آموزش تعمیرات برد الکترونیکی رایگان سال1402 پرچم | آموزشگاه آپادانا تبریز

دوره های سایت پرچم به صورت مجزا هستند چنانچه تازه کارهستید و تاکنون تعمیرات برد انجام نداده اید دوره نقره ای را تهیه کنید. برای مثال برند بوتان پکیچ های پرلا، پرلا پرو،  اپتیما، کالدا ونزیا و… هرکدام از این نام ها ارور های مخصوص به خودش را دارد. برای تعمیر آنها شما باید با این برد ها اشنا شوید و ارور ها را بشناسید و روش تعمیر هر ارور را بلد باشید. در اخر شما باید بتوانید برد پکیج را روی میز کار تعمیرات برد تست کنید.

  • برای دریافت اطلاعات جزئی در این مورد، حتما با مشاورین آموزشگاه تماس بگیرید.
  • اگر علاقه مند به یادگیری نحوه تعمیر PCB هستید، می توانید دوره ای را در مهندس نابغه بگذرانید.
  • تست اهمی بین تغذیه مثبت و منفی برد می تواند یک پارامتر مهم برای صحت عملکرد برد باشد.
  • معمولا در دستگاه های صنعتی و پیچیده تر، بردهای پیچیده تری نیز استفاده می شود که باید برای تعمیرات آن ها مهارت های خود را افزایش دهید.

در خرید یک محصول آموزشی، قطعا ریسکِ مناسب نبودن محتوا برای همه ما وجود دارد. نماتک با گارانتی طلایی خود، برای شما این ریسک را به صفر رسانده است. اگر تا 60 روز از آموزشی که دریافت کردید راضی نبودید، فقط با یک تماس، تمام وجه خودتان را دریافت کنید.

آموزش تعمیرات برد الکترونیکی رایگان سال1402 پرچم | آموزشگاه آپادانا تبریز

اکثر خانواده ها نمی تواند یخچال جدید و بهتر تهیه کنند پس به افرادی همچون ما تعمیرکاران نیاز است، تا بتوانیم کمک حال خانواده ها باشیم. تمامی علاقه‌مندان به دوره تعمیرات برد می‌توانند با رجوع به سرفصل‌های دوره آموزش تعمیرات برد و کسب اطلاعات مربوط به دوره اقدام به ثبت نام نمایند. آموزش تعمیر بردهای صنعتی شامل برد دستگاه لیزر، برد دستگاههای تراش و بردهای الکترونیکی مختلف بصورت آنالیز مدار عیب یابی میشود. در سال های اخیر با توجه به فزایش قیمت کالاهای الکترونیکی، تعمیرات بردهای الکترونیکی افزایش یافته است. این افزایش قیمت،در قیمت قطعات الکترونیک نیز تاثیر داشته است.بنابراین  آموزش تعمیرات مهم است چرا که هم صرفه جویی در زمان و هم هزینه قطعات محسوب میشود.

دستگاه پروگرامر IC چیست و چه کاربردی دارد؟

مجتمع فنی برق نیز یکی از آموزشگاه های زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد که در این دوره شما را با مباحثی همچون ساختار برد الکترونیکی، انواع آن و نحوه مونتاژ و طراحی بردها آشنا می کند. البته فراموش نکنید که فاکتورهای دیگری همچون سرعت عمل، مشتری مداری، تبلیغات، ضمانت ارائه خدمات و غیره نیز می توانند تاثیر زیادی بر درآمد شما داشته باشند. به طور کلی می توان درآمدی حدود 10 الی 25 میلیون تومان را برای شغل تعمیرات برد الکترونیکی در نظر گرفت. به طوری که در پایان دوره آموزش تعمیرات برد مهارت و دانش کافی در زمینه عیب یابی ، تعمیرات برد و طراحی مدارات را بدست خواهید آورد. بردهای الکترونیکی علاوه بر این که در انواع لوازم خانگی و دستگاه های الکترونیکی مختلف به کار رفته اند، در دستگاه ها و ماشین های بزرگ صنعتی نیز کاربرد دارند.

آموزش تعمیر برد کولرهای گازی به صورت تخصصی

کارگاهی تو برای تعمیر برد الکترونیکی نیاز داری قرار نیست خیلی بزرگ باشه. مدرس شما هم تو دوره اصلی تعمیر برد های الکترونیکی قراره مهندس نابغه باشه. پس حتما میدونید که مدرس شما یه شخص خوش صحبت با علم بالاست که اومده علم خودشو در اختیار دیگران قرار بده. شاید این سوال خیلی هاتون باشه که یادگیری آنلاین و آموزش رایگان تعمیر برد چطور ممکنه. برای یه شخص نوعی، یعنی شخصی که در مورد تعمیر بردهای الکترونیکی هیچی نمیدونه، شاید هفت هشت ماهی طول بکشه که بتونه خودشو بگیره.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار