریق کامپیوتر از گوگل مپ استفاده می‌کنید زم، که یک نقطه را مشخص می‌کنید در آدرس بار مرورگر مختصات به شما نمایش داده می‌شود مانند: www.google.com/maps/@35.7613693,51.3262213,15z که مقدار ۳۵.۷۶۸۵۲۰۶,۵۱.۳۵۷۴۱۲۲,۱۷.۶۴. مختصات است در تلفن همراه نیز برنامه گوگل مپ را که باز می‌کنید و یک نقطه را مشخص می‌کنید با اشتراک‌گذاری این مختصات به شما نمایش داده می‌شود.
-شعاع: این مورد را برروی ما،یمم مقدار قراردهید تا براساس تعداد شماره‌ها شعاع را افزایش دهد.
-نوع سناریو: اگر افرادی که وارد محدوده شدند مد نظر شماست ورود قرار دهید و اگر افرادی که خارج شدند از محدوده ،وج قرار دهید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با