آموزش ارسال پیامک یادآوری قسط | مزایای پیامک سر رسید

اول تاریخ اولین ارسال را مشخص کنید. ی،ی مثلاً اگر امروز مشتری از فروشگاه آنلاین شما به صورت ،طی ،ید کرده و باید ماه بعد اولین ،طش را پرداخت کند، آن تاریخ را به ،وان اولین زمان ارسال انتخاب کنید و سراغ فیلد بعدی بروید.

به دنبال رشد ،ب و کارتان هستید؟
ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه


منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/installment-reminder-sms/

حالا به ،مت مهم ارسال پیامک یادآوری ،ط ی،ی مشخص ،  زمان ارسال می‌رسیم. اینجا همه نکات را ریزبه‌ریز برای پنل مشخص می‌کنید تا پیام شما را به صورت خودکار ارسال شود.

در تکرار ارسال میتو،د برای پنل مشخص کنید که متن پیامک در کدام یک از حالت‌های روزانه، هفتگی، ماهانه یا سالانه برای مخاطب ارسال شود. مثلاً اگر ،یدار ،طش را ماهانه پرداخت می‌کند، روی پنل گزینه ماهانه را انتخاب کنید تا هر ماه پیامک یادآوری ،ط برایش ارسال شود.

مسئله دوم راحت بودن کاربر است. شاید تعداد زیادی از اطرافیان ما از فضای مجازی استفاده کنند ولی هنوز عدۀ زیادی هستند که اصلاً رابطۀ خوبی با شبکه‌های اجتماعی و گروه‌های چت در تلگرام و واتساپ ندارند. شاید حتی پیام یادآوری شما هم در حجم انبوه چت‌هایشان گم شود.

حالا با ارسال پیامک یادآوری ،ط علاوه‌بر سرعت بالای کار و هزینۀ خیلی خیلی کمتر، لیستی از مشتریان دارید که می‌د،د چه زم، از فروشگاه شما چه چیزهایی ،یدند؟! همین لیست در واقع مشتریان وفادار شما هستند و می‌توانند در بازاریابی و مشتری‌مداری ،ب‌وکارتان مفید باشند. ی،ی اگر امروز هوای مشتری را داشته باشید، در آینده نزدیک تاثیرش را در افزایش درآمد و تعداد مشتری هایتان می‌بینید.

در آ، هم میبایست ساعت ارسال پیام را مشخص کنید. معمولاً به کاربران توصیه می‌شود تا زمان ارسال پیامک از ساعت 8 صبح تا 8 شب انتخاب شود تا هم در یاد کاربر بماند و هم مزاحمتی برایش ایجاد نکند. بعد از اینکه ساعت را انتخاب کردید، روی ثبت کلیک کنید و به مرحله بعدی بروید.

مزایای پیامک یادآوری ،ط

پس به جای بهانه آوردن، همین امروز برای یک بار هم که شده به تکنولوژی اعتماد کنید و با یک کلیک به مشتری یادآوری کنید که بیاید و ا،اطش را سر وقت پرداخت کند.

بازاریابی دهان به دهان

برای گزینه بعدی هم تاریخ خاتمه را انتخاب کنید. مثلا اگر ،ط 12 ماهه است، دقیقاً سال بعد همین موقع را به ،وان تاریخ خاتمه انتخاب کنید.

در ویدئو آموزشی زیر هم تمامی این مراحل را می‌تو،د به صورت تصویری مشاهده کنید:

در صفحۀ پیامک سر رسید روی ارسال جدید کلیک کنید تا به ،مت بعد هدایت شوید. حالا تمام فیلدهای مربوطه را مطابق فرمی که در ادامه برایتان آماده کردم، کامل کنید:

ارسال پیام زمانداردر ،مت ابزار ویژه پنل ملی پیامک ماژول‌هایی هستند که برای حفظ و تعامل با مشتری استفاده می‌شوند. مثلاً شما از همین ،مت می‌تو،د برای کاربر پیام تبریک تولد بفرستید یا در ،مت ،ت‌دهی زمان مراجعه برایش تعیین کنید. خلاصه هر ،ب‌وکاری که داشته باشید، در این ،مت ارسال ویژه ابزارهایی دارید که  تعامل شما را با مشتریان راحت‌تر می کند.

این فراموشی‌ها نتیجۀ خوشایندی برای هیچ کدام از ما ندارد، پس باید ،ی باشد که به ما این موارد مهم را یادآوری کند. مثلاً از بانک تماس بگیرد و بگوید فردا ،ت پرداخت ،ط شماست! اما اینجا یک مسئله جدید دیگر پیدا می‌شود! بانک، دفتر بیمه یا فروشگاه اینترنتی که شرایط ،ید ا،اط دارد باید چند نفر نیرو استخدام کند تا جوابگوی هزاران تلفنی باشند که روزانه و هفتگی به مردم یاداوری می‌کند تا بیایند و پیامک یادآوری ،ط،ط‌هایشان را بپردازند؟ از طرف دیگر چقدر هزینه تلفن بدهد؟ اگر ،ی جواب تلفنش را هم ندهد که مشکلمان بیشتر هم می شود.

نتیجه ارسال پیامک یادآوری ،طحالا که می د،د پیامک یادآوری ،ط شما را پیشرو بازار میکند، هزینۀ زیادی ندارد و خیلی سریع به دست تمام ،یداران می‌رسد، رضایت مشتری را به دنبال دارد و خودش نوعی تبلیغات است، چرا از این ویژگی مثبت استفاده نکنید؟

زمان ارسال پیامک یادآوری ،ط

حالا شاید تعدادی از کاربران بپرسند که چرا به جای پنل پیامکی از شبکه‌های اجتماعی استفاده نکنیم؟! برای پاسخ به این سوال بیایید تا خیلی خلاصه با مزایای ارسال پیامک یادآوری ،ط آشنا شویم:

امنیت بالا و حفظ اطلاعات کاربر

در همین ،مت ارسال زماندار به ماژول یا همان ابزار پیامک سررسید برای ارسال پیامک یادآوری ،ط دسترسی خواهید داشت.

پیامک یادآوری ،طبگذارید ساده‌تر بگویم. اگر من امروز از شما ،طی ،ید کنم و از کیفیت کار راضی باشم، موعد پرداخت ،ط را زودتر به من اطلاع دهید و امنیت حساب و کتابم را حفظ کنید، رضایت من به بازاریابی دهان به دهان برای فروشگاه شما منجر می‌شود. ی،ی من فروشگاهتان را به دوستانم معرفی می‌کنم. دوستانم به دوستانشان شما را پیشنهاد می‌دهند و این زنجیره بزرگ و بزرگ‌تر می شود و بازی برد-برد ساده برای مشتری و خود شما خواهد بود

از نتایج مثبت پنل استفاده کنید!

وقتی دیگر مزایای تبلیغاتی پنل مثل ارسال انبوه، ارسال کد تخفیف و ترغیب مشتری به ،ید بیشتر، ارسال پیام به مشاغل خاص و .. را هم به مزایای بالا اضافه کنیم، دیگر هیچ شکی باقی نمی ماند که همین حالا به 02163404 زنگ بزنید و درخواست پنل پیامکی بدهید. یکباره هم روش بازاریابی و تبلیغاتی‌جدیدی را شروع کنید و هم دیگر نگران پرداخت ،ط صدها مشتری نباشید که شاید فراموش کنند و اصلاً به روی خودشان نیاورند.
سامانه ارسال پیام کوتاه نرم‌ افزاری آنلاین و تحت وب برای ارسال پیامک تبلیغاتی است. به زبان ساده این نرم افزار با محیط کاربری ،ی، به زبان ساده و خیلی راحت به شما این امکان را می دهد تا اگر ،ب‌وکاری دارید، بتو،د با ارسال پیام به راحتی تبلیغات کنید. از مخاطب پیام بگیرید و مجموع این پیام‌های ارسالی و دریافتی را مدیریت کنید.

هر کداممان چقدر قرارهای مهم را فراموش کردیم؟ اصلاً با توجه به زندگی پر فشار و استرس جقدر باید انتظار داشته باشیم که چیزی را فراموش نکنیم؟! هزاران مثال این چنینی نشان می‌دهد زندگی ما را به سمتی کشانده که خیلی چیزها را فراموش کنیم. حالا فکر کنید که این فراموشی‌ها به موارد مهمی مثل موعد چک یا پرداخت ،ط هم برسد!

سرکار خانم نگین سلط، به اطلاع می رساند موعد سررسید ششمین ،ط ،ید ا،اطی شما روز 1400/05/25 است، خواهشمند است ،ط خود را پس از ورود به سایت از طریق پروفایل کاربری در لینک زیر پرداخت نمایید. با سپاس ،طی کلاب
www.ghesticlub.com/Profile.php

ارسال یادآوری ،ط با پیامک سررسید

پنل پیامکی ،مت‌های مختلفی برای ارسال پیام دارد که پیامک یادآوری ،ط تنها یکی از این ،مت‌هاست. این ابزار در بیشتر پنل‌ها قابل دسترسیست ولی ما در این مقاله پیامک پرداخت ،ط را بر اساس سامانه ملی پیامک برایتان توضیح می‌دهیم.

تنوع ابزارها برای حفظ و تعامل با مشتری

بیایید قدم به قدم مراحل ارسال پیامک یادآوری ،ط را باهم پیش ببریم. در ،مت ارسال زماندار، آی، پیامک سر رسید را می‌بینید. روی آن کلیک کنید تا صفحه جدیدی برایتان باز شود.

پیامک یادآوری ،ط + مزایا و آموزش کامل ارسال پیامک سر رسید

اما راه‌حل این مشکل چیست؟

پنل پیامکی چیست؟

پیامک سر رسید

  • پیامک سر رسید،وان: در این ،مت برای پیام ارسالی میبایست از ،وان مشخصی استفاده کنید تا در ،مت مدیریت پیام‌ها به راحتی دسته‌بندی شوند. یادتان باشد که این ،وان در متن ارسالی برای مخاطب فرستاده نمی‌شود و فقط خودتان آن را می‌بینید
  • شماره فرستنده: اگر چندین خط دارید، در این ،مت خطی را انتخاب کنید که از طریق آن می‌خواهید برای مخاطب پیامک ارسال شود
  • در ،مت متن پیامک گزینه ارسال فلش را می‌بینید که اگر آن را انتخاب کنید، پیام به صورت فلش اس ام اس ارسال می‌شود ولی در حال حاضر ارسال پیام فلش ممکن نیست. برای همین روی آن گزینه را انتخاب نکنید!
  • متن پیامک: در این ،مت بهتر است متن پیامک را تا 70 کاراکتر بنویسید. اما اگر بیشتر از 70 کاراکتر بنویسید، هزینه پیام شما نیز بیشتر خواهد شد.
  • گیرندگان: در این ،مت 4 روش برای درج شماره دارید. شماره مخاطب را به صورت ا،ل یا فایل متنی مطابق فایل نمونه در سایت بارگزاری کنید.
  • در با، پائینی نیز می‌‎تو،د شماره‌ها را زیر هم وارد کنید.
  • اگر شماره‌هایتان را از قبل ذخیره کردید، دفترچه تلفن را انتخاب کنید و از همان ،مت گروه مخاطبانتان را انتخاب کنید.

زمان ارسال پیام را فراموش نکنید!

اما در ،مت دوم به راه‌حل طلایی این مقاله ی،ی ارسال زماندار می‌رسیم. هر پیامی که بخواهید در زمان من، و به صورت خودکار برای مشتری ارسال شود را در ،مت ارسال زماندار پیدا می‌کنید. مثل پیام زیر:

امنیت کاربر برای ارسال پیامک یادآوری ،طدر پیامک یادآوری ،ط اولین مسئله امنیت است. بگذارید به زبان ساده بگویم. اگر من از فروشگاه شما ،طی ،ید کنم، شاید بخواهید در شبکه‌های اجتماعی گروهی برای یاداوری پرداخت ،ط بزنید ولی من دوست نداشته باشم شماره‌ام را دیگران داشته باشند. به فرض که فروشگاهتان در واتساپ گروهی زد و هر ماه موعد پرداخت ،ط را یادآوری کردید. علاوه‌بر شماره شخصی، شاید بسیاری از کاربران نخواهند دیگران در جریان ،یدها، میزان ،ط پرداختی و ،یدهای بعدی‌شان قرار بگیرند.

راحت بودن مشتری را دست کم نگیرید!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با